Ďakujem za grátis darček, pivonie naviac .
Prekvapilo ma že pred pár rokmi ste mi poslali " iba" korene pivonii v malom sačku kde bolo max.1 očko a teraz aj z listami a zeminou , dúfam že tie korene budú stáť za to že budú mať viacej očká.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Ďakujem za grátis darček, pivonie naviac .
Prekvapilo ma že pred pár rokmi ste mi poslali " iba" korene pivonii v malom sačku kde bolo max.1 očko a teraz aj z listami a zeminou , dúfam že tie korene budú stáť za to že budú mať viacej očká.
rychlost a velký výběr rostlin
bohužel některé se cestou polámaly - nedostatečné balení jen v novinách
Vše super, doporučujeme.
Přístup, ochota a krásné rostliny. Nádhera.
Krásné silné sazenice a rychlé dodání jsem velmi spokojená děkuji!!!!
Nakupuji již mnoho let opakovaně. Nenabízí sice vše (např. růže...), ale v řadě druhů mají nepřekonatelně širokou nabídku, kterou jinde prostě nenajdete (vše je přehledně i v tištěném katalogu "jaro", "léto, "podzim", zejména sortiment jarních cibulovin, kosatců, denivek, host je nepřekonatelný...),.
Každoročně řada novinek. Rychlé dodání, pečlivě zabaleno a označeno. Na rozdíl od některých přeprodejců drží léta rozumné ceny. Rostliny jsou zdravé (a vždy je v balení něco navíc....).
Bez výhrad, jen pro někoho může být problém značení rostlin číselným kódem dle katalogu (dá se snadno vyhledat na webu i v tištěné formě či faktuře, stojí to jen trochu času navíc před sázením). Možnost připlatit si za tištěné jmenovky by někdo možná uvítal.
PS:
A taky mě štve, že nikdy nebudu mít tolik místa abych si mohl koupit všechny rostliny, co nabízí....
Rychlé dodání, dobré zboží, dobré ceny
Vse naprosto perfektní, nádherné zdravé rostliny, a ještě jsem jich dostala spoustu zdarma k nákupu. Nakupuji opakovaně nikdy jsem nebyla zklamaná. Za mě doporučuji na 100%!
Rychlost dodání a kvalitně zabalené a označené rostliny v zásilce.
Krásné a zdravé
Rychlost zaslání, pečlivost zabalení, dárek
široký sortiment
příznivé ceny
Lukon Bulbs sent me an order AFTER I had cancel the order. (Because of my health) Shady buisness. This is not ok at all. To force a customer.
vše super,děkuji
Rychlost, kvalitu
Hyvä valikoima
Cibulky popsany a zabaleny
Rychlost vyřízení objednávky a snad i kvalitu.
rychlost, spolehlivost
Kvalitu a rychlost dodání