Zboží dorazilo dle očekávání.
Když objednávku vytvořím a zaplatím ve středu večer, očekávám, že ve čtvrtek bude odeslána a v pátek si jí budu moci vyzvednout na výdejním místě. Stalo se to že objednávka byla odeslána až následující pondělí a k vyzvednutí byla v úterý. Proto, i když se zbožím je všechno v naprostém pořádku, musím nákup v Moje lékárna hodnotit negativně. Škoda. V dnešní době většina lidí ocení rychlejší doručení než zboží levnější o 20 korun oproti konkurenci.
