Mléka na opalování 50
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
La Roche Posay Anthelios mléko SPF50+, 75 ml
od 118 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- UVA
- UVB
- Bez parfemace
Hydratační mléko La Roche Posay Anthelios poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA a UVB zářením. Je velmi odolné vůči vodě a potu. Neobsahuje parfém. Nezanechává bílé stopy. Vhodné pro pokožku…
CeraVe Hydratační opalovací mléko SPF50+, 75 ml
od 170 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Hydratační opalovací mléko s ochranným faktorem SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA a UVB zářením a zároveň zajišťuje dlouhodobou hydrataci pokožky. Jeho lehká textura se snadno…
Bioderma Photoderm Pediatrics Lait opalovací mléko pro děti SPF50+, 100 ml
od 170 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Bioderma Photoderm Pediatrics Lait SPF50+ poskytuje velmi vysokou širokospektrální ochranu přizpůsobenou citlivé dětské pokožce. Opalovací mléko je vhodné na obličej a tělo i pro děti již od 12…
La Roche Posay Anthelios mléko pro děti SPF50+, 75 ml
od 119 Kč
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
La Roche Posay Anthelios je hydratační mléko SPF50+ pro ochranu proti ultra dlouhovlnnému UVA záření. Zachovává přirozenou obranyschopnost pokožky a nezanechává na pokožce bílé skvrny. Je vhodné…
Piz Buin Allergy Sun Sensitive Skin Lotion SPF50+ , 200 ml
od 199 Kč
995 Kč/l- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 200 ml
Piz Buin Allergy Sun Sensitive Skin Lotion SPF50+ je ochrana proti slunečnímu záření. Ochranný opalovací přípravek Piz Buin Allergy je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci. …
Wooden Spoon Opalovací mléko Baby & Family SPF50 50 ml
od 408 Kč
8 160 Kč/l- Na obličej
- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 50 ml
Přírodní opalovací mléko vyrobené z jednoduchých a bezpečných přísad, což je prospěšné pro vás i pro nejjemnější dětskou pokožku. Rostlinné máslo obsažené v produktu je bohaté na vitaminy, …
Wooden Spoon Baby & Family Mango SPF50, 100 ml
od 445 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Opalovací mléko Baby & Family s vůní sladkého manga poskytuje účinnou UVA a UVB ochranu, je vhodné na obličej i tělo, pro dospělé i děti. Inovativní složení poskytne speciální ochranu všem…
Daylong Cetaphil Sun Liposomale Lotion SPF50+, 200 ml
od 549 Kč
2 745 Kč/l- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Bez parfemace
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 200 ml
Opalovací mléko pro suchou a citlivou pokožku poskytuje okamžitou a vysoce účinnou UVA a UVB ochranu. Díky svým lipozomálním vlastnostem se snadno roztírá po těle, rychle se vstřebává, je…
La Saponaria BIO Latte Solare opalovací mléko pro děti SPF50+ 125 ml
od 345 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Tekuté opalovací mléko v BIO kvalitě pro děti a citlivou pokožku ochrání obličej i tělo před UVA i UVB zářením přírodními minerálními filtry a je perfektní i pro světlejší pokožku. Tělo provoní…
La Roche Posay Anthelios UV Sport mléko SPF50+ 200 ml
od 454 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- UVA
- UVB
Tělové mléko La Roche Posay Anthelios Uv Sport je určeno pro ochranu pokožky před slunečním zářením s vysokým ochranným faktorem SPF50+. Je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a…
Ladival Suchá pokožka ochranné mléko SPF50+ 200 ml
od 295 Kč
- Typ pleti suchá
- Na obličej
- Voděodolné
- UVA
- UVB
Ladival mléko na ochranu proti slunci je určeno pro suchou pokožku a osoby s atopickým ekzémem. Tento přípravek poskytuje komplexní ochranu proti škodlivým slunečním paprskům díky ochrannému…
Wooden Spoon Baby & Family opalovací tělové mléko SPF50 150 ml
od 569 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Opalovací mléko Wooden Spoon SPF 50 na minerálním základu je vhodné pro děti i dospělé. Toto přírodní opalovací mléko je vyrobeno z jednoduchých a bezpečných surovin a chrání pomocí slabé vrstvy…
