Vše!! Naprosto chápu že je před Vánoci a že mají hodně objednávek, ale toto se mi opravdu ještě nikde nestalo abych zboží objednala 14.11.a 25.11.ho ještě neměla u sebe ,ještě když se jedná o nosní odsávačku kterou opravdu pro mé dítě potřebuji!!!!
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Že zboží ještě nedorazilo,i když je psáno skladem
Rychlost odeslání objednávky a také dobrá kvalita.
nemám co by mne vadilo, takže jen pochvala
Zboží ani po 8 dnech nedorazilo!
Rychlé dodání přišlo v pořádku
17.11. Objednáno a teprve dnes 24.11. email, že začínají pracovat na mé objednávce
Produkt chválím, splnil očekávání.
Rychlost doručení.
Zboží dosud nedošlo.
Zbozi,inzerovaný jako skladem,skladem nemaji
zaplaceno 13.11, dnes 23.11.2020 a zboží nedorazilo
Zboží ještě nedorazilo
Zatím mi přišlo jen potvrzení o přijetí objednávky.No a dál se nic neděje
Rychlé dodání.
Dlouhé dodáni dlouhé čekání hrůza
Křeček udělal mému vnoučkovi velkou radost.
Skvělé ceny.
Možná jen problém se zásilkovnou, musela jsem tam jít třikrát, protože poslali neplatný kód na vyzvednutí zboží.
Rychlé dodání
Rychlost dodani, prizniva cena
Zboží jeste nemam
