Maximální spokojenost, profesionální a osobní přístup a hlavně nikdy není problém cokoliv vyřešit a to i v případě reklamace..... Naše osobní zkušenosti jsou toho důkazem a proto my se vždy budeme vracet do Můj-Toner. Děkujeme za super služby a ochotu...... Všem doporučuji !!
Nemám nic co bych mohl napsat negativního......
