Bohužel klady nejsou žádné .
Zboží přišlo pokrčené . Hodnota a kvalita zboží neodpovídala . Na zboží jsem čekala - zboží objednáno a zaplaceno 25.3.2026 . Zboží dorazilo 10.4.2026 . Vráceno 10.4.2026 . Tento obchod nedoporučuji !!! Teď budu čekat na vrácenou částku . Jak dlouho ... ? Po obdržení vrácené objednávky by měli reagovat do 14 dnů . Zboží zřejmě objednávají ze skladů . Tyto sklady prodávají zboží v pytlích , protože když jsem zboží obdržela tak vypadalo opravdu strašně . A vůně toho zboží neodpovídala novotou .