dianastrouhalova
před 2 lety
Vše proběhlo v naprostém pořádku, moc příjemná komunikace
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Vše proběhlo v naprostém pořádku, moc příjemná komunikace
Dobrá komunikace s obchodem
Dobré ceny
Rychlé dodání zboží
komunikace a rychlost dodání
Milá, vstřícná a rychlá komunikace.
Rychlost
Perfektní zabalení, komunikace, krásné zdravé sazenice
super ceny
Ekologické balení, výhodné ceny menších sazeniček - výhodný nákup při osazování větších ploch, sazeničky jsou na první pohled zdravé, dobrý popis další starostlivosti i pro měně zkušené zahradníky
Nelze platit kartou (srpen 2023)
rychlé dodání
a rostlinky dorazily dobře zabalené a v pořádku, mám z nich radost