Objednala jsem 30.09 a zaplatila za objednávku 1130 Kč. Už 6.10 a žádná informace ohledně balíku. To je úplně
ne normálně. Psala jsem do obchodu a nic...ticho...jak to?
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Skvělá cena
Rychlé dodání
dobré ceny
délka dodání
Rychlost
Rychlost dodání objednaného zboží
komunikace
doba dodani - zboží ještě nedorazilo po 6dnech
rychlost
Dobrá cena
Rychlé jednání
Pestrá nabídka produktů
cena, rychlost dodání, perfektně zabaleno
dopravu zdarma
neochota zaslat fakturu v balíčku s přípravky
Rychlost,spolehlivost
Doprava zdarma
rychlost
Dobrá nabidka
Dlouhé vyřízení
rychlé dodání
rychlé dodání
výborná komunikace
příznivé ceny
Rychlost dodání.
Paní na infolince byla příjemná a vyřešila můj poždavek - ověřila zaslání
Objednávku jsem provedl v pátek 27.9.2024. Obratem také uhradil přes účet. Vyjma potvrzení o uhrazení jsem nedostal žádné další oznámení (objednávka č. 2024057217). Proto jsem 1.10. volal. Paní na infolince mi sdělila, že Kendamil 3 je O.K., ale není Kendamil 4. Ovšem při objednání bylo uvedeno u obou produktů skladem. Nabídla mi vrácení části peněz a poslání jen Kendamilu 3. Následmě mi volala, že ještě Kendamil 4 máte a pošlete vše. Paní na infolince chválím. Pro mě je otázkou jaká by byla další komunikace pokud bych nezavolal na infolinku sám. Proto hodnotím, že bych znovu nenakoupil.
