ještě mi zboží nebylo dodáno
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
nic jen to že chtěli 160kč napřed !
a je dnes 19.10 a zpráva o zboží o dovozu nikde .Jakmile dnes nedovezou obj.ruším a peníze chci zpět !!!
Rychlost dodání
Komunikace ohledně úpravy objednavky
Kvalita za supr cenu
rychle jednani,
realizace objednávky bez problémů
Rychlost vyřízení
Provedení sedací soupravy a její poškození (nebylo poškozeno při přepravě). Nečekal jsem úplný zázrak, ovšem provedení opravdu hrozné. Hrany odlepené, koženka na dvou místech poškozená, zdeformovaný roh....
dovoz a kvalita zbozi
do budoucna budu nakupovat jen u obchodu a transportem az do bytu;radeji si priplatim;to divadlo okolo shaneni nosicu za to nestalo;
stránky a jejich srozumytelnost
Dodání i když je dodání 42 dnů, mysleli jsme, že přeci jenom výrobce pro spokojenost zákazníků zboží vyrobí dříve , bohužel velké zklamání .
Ochotný personál, když bylo třeba domluvit nestandardní podrobnosti dodání. Dobrá kvalita a cena
vstřícné jednání při domluvě o dodání
komunikace, dodávka rychlost
Rychlost dodání, botníky i komoda velmi pěkné v perfektním stavu.
Návod na sestavení byl uváděn v časech, který realitě neodpovídal. Ale aspoň nás pobavil :):):)
Rychlé dodání
zboží skladem je opravu skladem, ryhlé dodání
předražené poštovné
zboží nebylo dodáno ve slíbené době
Zboží neodpovídá obrázku a popis je zavádějící.
Již to trvá příliš dlouho a zboží stále nedorazilo !!!
I když bylo zboží v nepořádku,do 3 dnů vše vyřízeno k mé spokojenosti.Skvělá komunikace,rychlost dodání.
Domluva a informace
Bohužel mi prodejce zavolal o odeslání ale neobdržel jsem email. A jelikož jsem byl po noční směně tak jsem si po telefonátu nebyl jistý dnem doručení.