La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Lotion SPF50+ 50 ml
od 100 Kč
2 000 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 50 ml
Opalovací mléko s novou formulí vytvořenou speciálně pro miminka. Pro jemnou, atopickou pokožku obličeje a těla miminek od 6 měsíců věku. Obohaceno máslem z karité pro hydrataci, zklidnění…
Dermacol Water Resistant Sun Milk opalovací mléko SPF50 200 ml
od 245 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Toužíte po dokonalém bronzu a současně chcete svoji pokožku vyživit a chránit? Voděodolné mléko s ochranným faktorem SPF 50 chrání pokožku před předčasným stárnutím. Mléko je vhodné i pro jemnou…
Avène Sun mléko SPF50+ 250 ml
od 352 Kč
1 408 Kč/l- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 250 ml
Opalovací mléko pro citlivou a přecitlivělou kůži představuje velmi vysokou ochranu proti slunečnímu záření. Má velmi široké spektrum UVA/UVB ochrany. Chrání a hydratuje, je hypoalergenní, …
Vichy Capital Soleil Family Milk SPF50 ochranné mléko 300 ml
od 508 Kč
1 693 Kč/l- Ochranný faktor SPF 50
- 300 ml
Ochranné mléko na obličej a tělo pro dospělé i děti s vysokou ochranou SPF 50 UVB + UVA. Chrání kůži před poškozením způsobeným UVA a UVB zářením a před předčasným stárnutím pokožky v důsledku…
Avène Sun opalovací mléko pro děti SPF50+ 250 ml
od 352 Kč
- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Bez parfemace. Nezanechává bílé stopy. Velmi vysoká ochrana citlivé dětské kůže. Komplex fotoprotekčních aktivních látek, které poskytují optimální ochranu proti UVB a také UVA dlouhým i…
Avène Haute protection minerální mléko SPF50 100 ml
od 315 Kč
- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Nejvyšší ochrana SPF 50 a UVA Ultra. Chrání kůži před spálením a před poškozením způsobeným slunečním zářením. Určené pro velmi exponované partie - obličej, krk, vrchní část hlavy, ruce. Určeno…
Wooden Spoon Baby & Family opalovací tělové mléko SPF50 100 ml
od 278 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Přírodní opalovací mléko vyrobené z jednoduchých a bezpečných přísad, což je prospěšné pro vás i pro nejjemnější dětskou pokožku. Rostlinné máslo obsažené v produktu je bohaté na vitaminy, …
Vichy Capital Soleil SPF50 300 ml
od 422 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Dětské
- Bez parfemace
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
Vichy Capital Soleil je mléko na opalování pro děti, které poskytuje ochranu při slunění i těm nejmenším. Ultra vysoký ochranný faktor SPF50 chrání tělo i obličej. Složení opalovacího krému…
Ladival Citlivá a normální pokožka ochranné mléko SPF50+ 200 ml
od 345 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- UVA
- UVB
Ladival mléko na ochranu proti slunci pro citlivou a normální pokožku s ochranným faktorem OF50+ je určeno pro zákazníky, kteří hledají vysokou úroveň ochrany před škodlivým slunečním zářením. …
Ladival Citlivá dětská pokožka mléko na ochranu proti slunci SPF50+ 200 ml
od 326 Kč
- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Ladival Citlivá dětská pokožka Mléko na ochranu proti slunci SPF50+ 200 ml je speciálně navržené pro citlivou pokožku dětí a batolat od 6 měsíců. Nabízí komplexní ochranu proti širokému spektru…
Nivea Sun Protect & Moisture opalovací mléko SPF50+, 100 ml
od 99 Kč
990 Kč/l- Typ pleti všechny typy
- Voděodolné
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 100 ml
Nivea Sun Protect & Moisture hydratační mléko SPF50+ je ochranný přípravek určený na ochranu pokožky před slunečním zářením. Toto mléko nabízí velmi vysoký ochranný faktor SPF50+, který chrání…
SebaMed Opalovací mléko SPF50 150 ml
od 158 Kč
1 053 Kč/l- Na obličej
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 150 ml
Opalovací mléko SPF 50 představuje ideální ochranu před spálením. Vysoce efektivní UVA a UVB filtry v kombinaci s mikropigmenty předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky vlivem…
