Všechno bylo v pohodě, někdy se zase stavim
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Velice příjemná látka a kvalitní potisk, jsem maximálně spokojená, moc děkuji <3
Po objednání zboží,velmi rychlé vyřízení.
Kvalitu trika a rychlou dodávku.
vstřícnost, rychlost
Rychlé a spolehlivé dodání
Mel jsem vlastni navrh potisku,provedeni i kvalita super :)
Rychlost dodání, jednoduchý systém objednávky, komunikace
Rychlost dodání
Obrázek je spíše rozmazaný, není ostrý
Rychlost dodani
Rychlost dodání a kvalita.
Rychlost a kvalita zpracování
Rychlost dodání
Pokaždé když jsem objednala, byla jsem velice mile překvapena kvalitou oblečení a krásného tisku. Děkuji
velký výběr
přehledné stránky
Materiál, rychlost dodání
Rychlost doručení
Výborná komunikace,ochota,rychlost
skvělí potisk
Tričko je hezké
Velikost xl je ve skutečnosti M , tím pádem dárek pro oslavence- tričko s potiskem za 500 můžu hodit do koše.
