Hlavička stránky
Logo obchodu Usušil & syn

Usušil & syn

99 % spokojených zákazníků

245 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 766 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Chválím úplně vše. Kvalita zboží i rychlost doručení.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

je to dobrota

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání Skvělá chuť

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Kvalitu obalů, ale hlavně chuť sušeného masa

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Vše proběhlo rychle a bez problémů.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Naprostá spokojenost při každé objednávce. Maso výborné, chutné, kvalitní. V porovnání s konkurencí je i za rozumnou cenu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

výborné výrobky, chutia nielen dospelým, vrelo odporúčam.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Výborná chuť

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychle vyřízení objednávky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Chuť a rychlost dodání. Díky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Skvělé jako vždycky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Vse,je to dokonalost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Vše v naprostém pořádku, maso super!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Skvělá spolupráce a rychlé dodání. Moc děkuji.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

rychlé doručení

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod, ale...

Zatím nic, zboží jsem nakupovala na doporučení poprvé, týden před odjezdem na dovolenou a zboží doteď nedorazilo.

Na dnešní poměry dlouhá doba dodání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Dobrá chuť a rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Skvělé jerky, asi nejlepší co jsem kdy měl, rychlé doručení, hezké balení

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Chuť pozitivně překvapila. Hlavně hovězí s cibulkou je výborné.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod, ale...

Produkt je výborný, lepší chuť sušeného masa jsem nenašla

Vado mi tak hrozně častý spam s maily. Upozorňování, kdy mi asi už maso došlo a že si mám objednat další. Nechci aby se mi pořád připomínali. Maso je dobré, ale nechci ho objednávat domů pořád. Čas od času na něj dostanu chuť a objednám si sama. Nepotřebuju pořád upomínky. Asi by mi stačil jen marketingový email o tom, co zrovna máte za novinky. Pokud můžete toto nějak upravit u mého účtu, budu moc vděčná. Jinak nastavím, aby vše z vaší adresy šlo do spamu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Kontaktní údaje