Rychle dodani a pekne zabaleno
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
katastrofa,zbozi neodpovídá cene,nezabalene, osahané,zaprasene,pro nemluvne.v dobe kdy je tolik bacilu nejsou schopni to zabezpečit. a dat do facku hrůza a Des.
Dobrý den, zklamalo mě, že jsem zboží neměla ani v krabici .... Předpokládala jsem, že když udělám objednávku přes internet tak zboží které si přijdu vyzvednout bude zabalení. Kdybych to věděla zboží si v prodejně výber sama a přinesu k pokladně. Ještě jsem se chtěla zeptat proč mi nebyla nabídnuta u pokladny hračka k nákupu když jsem za zboží platila 1800 Kč předem moc děkuji
Možnost platit při odběru bez poplatku navíc.
Vše proběhlo dle očekávání
Rychlost
rychlost
rychlost
přehlednost, rychlost
Rychlé vyřízení a dodání
Vše v pořádku, rychlé doručení.
Příjemný personál.
Cca 5 minut čekání na obsluhu výdejního místa ?
Vše přišlo v pořádku.
Objednávku jsem vyzvedávala osobně a byl to ten nejhorší zážitek. V předvánočním čase byla v obchodě jen jedna prodavačka, která obsluhovala zároveň výdej eshopu. Takže fronta 40ti lidí kouká na to, jak tam zoufalá paní hledá mezi balíčky a celá fronta ví, že k placení se dostanou za velmi dlouho. Takže to někteří pochopitelně vzdali. Za mě neodpustitelné. V předvánočním čase je potřeba víc pokladních, obzvlášť v hračkářství (no ne) . Ta osoba, co tam pak přišla ze svačiny se tvářila, jako snědla něco velmi hořkého a nechutného. Ze zážitku z obchodu věhlasné značky, tak vůbec nemám radost, naopak. Musela jsem si sednout opodál a celou věc rozdýchat.
Na eshopu zboží skladem na prodejně, po objednání objednávku stornovali
rychlost,komunikaci
Rychlost dodání
rychlost dodání
Rychlost
zboží i ochotné prodavačky
trochu ceny
