Rychlost zpracování objednavky
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Zboží jsem si objednala a vyzvedla na prodejně. Bylo připraveno druhý den dopoledne. Chválím rychlost během vánočního shonu.
Možnost vyzvednutí na prodejne kousek od domu . S rychlostí vyřízení objednavky jsem spokojena. Určitě zde nenakupuji na posled.
Nic. Vše je skvělé.
Rychlost doručení na prodejnu
Vše proběhlo v naprostém pořádku. Dodání na prodejnu bez problémů.
Vše o
Velký výběr zboží, nízké ceny.
Rychlost vyřízení objednávky.
Cena a výběr
rychlá obsluha
Rychlost při vyřízení objednávky
Rychlost doruceni
Rychlost doručení
Že když si zamluvit hračku přes internet,tak se pak na kartě nenačítají body, když predlozite kartičku v hračkářství. Ani na internetu není připomínka, že máte načíst zákaznickou kartu.
Obsluha. Jedná paní byla v pokladně na vydávání objednávek i koupi zboží. Čekala jsem tam 1/2 hodiny.
Rychlost přípravy objednávky
Internetovou objednávku jste mi prodali.
Rychlost dodání
Rychlost
Rychlost, ochota, výběr, cena.
Problém je, že u všech hraček, které jsem objednala /4x různé solár stavebnice/ je na e-shopu uveden věk od 6 let a když jsem převzala v obchodě stavebnice,na krabicích uveden jiný věk 8+,8+, 10+ ,což si myslím, že je to velký věkový rozdíl. A navíc jsem si toho všimla až po uhrazení a při složení dárků do auta. Zavání mi to trošku klamavou reklamou... a co teď? I když jsou vnoučci šikulové, nelíbí se mi to.
