Hlavička stránky
Logo obchodu Nábytek Natali

Nábytek Natali

723 hodnocení

83 % spokojených zákazníků

Spokojenost v posledních 6 měsících
říj.lis.pro.led.úno.bře.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Registrovaný uživatelpřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Objednali jsme si samostatné kusy kuchyňské linky. Zboží jsme řidiči zaplatili, ale v krabicích jsme se neorientovali. Chybí zboží za 8000,- a dovolání žádné, objednávku jsme převzali. Asi měl řidič počkat až si to smontujeme.

Reakce prodejce, že okradl zákazníka o 8000,- ho nezajímá, má doklad o převzetí zboží. Klasická zlodějna

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Prijeli dva mlady kluci plny humoru a pomohli mi s tim to uz se jen tak nevidi :) a nabytek sice jsem chvilku cekala ale za me super i ceny nízké

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Deni Nimrichterovapřed 5 lety
Doporučuji obchod

Určitě super komunikace ohledně dodání zboží.Objednávali jsme obývací stěnu.Úžasná cena a kvalita také, narozdíl od jiné, u které jsme měly za stejnou cenu a po půl roce se nám rozpadala.Za mě spokojenost a určitě budeme objednávat další vybavení

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Vaclav Sedlakpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Komunikace na jedničku.Zboží přesně dle požadavků.Obchod doporučuji.

Nemám nic co by mne zklamalo.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jaroslava Šánovápřed 5 lety
Doporučuji obchod

Velmi rychla komunikace, pani na telefonu moc mila a ochotna , poradila s vyberem. Dodani probehlo rychleji nez byl uvedeny termin za coz jsme velmi radi. Vse na jednicku, mohu jen doporucit!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Cvrkalovajanapřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Po objednání opětovná kontrola objednávky, která ale byla stejně k ničemu.

Dodání opožděné. Teprve po mé urgenci mi bylo sděleno, kdy mohu nábytek očekávat. Nedodani veškerého zboží. Záměna dvířek a korpusu. Příšerné řešení reklamace. Zamítnutí reklamace kvůli tomu, že jsem si zboží do tří dnů nezkontrolovala. Jako vážně? Otřesné jednání a i po vyřízení alespoň jedné reklamované skříňky dodaný špatný reklamační list. Z nové kuchyně jsem ještě dlouho neměla radost po této zkušenosti. Z tohoto obchodu už nikdy nic!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Malsarka 65před 6 lety
Nedoporučuji obchod

Od dodání skříně řeším jeden problém za druhým. Tak za prvé samotný návod je zavádějící a skládá se pouze ze dvou kroků. Smontování skříně v kroku 1 a dveří ve kroku 2. Problém ve kroku dva je ovšem upevnění spodní lišty, která se musí přidělat na samotném začátku než začnete montovat desky skříně. Lišta se pak upevňuje pomocí vyosených koleček místo vycentrovaných v návodu. Spodní hrana lišty by měla držet (ale nedrží) posun třech 20 kilových dveří. Samozřejmě dveře (postranní dvoje na zadní hraně lišty a středové na přední hraně lišty) v momentě otevírání vytrhnou spodní lištu. Potom je zde problém koleček dveří. Spodní jsou řekla bych zpracované kvalitně ocelový rám drží kovové kolo s pryžovou třecí plochou. Jenže tovární výřezy ve dveřích na upevnění spodních kol jsou nepřesné proto spodní hrana jedněch dveří dře lištu. Vrchní kolečka jsou naprostá katastrofa. Polští umělci je udělali z nepochopitelného důvodu plastová v plastovém uchycení na jakési podivuhodné plastové pružince. Tato pružinka i s kolečkem má tendenci při každém druhem otevření odpadnout. Reklamace byla zahájena bohužel s naprostým nezájmem ze strany natali nábytku. Zdráhají mi odeslat reklamační protokol i přesto ze na něj mám ze zákona právo. Po 30 dnech naprosté ignorace ze strany natali mi přišla nová lišta ale bez koleček. Reklamační protokol jsme si museli nakonec vyscreenovat a zahajili jsme vypovězení smlovy, poslali jsme veškeré s tím spojené náležitosti vůči natali. Dopis záhadně nedorazil. Ze zákona mám právo odstopit od smlouvy, pokud je reklamace delší nežli 30 dní. Natali se ovšem začal vymlouvat na to, že se kvůli chybějícím dílům, které měli dodat v reklamaci zahájila reklamace druhá. Není to pravda. Potvzeno to mám to od České obchodní inspekce, která, pokud nám nebude dle zákona vyhověno, prověří sama fungování Natali nábytku.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Doba čekání Desná kuchyňskou linku jsme si objednali z důvodu že jsme ji potřebovali co nejrychleji tím pádem jsme vybrali skříňku co je na skladě skoro po 4 dnech jsme to začali řešit nakonec jsme se dozvěděli že nemají cestu a dodají nám ji až do dalšího týdne. Nechápu za co chtějí pak peníze za dopravu když čekají až bude mít cestu. Z tohoto nábytku jsem si objednala naposledy

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 6 lety
Nedoporučuji obchod

Termín dodání, cena.

Nekompletní informace na eshopu. Neoznačeny obsah baliku. Nikde se nedozvíte, že dvířka a zásuvky nejsou připravený pro montáž drzatek. Jednání s reklamační oddělením.... velmi nepruzne.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 6 lety
Doporučuji obchod

Vše na profesionální úrovni.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 6 lety
Doporučuji obchod

obednavka , rychlost , vyrizeni reklamace

poskozene zbozi , nasledne sleva

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 7 lety
Nedoporučuji obchod

Chvála žádný

Už prvopočátku rozhovor s osobou katastrofa jednání žádná úroveň. Začíná běžet 10 tyden a postel stále nemame informace též ne .objednavka 22.5 měla být dodána 7.7 nestalo se.Jelikoz uz je v reklamaci aniž by jsme ji měli už nikdy více .Mela jsem číst tady ty recenze .

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 7 lety
Doporučuji obchod

jednání s klienty

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 7 lety
Doporučuji obchod

Termín dodání , komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 8 lety
Doporučuji obchod

Ceny, výběr, jednání s klienty

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 8 lety
Doporučuji obchod

komunikace, cena

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 8 lety
Doporučuji obchod

Komunikace a cena

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

Vlastní přeprava

Kontaktní údaje