Tichý chod při praní, jednoduchá obsluha, hezký design.
Při napouštění vody vydává divný zvuk.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Tichý chod při praní, jednoduchá obsluha, hezký design.
Při napouštění vody vydává divný zvuk.
Z tabletu v prohlížeči Chrom nefunguje registrace i při povolení všech sušenek...
Telefonní linka není schopná problém řešit
Ve čtvrtek 16:30 nefunguje chat s podporou, pouze svítí, že nikdo není on-line a pracovní doba je Po-Pá 9-18
Když se zdařila registrace z jiného prohlížeče na iPadu, slibovaná sleva 20% při koupi 2 velkých spotřebičů (pračka a sušička) v celkové ceně 30 744,- Kč je 2 826,- Kč což je 9,19 %!! ani tento problém není schopná operátor telefonní linky nijak řešit, na zaslaný e-mail s printscreenem problému nikdo nereaguje
Absolutní nezájem o zákazníka, nulová ochota cokoliv řešit, jakkoliv pomoct
Výrobky jsem kupil za 10 min u konkurence, výrazně levněji, s dopravou zdarma, a ještě s možností dokoupit 7 let záruku... Sem už se nikdy nevrátím.
Spokojenost se službou
Mám LG pračku i sušičku a za mě velká spokojenost.....
Koupili jsme lednici
Tichý chod
Spousty úložného prostoru
Přihrádky na fresh zeleninu i maso
Zatím 0
- Lednice je tichá
Zatím vše OK.
Chladničku máme cca týden.
Výrobek 0 = nula.
Pozn. Zaplatili jsme si " dopravu premium " za 599 Kč. Pracovníci dopr. firmy nebyli schopni chladničku vynést do schodů. Schody jsou úzké a točité. Vyřešili jsme to náhradním způsobem.
Dobré ceny, servis dodání a zapojení výborný.
Televizi jsme obdrželi do dvou dnů od objednání. Instalace u nás doma spokojenost. Úspora energie, krásný vzhled, jasné ostré barvy.
Kvalitní výrobky,
Po 10ti letech denního užívání se rozbila televize a další kup jedine od LG
Děkuji Švéda.P
Solidní přístup firmy LIBOR MARTINEC-TELIMA ze Zlína
LG TV jsem si pořídila a mohu jen doporučit jsem naprosto spokojená vše v nejlepší kvalitě
rychle vyřízení
objednavka odeslána v den přijaté platby
na telefonu poradili ohledně výběru
doprava s DHL vždy potěší
Zvláštní slevy u některých produktu na black friday, ale v podstatě chyba systému se proste muže objevit ..
Varuji před nákupem v tomto obchodě.
V tomto obchodě jsem zakoupil monitor a americkou lednici.
Nákup proběhl na konci srpna.
Lednice dodána prodejcem až do bytu. Již při vybalení výrobku jejich pracovníky objeven důlek ve dveřích. Následná reklamace není ani po 2 měsících vyřešena.
Ze strany eshopu nulová komunikace. Na základě tel. urgencí vždy pouze sdělení, že předají kolegům na příslušné oddělení. Tím ale vše končí. Poslední telefonát s neuvěřitelně arogantním pracovníkem infolinky jen podtrhnul celkový přístup ze strany obchodu.
Další negativní recenze tohoto obchodu na internetu jen potvrzují, že moje zkušenost není žádnou výjimkou.
A je to o to smutnější, že se jedná o oficiální zastoupení LG pro ČR.
Pokud někdy v budoucnu zakoupím výrobek LG, tak určitě u jiného prodejce, tady už nikdy.