Astrid Sun Kids dětské mléko na opalování SPF50, 60 ml
od 79 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Dětské mléko na opalování s vysokým ochranným faktorem SPF 50 je navrženo pro citlivou dětskou pokožku, která vyžaduje zvýšenou ochranu před škodlivými účinky slunečního záření. Poskytuje…
Astrid Sun rodinné mléko plus na obličej i tělo SPF50+ 250 ml
od 249 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Rodinné opalovací mléko značky Astrid s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR/VL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před slunečním a infračerveným zářením a…
Nivea Sun Kids Protect & Sensitive Roll-On SPF50+ 50 ml
od 124 Kč
- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- UVA
- UVB
- Hypoalergenní
Nivea Sun Kid's Sensitive Protect Roll-On SPF 50+ je opalovací přípravek navržený speciálně pro dětskou pokožku. Produkt je balen v praktickém 50 ml kuličkovém roll-onu, který usnadňuje rychlou…
Nivea Sun Kids Protect & Care Sun Lotion 5in1 SPF50+ 50 ml
od 128 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Moře nebo hory, nezapomínejte na dostatečnou ochranu před sluníčkem. Dětské cestovní mléko na opalování Nivea Sun Kids Protect & Care Sun Lotion 5in1 zabalíte rovnou do příručního zavazadla. A…
Vichy Capital Soleil ochranné mléko SPF50+, 75 ml
169 Kč
2 253 Kč/l- Na obličej
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 75 ml
Ochranné mléko s velmi vysokou sluneční ochranou SPF 50+ v eko balení, které je šetrné k životnímu prostředí. Mléko je s kyselinou hyaluronovou a termální vodou vulkanického původu. Poskytuje…
Bioderma Photoderm Lait Ultra SPF50 Plus 200 ml
od 379 Kč
- Typ pleti citlivá
- Na obličej
- Voděodolné
- UVA
- UVB
Bioderma Photoderm Lait Ultra SPF50+ je mléko na opalování určené pro citlivou a světlou pokožku. Tento přípravek poskytuje vysokou ochranu před UVA a UVB zářením díky ochrannému faktoru SPF…
Nubian Mléko na opalování ochrana a výživa SPF50 200 ml
od 300 Kč
1 499 Kč/l- Voděodolné
- UVA
- UVB
- Ochranný faktor SPF 50
- 200 ml
Dopřejte své pokožce komplexní ochranu před slunečním zářením a zároveň intenzivní péči. Mléko na opalování s ochranným faktorem SPF 50 kombinuje účinné UVA a UVB filtry, které pomáhají chránit…
Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance SPF50 180 ml
od 184 Kč
1 022 Kč/l- Typ pleti všechny typy
- Voděodolné
- Ochranný faktor SPF 50
- 180 ml
Opalovací mléko Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance poskytuje širokospektrální ochranu UVA a UVB. Vaše pokožka bude jemná a hydratovaná s nádechem nádherné tropické vůně. Vychutnejte…
Malibu Sun Kids opalovací mléko SPF50 200 ml
od 109 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Malibu Kids SPF50 tělové mléko 200 ml je opalovací přípravek určený pro děti. Nabízí vysokou ochranu proti UVB a UVA paprskům s ochranným faktorem SPF50. Toto mléko je vhodné jak pro pokožku…
Piz Buin Allergy Lotion SPF50+ mléko na opalování 200 ml
od 211 Kč
1 055 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50
- 200 ml
Mléko na opalování Piz Buin Allergy poskytuje velmi vysokou ochranu před negativními vlivy UV záření. Dodává pokožce dlouhotrvající hydrataci a preventivně působí proti stárnutí pleti. S jeho…
Biotherm Lait Solaire Hydratant Anti-Drying SPF 50 400 ml
1 249 Kč
3 122 Kč/l- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 400 ml
Biotherm Lait Solaire Hydratant Anti-Drying SPF50 je opalovací přípravek na tělo pro ženy. Mléko Biotherm Lait Solaire Hydratant Anti-Drying Milk SPF30 pokožku chrání, vyživuje a hydratuje. …
Garnier Ambre Solaire Hydra 24h Protect SPF50+ 175 ml
203 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- UVA
- UVB
Garnier Ambre Solaire Hydra 24h Protect SPF 50+ je ochranné mléko proti UV záření, které nabízí velmi vysokou ochranu s faktorem SPF 50. Toto mléko je navrženo tak, aby chránilo pokožku před…
Cetaphil Sun Kids Liposomal Lotion SPF50+ 150 ml
od 458 Kč
- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Dětské
- Vegan
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
Cetaphil Sun Kids Liposomal Lotion SPF50+ je přípravek na opalování určený speciálně pro děti. Tento produkt je vhodný pro citlivou dětskou pokožku a lze jej použít již od věku 6 měsíců. Mléko…
Dermedic Sunbrella Baby pleťový krém na opalování SPF50, 100 ml
od 207 Kč
- Dětské
- UVA
- UVB
- Na pigmentové skvrny
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
Ochranné mléko na opalování SPF50 vytváří ochrannou vrstvu pokožky, které chrání před průnikem UV záření. Obsahuje pouze minerální filtry - výborná tolerance pro citlivou dětskou pokožku. …
A-Derma Protect Kids opalovací mléko pro děti SPF50 250 ml
od 508 Kč
2 032 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50
- 250 ml
Dětské opalovací mléko poskytuje velmi vysokou ochranu před sluncem a je určený na křehkou pleť s obsahem výtažku z ovsa Rhealba, který posiluje a chrání kožní bariéru. Přípravek je odolný vodě…
SebaMed Baby Sun Care opalovací mléko SPF50+ 200ml
od 218 Kč
- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
- UVB
Opalovací mléko s ochranným faktorem 50 je vhodné pro jemnou dětskou pokožku. Obsahuje vysoce efektivní kombinované UVB i UVA filtry. V kombinaci s mikropigmenty účinně chrání před spálením a…
NUXE Sun opalovací mléko na obličej a tělo SPF50 150 ml
od 324 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- UVA
- UVB
Toto opalovací mléko od výrobce NUXE je určené na obličej i tělo s vysokou ochranou před UVA a UBV paprsky. Je vhodné pro všechny typy pokožky a jeho vůně obsahuje tóny sladkého pomeranče, květu…
Nivea Sun Kids Pure & Sensitive Sun Lotion SPF 50+ 200 ml
od 249 Kč
1 245 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 200 ml
Nivea dětské mléko na opalování s ochranným faktorem 50+ představuje velmi vysokou ochranu pro citlivou dětskou pokožku. Mléko má dlouhodobě voděodolné složení bez obsahu barviv, parfému a…
Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF50+ 50 ml
od 470 Kč
- Typ pleti atopická a ekzematická
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ Objem: 50 ml Ochranný faktor: SPF 50 Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ je ultra lehké opalovací mléko určené speciálně pro děti od tří měsíců…
Astrid Sun Sensitive mléko na opalování SPF50+ 150 ml
od 99 Kč
660 Kč/l- Typ pleti citlivá
- Voděodolné
- Bez parfemace
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 150 ml
Dopřejte vaší citlivé pokožce bezpečné opalování s hydratačním mlékem Astrid Sun Sensitive! Mléko na opalování poskytuje pokožce ochranu během slunění a zároveň o ni pečuje. Jeho složení je…
Cocosolis Natural Sunscreen Lotion SPF50 100 ml
od 606 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- UVA
- UVB
- Přírodní
Cocosolis Natural Sunscreen Lotion krém na opalování vám zajistí ochranu před UVA a UVB zářením. Pokožku nejen vyživí, ale i zvlhčí. Je obohacený o malinový olej, a kromě přírodního složení vás…
La Roche Posay Anthelios UVMune 400 hydratační mléko SPF50+ 150 ml
od 359 Kč
- Typ pleti všechny typy
- Na obličej
- Voděodolné
- Dětské
- UVA
La Roche-Posay Anthelios mléko SPF50+ je přípravek určený k ochraně pokožky před slunečním zářením. Tento produkt je vhodný pro aplikaci na tvář i tělo a poskytuje velmi vysokou ochranu proti…
Ziaja Sun mléko na opalování SPF 50+ 125 ml
od 213 Kč
1 704 Kč/l- Na obličej
- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 125 ml
Voděodolná emulze na opalování Ziaja Sun je určena pro děti od 6 měsíců. Používat se dá na obličej a tělo a disponuje vysokou ochranou SPF 50 před UVA a UVB zářením. Vytváří na pokožce…
Bübchen Sensitive opalovací mléko SPF50 100 ml
od 161 Kč
1 610 Kč/l- Dětské
- Ochranný faktor SPF 50 SPF
- 100 ml
Je určen speciálně pro dětskou pokožku. Velmi vysoká ochrana. UVA/UVB systém filtrů chrání pokožku před negativními vlivy a dlouhodobým poškozením pokožky díky slunečnímu záření. Neobsahuje:…
