rostlinky a baleni
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlé dodáni a sazenice zdarma
Zásilka mi nedorazila
Klobásy s morugou
Z obchodu nic jen ráno to bylo trosku ostřejší
Normální naložená zelenina a za ty peníze si koupím min.2 v obchodě!
13. 12. ZAPLACENO, 23. 12 doposud nedodáno.
Super,všechno na 100%
Ještě zásilka nepřišla i když psali že to převzal dopravce
Kvalita produktů a rychlost dodání.
Krásné sazenice, perfekně zabaleno dorazili v top stavu!! ;)
Vůbec nic !!! Objednám znovu !
Krásné sazenice, perfektně zabalené.
Různé stupně pálivosti u nabízených papriček
Vše naprosto v pořádku,rostlinky krásně a účelně zabalené,při přesazování je vidět jak jsou krásně zakořeněné.Nádhera
velký výběr, pěkné zdravé sazenice, perfektně zabaleno
Mám zem a hnojivo, ale nedorazily sazenice
Vše mě přišlo včas a v pořádku,není co vytknout.
komunikace, cena, rychkost
Velký výběr
Rychlost vyzvednutí
Kvalita a chuť výrobků je vynikající
