Proběhlo bez problémů. Antonín
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Všechno. Rychlost, dobrá komunikace, dobrá cena zboží
Spokojenost se zbožím
rychlost
Zatím nic, zboží ještě nedorazilo
Rychlost dodání, krásné aranžmá ale jelikož to mám jako Vánoční dárek tak kvalitu musí posoudit obdarovaný
Rychlost dodání zboží.
Dobře funguje
Rychlost
Výrobek nepasuje k telefonu na který byl původně vybrán.cili je mi k ničemu.mel to být dárek pro dcerku k vanocum
Rychle dodání
Rychle doručeno
Velký výběr
V ničem
Ani po týdnu nemám zboží!!! Objednal jsem dárky pro děti na oslavu vše uvedeno skladem a ani po týdnu zboží nebylo doručeno takže nedoporučuji rozhodně u nich nakupovat. Na emaily nikdo nereaguje a dle jejich podmínek mají uvedeno odeslání zboží skladem do 2 dnů pracovních.
Nemá to český návod. Krabice byla jemně poškozená.
Rychlost
Rychlost dodávky
Zboží je v pořádku
Obojek je malý
Rychlost ,spolehlivost
Rychlov dopravu
Rychlost dodání
rychlost
při manupulaci došlo ne z mé strany poškození,ale překvapila mne vstřícnost
prodávajícího
