Popisky nečitelné, rostliny slabé a některé úplně chcíplé.
Vyhozené peníze.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Velký výběr za velmi dobré ceny.
Balení. Sazenice dorazily zabalené v novinách, takže hlína byla všude, sazenice zasypané. Jedna z nich jsou jen kořínky. Snad se ujmou. Většina vypadá po zasazení dobře.
Sazenice, balení - vše bez plastu, rychlost doručení
perfektně zabaleno, pěkné a vitální sazenice
Rychlé dodání a dobře zabalené kytičky.
Velký výběr za krásné ceny. Kytky byly krásně zabalené v krabici.
Sazenice jsou dobře zabalené a je dobrá komunikace s obchodem
Rychlost dodání, kvalita dodaných sazenic
rychlost dodání, kvalitní sazenice,
Hezky zakořeněné mladé sazeničky, hezky zabalené a nadepsané
Komunikace
Rychlé dodání, perfektně zabalené
Špatně čitelné popisky
Balení a rostliny jsou v pořádku
Zabalení zboží
rychlé dodání
Krásne sazenicky, výborná domluva, milá pani
Vše proběhlo úžasně, nakupovat u paní je radost!
Vše super od komunikace po rostlinky.
Velmi rychlé dodání a kvalitní zabalení sazenic.
komunikace skvělá sazeničky dobře zabalené a fofr dodání