Ověřený zákazník
před 4 lety
Skvělá komunikace a hezké balení
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Skvělá komunikace a hezké balení
Je to fajn sranda do party.
Je toho málo.
Kvalitní služby
Rychlé dodání
Kvalitu sazenic a komunikaci
Kvalitu výrobků a rychlé dodání
Komunikace s dopravcem, ale za to firma nemůže
Kvalitu zboží, spokojenost se semínky a výběrem hnojiv. Volal jsem a skvěle mi poradili s výběrem.
Kvalitu vyrobku je SUPER.
Dlouhá dodací doba u některych vyrobku.
Velmi dobrá komunikace s obchodníkem.