kvalita a chuť masa
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Prijemny přístup eshopu, kvalitní produkt
Kvalita zboží
rychlost, kvalita produktů
Rychlé zpracování objednávky a doručení.
Nic. Nakoupila jsem zde už opakovaně.
Velmi chutne
chut, kvalita
+Parádní jerky, jiné už nekupuju
+Výběr a druhy masa
+Rychlost vyřízení, komunikace
+Slevové a věrnostní akce
+Jerky pro Alíka :)
Dobrota :)
Kvalitne, chutné mäsko a bezproblémové doručenie.
Maso dobré
Dodání nějak selhalo a po objednání to trvalo skoro týden
Vtipný a milý nápis na krabici : )). Hovězí maso je vynikající, doplňuje mi živiny a energii po půstu, který jsem držela, trochu přehnala a teď se dávám do kupy : )). Krůtí maso jsem zatím nejedla, těším se na ně : )). Díky za ty DOBROTY. Určitě dělejte dále také maso jen se solí, je v určitou chvíli ideální.
Vše bylo bez jediné chybičky.
Rychlost dodání, kvalita a chuť vašich výrobků. Dokonce i ty natural bez přísad jsou výborné a budu si pravidelně objednávat! Doporučuji!
Rychlé dodání objednávky
Absolutně profesionální přístup. Maso vynikající.
Kvalita
Profesionální přístup k řešení reklamace
Super jednání
Rychlost doručení
Velký výběr
Vysoká kvalita,perfektná chuť.
Rychlost dodání, ale hlavně chuť masa ta je naprosto skvělá
