všechny
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
rychlé vyřízení objednávky a rychlé doručení zboží
Dobré ceny a rychlé dodání zboží
Cena a rychlost super
Zatím plně funkční výrobek byl doručen včas.
Cena, rychlost dodání
Rychlost dodání
Skvělý obchod a vždy ochota řešit situaci.
Rychlost,cena a kvalita
cena a rychlost dodání
Rychlost, kvalita, cena
Komunikace se zákazníkem
Majitelé obchodu se o svůj e-shop nestarají. Nemají kontrolu nad dopravou svých zásilek. Vůbec jim nevadí, když předají řidiči Zásilkovny svoje prodané zboží a druhý, ani třetí, ani další dny zboží není ještě na cestě k zákazníkovi. To vše si mohou zjistit z aplikací Zásilkovny i jiných dopravců velmi efektivně a okamžitě. Majitele obchodu to však vůbec nezajímá. Pokud je na to upozorníte Vy, tak nezájem a žádná součinnost s řešením evidentně špatné přepravy. Mají to prostě v paži...
Nezbývá Vám nic jiného, než dát reklamaci u dopravce a čekat měsíc na svoje peníze, protože se zboží někde ztratilo.
Na obchod se nelze dovolat, nikdo neodepisuje ani na mailu ani na chatu. Další obchod, který dokáže pouze přeprodávat zboží a do svojí činnosti nevloží ani špetku profesionality a přidané hodnoty, kromě svého zisku.
Už nikdy více!
Rychlé dodání. Výborná komunikace ze strany obchodu. Podrobné sledování objednávky.
Rychlé dodání , vše o.k.
Doporučuji
Toner za rozumný peníz.
rychlé poslání, kvalitně zabaleno, vřele doporučuji
Hodnotím kladně rychlé vyřízení objednávky a její doručení
Doručení bylo rychlé a v pořádku.
Výborná komunikace,rychlé dodání,bezva cena.
Naprostá spokojenost.
