Výborný obchod.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Komunikace s obchodem byla nad mé očekávání, prodávající má velké znalosti o nabízeném zboží, bylo mi tak i výborně porazeno, sděleno vše, co jsem potřeboval pro nákup znát. Přehlednosti obchodu, termín dodání zboží, cena a kvalita zabalení zásilky, to vše hodnotím velmi pozitivně.
nic mě nenapadá. Možná by jen mohli zprovozni nákup na splátky
byl jsem včas upozorněn na nesrovnalost
v objednávce!Zásilky dostávám včas a
vpořádku.
Objednal jsem zboží, u kterého svítilo, že není skladem (má chyba) chvíli po uskutečnění objednávky jsem byl zkontaktován s nabídkou alternativního zboží, které bylo dokonce lepší, než jsem si objednával sám. Jsem maximálně spokojen, zboží dorazilo podle podmínek obchodu, komunikace s prodejcem na úrovni, zboží dobře zabaleno proti poškození, fakturace a český manuál byly součástí.
