Dobrý den, paní Munková,
děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Je nám líto, že jste s některými našimi šperky nebyla spokojená. Rádi bychom Vás ujistili, že všechny naše šperky jsou vyrobeny z kvalitního stříbra 925/1000, což potvrzuje i puncovní označení podle české legislativy. Pokud by šperky zčernaly, mohlo by to být způsobeno oxidací, což je přirozený proces u stříbra. Tento problém lze snadno vyřešit speciálními čisticími prostředky na stříbro.
Co se týče alergických reakcí, stříbro je obecně hypoalergenní, ale v některých případech může být příčinou například příměs niklu u jiných materiálů (který však v našich špercích nepoužíváme). Pokud jste zaznamenala takové reakce, rádi to s Vámi probereme a najdeme řešení.
Chápeme Vaše rozhořčení ohledně cen. Na rozdíl od levnějších alternativ dbáme na vysokou kvalitu, precizní zpracování a bezpečnost našich šperků. Navíc naše produkty často obsahují například vícevrstvé pokovení a další úpravy, což je nákladnější než masová výroba.
Velmi nás mrzí, že jste nenaplnila svá očekávání u konkrétních náušnic. Rádi bychom to napravili a pokud nás budete kontaktovat, můžeme pro Vás najít vhodnou náhradu nebo řešení, které Vás potěší.
Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Vážíme si, že jste s námi sdílela své zkušenosti, a věříme, že Vám budeme moci ukázat, že nám na našich zákaznících opravdu záleží.
S přáním všeho dobrého,
Tým Olivie