Vřele doporučuji :) jeden den objednáno, druhý den doručeno. S hodinkami naprostá spokojenost.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
řemínek k hodinkám nepasuje, telefon neberou, na email neodpovídají, tudíž reklamaci nelze vyřídit. Bohužel recenze na firmu jsem přečetla pozdě! Tento obchod nedoporučuji !!!
Zvlastni styl komunikace, vystavuji faktury na divne castky, ktere nebyly domluveny a musela jsem sama resit, jak kterou opravit a na jakou castku. Objednala jsem hodinky s ocelovym reminkem, ktery dosel poskrabany, coz bylo viditelne na prvni dobrou. Chtela jsem ho vratit a spolecnost mi okamzite navrhla reklamaci. ???? Za poskozene zbozi od nich???
Nakonec se vse po x mailech doresilo. Ale i tak, od nich uz nikdy nic.
Špatné foto produktu
Absolutně žádná odezva na reklamaci. Vyplňte formulář a jděte na poštu ? V dnešní době zásilkoven ppl boxu atd….?
Jen se snaží znepříjemnit reklamaci a odvrátit jí. Nedoporučuji
Ano zboží dodali včas.
Bohužel když přišla reklamace přišel problém. Zboží k reklamaci převzali a nic nevrátili. Telefon, email bez reakce. Samozřejmě když jen předkupník, na reklamace nejsou připraveni.
Vše v pořádku, z mé strany doporučuji
Rychlé dodání, super domluva. Děkuji
Obchod nekomunikuje.. zboží nejde ani nastavit do češtiny podvodný obchod doporučuji nenakupovat.. šetřili jsme na hodinky od nich hodně dlouho, a nakonec pošlou sr*č z číny
Eshop nekomunikuje,nezvedá telefon,neodepisuje na email,nemá zájem řešit problém.
Na volání na tel.č.v Praze nikdo nereagoval. Podlehl jsem negativním recenzím a napsal jsem firmě e-mail. V odpovědi napdali všechny informace ohledně reklamace a byla to velmi slušná, věcná odpivěď. Následně prkběhla reklamace bez zbytečných vytáček apod. Myslím si, že negativní hodnocení je způsobeno spíš nepichopením, či.lidskou záští.
Tak slušných a vstřícných firem, jako je Equil.cz je málo a ubývají. Já osobně u nich budu kupovat, kdykiv budu něco potřebovat z jejich sortimentu. Navíc, maji asi nejlepší ceny
Vadné zboží došlo. Obchod nereaguje, nezvedá telefony.
Rychlé dodání
Nedoporučuji nakupovat cokoliv z tohoto eshopu.
Zboží, které jsem poslala zpět nikdo nevyzvedl a pošta mi ho doručila zpět.
Na emaily pochopitelně nikdo neodpovídá.
Telefon pochopitelně nikdo nezvedá.
Již nikdy více.
Rychlost dodání,dobrá komunikace.
Od firmy Equil.cz jsem si objednal dron, bohužel přišel s vadnou baterií. Kontaktoval jsem tedy zmíněnou firmu e-mailem a obeznámil je s problémem. Zároveň jsem si od nich objednal dvě sady nových vrtulí a dvě nové baterie na zmíněný dron. Můžu vám říct, že jsem byl velice mile překvapen a jejich reakce mi vyrazila dech. Poslali mi mou objednávku baterií a vrtule + jednu baterii navíc a to vše zcela zdarma jako omluvu za komplikace.Vřele doporučuji. Na můj email okamžitě reagovaly a můj problém ihned vyřešily! Opravdu jsem se nikdy a nikde nesetkal s tak vstřícným přístupem. Klobouk dolů před touto firmou.
Objednány 2 řemínky na hodinky. Oba psány skladem a možnost doručení za 2 dny. Avízo o údajném předání dopravci přišlo za týden . Avízo o převzetí od nějakého dopravce - nic. Po 3 dnech po oznámení, že bylo zboží předáno dopravci voláno opět na číslo obchodníka. Nikdo telefony nezvedá a není ani žádná zpětná vazba ( chtěl jsem se dopátrat , kterému dopravci bylo zboží předáno). Jediné pozitivum , že jsem zboží nezaplatil předem.
NEDOPORUČUJI NAKUPOVAT U TOHOTO OBCHODNÍKA !!!
Po zaplaceni obchod nekomunikuje k vřízení reklamace či vrácení zboží. Telefon nkdo nezvedá asi jen fiktivni. Prostě jakmile zaplatíte jste v tom sami! Nenakupovat!!
