Vše v topu. Jedině LG produkty. Nejlepší značka.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Vše bylo rychle vyřízeno a perfektní dovoz nového zboží a odvoz starého spotřebiče.
Objednala jsem pračku LG. Včetně připlacené služby s dovozem a montáží. Čekala jsem na tu pračku jak na smilování, jelikož v podmínkách bylo, že starou pračku musím odpojit a zajistit, aby nic nevyteklo při odvozu na likvidaci ve vozidle. No pračku dovezli, a po rozbalení krabice byla poškozená takže si ji odvezli zpátky. Volám na LG vzal to cizokrajně hovořící operátor a lámanou češtinou mi odpovídal, to mě teda naštvalo o to víc, jelikož ještě analyzovat co mi kdo říká řekl, že to předá na obchodní. Chtěla jsem přepojit a hned to vyřešit na nějaké výměně, jelikož nemám moc času, abych byla doma a fakt to bylo pro mě akutní to řešit. Celý den co jsem kvůli tomu byla doma na nic….ozvali se mi až druhý den. TO JE VÝSMĚCH!!! koupila jsem jinde, zažádala o vratku peněz a s timhle už nikdy nechci mít nic společnýho
Dobrý den. Já úplně spokojená s produktem LG, mám pračku a sušičku LG. Ale není spokojená s firmou LG. 16 .03.2026 objednála u LG sušička za 14202 Kč ale 17.03.2026 dopoledne zrušila objednávky kvůli tomu že našla u nich na eshopu lepší sušička za lepší peníze. Když rušila objednávku mně slíbili že do 1 týdnů mně budou vráceni peníze ale teď už mám 15 dnů od odstoupení od smlouvy a peníze furt ještě nemám. Několik krát volala na linku e-shopu, mně každý krát slibuje že mně zavolala a bude řešeno vrácení peněz. Bohužel nikdo mně ne volá, nemám žádnou odpověď od LG a nemám peníze. Podle zákonů do 14 dnů, teď už máme 15 dnů. Kvůli takovým přístupu k zákazníkům, já už budou rozhodovat koupovat další nějaké produkty LG nebo ně.
Nedoporučuji produkty LG. Koupili jsme pračku v autorizovaném obchodě, která se po třech měsících porouchala. Servis ji nebyl schopen opravit. Komunikovali jsme s mnoha lidmi, kteří naši reklamaci vůbec neřešili. Neustále jsme museli volat na zákaznickou linku nebo servisním technikům, ale stejně se nic nedělo a nikdo nebyl ochotný problém vyřešit. Zdá se, že spoléhají na to, že to zákazník vzdá a přestane reklamaci požadovat. S takovým přístupem jsem se ještě nikde nesetkala. Pokud si chcete ušetřit nervy, podpořte jinou společnost. Po této zkušenosti si od LG už v životě nic nekoupím.
Super televize, doporučuji všem!
Jelínek
Při koupi nové pračky LG FBLR7A92WC jsme měli požadavky - tichá, jednoduché ovládání, dostupný servis, energeticky úsporná to vše splňuje a navíc v prodejně Olympia v Olomouci skvělý tým prodejců.
Zboží jsem si objednal 27.9 s doručením 3.10.(5 pracovních dní) Dodnes jsme zboží nedostal tj 6.10. nikdo mě nekontaktoval :( dnes mě řekli že to čeká na dopravce a to až poté co jsem jim napsal!!! Takto si nepředstavuji jak komunikaci tak doručování
Sušička vypadá krásně vzhledově,při koupi RC91V9AV3N sušičky jsem velice spokojená,tuto značku mohu doporučit
Při koupi pračky LG jsem velice spokojen.
Měl jsem pračku 23 let Zn.LG bez jediné poruchy,jen už byla hlučná. Tuto značku mohu doporučit.
Tichá, vše dle mých představ, dobře pere, výhoda WiFi, krátké programy.
Pračka rok stará začala téct voláno na servis 14 dní urgenci aby někdo závadu přijel vyřešit jelikož je v záruce se stále nikdo neozval a dále se to neřeší. Několikrát voláno a stále nic nevyřešeno. Asi začnu prát v ruce než se něco začne dít. V žádném případě nedoporučuji. Když se něco rozbije nikdo neřeší závady ani nastaly problém.
Absolutně nedoporučuji. Poměrně drahá pračka mi přišla jako nějaký vadný kus a když jsem se snažil vyřídit reklamaci, tak první návštěva technika stála hodně úsilí , to vykomunikovat (otřesný přístup na info lince- nikdo nic neví a jsou arogantní). Když už technik tedy dorazil po asi 30 volání na infolinku, tak se pračka znovu pokazila a druhá reklamace je úplně to stejný…
vypadá hezky...
Pračka a sušička LG F84DV3UTNWT - abych si tu vylil srdíčko - stáří krátce přes 3 roky, když všude na webu samé superlativy. Pračka prohlédnuta technikem (placeným), jednoznačně na odpis, ložiska na kaši, hřídel s bubnem na kaši. S motůrkem si ještě 7 let můžu točit v rámci garance, ale s praním se rozloučit a jít se bodnout. Pereme jako běžná rodina. Tak jsem si připlatil a koupil něco lepšího - doporučení od servisáků - kupte jen něco základního, všechno to jsou stejný sjačky.
Nekupovat LG.koupil jsem lednici a po 4 letech mi neuznali reklamaci na kompresor který má záruku 10 let.
Naprosto šílená zkušenost! Reklamovali jsme americkou lednici (lednice po půl roce začala mrazit). Než se někdo vůbec uráčil na opravu ozvat, byla nutná urgence na infolince (pan je vysloveně nepříjemný, až arogantní). Nakonec servisák dorazil a opravil nějakou klapku s tím, ze by to už mělo fungovat. Jenže nefunguje, takže jsme kontaktovali pána ze servisu znovu. Nasliboval hory doly a nic. Napsali jsme stížnost a odpověď od pana právníka stála vážně za to. Prý to máme reklamovat znovu???? U LG už nikdy nic nekoupíme!!! Jsme pětičlenná rodina s třemi malými dětmi. Neustále se nám díky závadě znehodnocují potraviny. A co je nejhorší, nejmladší syn má uchované injekce v lednici kvůli své nemoci a ty se mražením znehodnocuji! A ani na tohle v této společnosti nikdo neslyší a nesjedná nápravu. Styďte se.
Otřesná zkušenost jako zákazníci níže. Dlouhý response time a dořešení problému v nedohlednu.. příště koupím jinou značku.
Příšerná zákaznická zkušenost, nulová komunikace se zákazníkem a při vrácení se musí člověk ještě doprošovat, aby se s ním někdo vůbec bavil. Od doručení je to skoro měsíc a pořád ještě není vrácení vyřešené.
jsem s televizi spokojen .
E-shop, kterého dělal nějaký prvák na střední, než se tím člověk proklíka, zaregistruje se, a pokusí se dokončit obědnávku, uběhne půl hodiny, a někdo mu produkt vykoupí “před nosem”
Sušička LG RC81V9AV3N je tichá, výkonná a dobře ovladatelná. Plně vyhovuje.
