Hlavička stránky
Logo obchodu Usušil & syn

Usušil & syn

99 % spokojených zákazníků

245 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 766 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

kvalita a chuť masa

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Prijemny přístup eshopu, kvalitní produkt

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Kvalita zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

rychlost, kvalita produktů

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlé zpracování objednávky a doručení.

Nic. Nakoupila jsem zde už opakovaně.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Velmi chutne

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

chut, kvalita

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

+Parádní jerky, jiné už nekupuju +Výběr a druhy masa +Rychlost vyřízení, komunikace +Slevové a věrnostní akce +Jerky pro Alíka :)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Dobrota :)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Kvalitne, chutné mäsko a bezproblémové doručenie.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Maso dobré

Dodání nějak selhalo a po objednání to trvalo skoro týden

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Vtipný a milý nápis na krabici : )). Hovězí maso je vynikající, doplňuje mi živiny a energii po půstu, který jsem držela, trochu přehnala a teď se dávám do kupy : )). Krůtí maso jsem zatím nejedla, těším se na ně : )). Díky za ty DOBROTY. Určitě dělejte dále také maso jen se solí, je v určitou chvíli ideální.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Vše bylo bez jediné chybičky.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání, kvalita a chuť vašich výrobků. Dokonce i ty natural bez přísad jsou výborné a budu si pravidelně objednávat! Doporučuji!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání objednávky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Absolutně profesionální přístup. Maso vynikající.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Kvalita

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Profesionální přístup k řešení reklamace Super jednání Rychlost doručení Velký výběr

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Vysoká kvalita,perfektná chuť.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání, ale hlavně chuť masa ta je naprosto skvělá

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Kontaktní údaje