Není komunikace ani zboží
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Potvrdili objednávku a to vše. Objednával jsem jiné věci, ty mám dávno doma.
Zboží nedorazilo, ani se e-shop neozval, kdy asi dorazi. Zároveň jsem objefnala i v Lidlu a zboží uz dávno mám.
Špatná komunikace obchodu a vůbec nevím kdy mi dojde objednané zboží a dlouhé dodání zboží Nedoporučují dále Nakupovat na Stránkách
Část zboží došla docela rychle
Došla pouze polovina objednaného a předem zaplaceného zboží. Obchod slíbil chybějící doposlat, ale bude to už měsíc a nic nepřišlo. Takže jsem zaplatil za něco, co jsem nedostal.
Dlouhá doba čekání
Že zboží nemohu dostat na dobírku.
rychlost dodani
ano,nečekala jsem,že vše bude tak brzy posláno,dárky jsou pro děti pod stromeček.Jen situace kolem je trochu smutnější...
Pořád čekám na dodání zboží a stále nic.
I komunikace se zakazníkem nula
Doba doruceni... 19. 11. Jsem posílal objednávku a 25.11.. bylo teprve posláno potvrzení o přijetí objednávky... O předání dopravci a dodání ani nemluvím zatím nic... 6 dni na přijetí objednávky je podle mě dost... Dříve bych si zbozi vyzvedl osobně a pěšky...
Vše vypadá pěkně, ale rozbalovat se bude až na štědrý den, tak se teprve uvidí ;)
Rychlost dodání, příjemná cena
Vše funguje
rychlost dodání
Dobré jednání se zakazníkem
DOBRÁ KOMUNIKACE, RYCHLÉ DODÁNÍ
Asi 6 týdnů zaplacená objednávka a nic.
Ochota
