Rychlost vyřízení
Nabalená jiná panenka než požadováno.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost vyřízení
Nabalená jiná panenka než požadováno.
Rychlé jednání
Nemožnost uplatnit slevu
Průběh předání zboží byl standardní.. Bez problémů.
Zboží stejně jako na obrázku, hezké, kvalitní
Obsluhu
Že není více zboží
V době mého příchodu byl obchod (Brno, avion shoping park) zavřený mřížema (od cca 13:30 do 14:00) a nikdo v něm nebyl a to přesto, že jeho otvírací doba byla na internetu bez přestávky. Slečna přišla až potom co jsem to už nevydržel a volal jsem na telefon uvedený na prodejně.
přehlednost webových stránek
možnost vyzvednutí na pobočce
rychlost dodání, zboží mělo být doručeno před více než týdnem
Velmi mila obsluha, rychle vyrizeni, kontaktovani telefonem o stavu objednavky
rychlost
ceny lega
zboží jsem do dnešního dne neobdržela, na email nikdo nereágoval, po telefonickém rozhovoru mi byla slíbena náprava ale nikdo mi nedal žádnou zprávu
Objednala jsem si u Vas hracku s tim, ze dostanu SMS , kdy je zbozi pripraveno k odberu, ale SMS nebo emailu, ze je hracka pripravena k odberu, jsem se nedockala. Proto jsem online objednavku zrusila. Uz nebyla aktualni, mel to byt darek k narozeninám maleho ditete. Nenabizejte zakaznikum moznost si vytocit nejakou mensi slevu, kdyz ji nemohou vyuzit, darek pak shaneji u jineho prodejce.
Rychlost
ochota prodavačky v obchodě, sortiment
Kalhotky sedí 17 měsíční dceři
Nabídka zboží
zboží jsem neobdržela. Ani zprávu o tom, že je již připraveno k vyzvednutí.
Bez reakce obchodu, že se objednávka zadržela nebo podobná omluva. Díky bohu jsem nic neplatila
Rychlost dodání
Oblečení - mikina....líbí se.
Vše, hlavně nádherné dětské oblečení.