neodpovídání na maily, pozdní doručení, telefon nikdo nebere
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost doručení, cena
Bylo tam to co jinde není
Zboží
Doprava, trvá dlouho
Objednáno před týdnem a balík nikde
Špatná komunikace
Dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky
Špatná komunikace s e-shopem zboží zatím nepřišlo od objednají uběhl týden
Rychlé vyřízení objednávky
Rychlé dodání a dobré zboží.
Rychlé dodani
výběr,rychlost
Pořád nějaké emaily o tom že to mám zaplatit přesněji více jak 5 mailů přitom to už bylo placené. Email přišel i v den kdy mi zboží bylo doručeno.
Objednávka stále není vyřízená, objednávala jsem 28.4. a dnes je 7.5. a stále nejaktuálnější email, že se na objednávce pracuje
Zakázka mi stále nedorazila
Výborné řešení problémů, rychlé a hlavně milé jednání. Sice zboží nedošlo okamžitě, ale stačilo jen zavolat a problém byl vyřešen, rozhodně zde nenakupuji naposledy
Nic. zatím moje objednávka nedorazila.
Komunikace obchodu.
Objednávka zatím nedorazila. jsem rád, že jsem se opět utvrdil v tom, že se nemá NIKDY nic platit předem.
obchod nekomunikuje, objednávka dlouho nevyřízená
Slíbili rychlejši doručení
Rychlost odeslání zboží z obchodu
Rychlost
