objednala jsem si kabelku psaníčko barva béžová khaki- i když byla velmi levná je hezky ušitá, lehoučká a materiál kvalitní. Rychlé dodání, informace o stavu zásilky - spokojenost. Zboží šlo koupit na dobírku. Určitě si zde ještě objednám
barva na obrázku byla nepřesná, o hodně světlejší, ale popis seděl a ve skutečnosti byla mnohem hezčí a tmavší... Mohla být lépe zabalená- tvrdý karton. Přišla vycpaná a v obublinkovaném sáčku. Naštěstí dopravce nebyl hloupý