Skvělý přístup
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Bezproblémové dodání zboží.
Odšťavňovač TEFAL jsem hned po dodání vyzkoušela. Šťáva skládající se z několika druhů ovoce i zeleniny je vynikající. Chod odšťavňovače je tichý a rychlý.
Těším se na zpracování letního ovoce na dřeně, pyré, džemy, aj.
Nezklamalo mě nic.
Jen jsem se pozastavila
nad tak trochu ,,poškozenými papírovými schránkami" v krabici, ve kterých byly části odšťavňovače uloženy.
Zprvu jsem nevěděla, co si mám myslet. Avšak jednotlivé díly k poskládání odšťavňovače byly nepoškozené. Chápu, že před odesláním zboží zákazníkovi je nutné zboží u dodavatele zkontrolovat.
Je problém se k Vám však dovolat - nikdo nezvedal telefony. Chtěla jsem se na pouze na něco přeptat.
Dobre ceny, pobočka v místě bydliště
Cena ok, dodani ok
Spolehlivost, rychlost.
rachlost
Rychlost
vše, hlavně komunikaci
rychlost
Dobré zabalení proti poškození. Dodržení uvedeného data dodání.
rychlost a ochota
Rychlost dodávky ,spolehlivost.
Rychlé dodání, originál obal
Jednání, cena
rychlé dodáni, bohužel to ještě nemám v rukách skrz můj zdravotní stav
Rychle dodani
K fritovacimu hrnci neni cesky navod,i kdyz si myslim,ze ze zakona musi byt.Ne kazdy,a hlavne my starsi,ovlada perfektne anglictinu.Neni to pristroj,ktery se strci do zasuvky a jede.Je tam vypousteni oleje a ruzne jine veci,o kterych bych se rada neco dovedela,ale nemuzu.Myslim,ze se pozeptam na prislusnych mistech,jak je to s tym zarucakem.Hodnotit zatim neumim,jeste jsem ho nevyskousela,nevim jak,abych neco neskazila.
Rychlost
vse probehlo hladce
že funguje
Riešenie reklamácií sa zaseklo niekde v roku 2000. V prvom rade si dajte pozor a pri umývaní nedávajte saponát do nádržky na vodu. Samozrejme sa to tak robiť nemá a prídete o záruku. Tu sme pri používaní spravili chybu a myslím, že nie sme jediní, preto si dajte na to pozor. Okrem toho nám praskol držiak rotačnú kefu. Je to úplne titerný kúsok plastu, naviac vložený vnútri vo vysávači. Možnosť zlomiť to bez toho aby ste rozbili vysávač neexistuje. Plast vo svojej hrúbke niekoľko mm proste praskol. Vyjadrenie obchodu je také, že PRODALI JICH TISÍCE A ŽIADNEMU SA TO NESTALO. Takže vám povedia, že ste si to spravili sami, lebo je to mechanické poškodenie a ich skúsenosť proste ručí za to, že sa to používaním stať nemohlo. Takže máme doma domáce zvieratko za 400eur, ktoré majú všetci radi a keď náhodou niekam cestujete, nemusíte ho vôbec brať so sebou, ani ho nemusí nikto chodiť kŕmiť. Takže určite odporúčam aj keď podlahu nevytiera a ak sa vám náhodou rozpadne, rozmýšľajte kde ste spravili chybu.
Přístup pracovníků.
