Zboží jsem dostal včas a vpořádku.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
cena a termín vpořádku
komunikace výborná
zásilka vpořádku a včas
reklamace v pořádku, komunikace OK
zboží jsem dostal včas a vpořádku
vše je vždy v pořádku
Nakoupil jsem podruhé a jsem maximálně spokojen, již jsem řešil i reklamaci a opět maximální spokojenost, zboží bylo vráceno vyměněno přibližně do 14dnů! Super
Spolehlivý prodejce.
nekupujte
Co slíbí,dodrží-prostě super.
Již zde nakupuji několik let a vřele doporučuji i ostatním.
Zboží došlo včas a v dohodnuté ceně.
moc dobre,dekuju
Vse v poradku, doporucuji.
Objednané zboží jsem obdržel podle
požadavku.včas a vpořádku.
Vždy vše (včetně reklamace) k naprosté spokojenosti...
Nákup bez problémů
model "ready to run" nefunkční a špatně sestavený - vyjadření prodejce ke kritice: "V případě hodnocení na Heureka a Zboží.cz je v případě hodnocení obchodu
chápáno hodnocení služeb, nikoliv
zakoupeného produktu. Kvalita zboží nemůže tak znamenat hodnocení prodejce,
prodejce je pouze zprostředkovatel
prodeje žádaného zboží a službou se chápe nákup - předání - komnunikace -
reklamace a případně další služby se
zbožím spojené."
Profesionální přístup bez výhrad
I přes dopravní kalamitu jsem obdržel
zásilku včas a vpořádku,o potížích
s dopravou jsem byl informován.
nakupování je u vás pohodlné,při
nákupu poradíte. zásilka dochází
včas a vpořádku.
Bez problémů, doporučuji.Vše v naprostém pořádku.
