Hlavička stránky

Lžíce na boty

Usnadňují obouvání bez nutnosti ohýbání a chrání patní část obuvi před deformací a poškozením při obouvání. Lžíce na boty se vyrábí z kovu, plastu, dřeva nebo rohu. Délka se liší podle způsobu použití – krátké jsou skladnější, určené na rychlé obutí, dlouhé jsou vhodné pro seniory a osoby se sníženou pohyblivostí. Lžíce na boty oceníte také při obouvání jezdeckých bot a holínek. Některé modely mají z druhé strany závěsné poutko nebo slouží jako škrabátko na záda. V nabídce také najdete nástroje na oblékání ponožek.

Hlavní obsah stránky

Lžíce na boty

Usnadňují obouvání bez nutnosti ohýbání a chrání patní část obuvi před deformací a poškozením při obouvání. Lžíce na boty se vyrábí z kovu, plastu, dřeva nebo rohu. Délka se liší podle způsobu použití – krátké jsou skladnější, určené na rychlé obutí, dlouhé jsou vhodné pro seniory a osoby se sníženou pohyblivostí. Lžíce na boty oceníte také při obouvání jezdeckých bot a holínek. Některé modely mají z druhé strany závěsné poutko nebo slouží jako škrabátko na záda. V nabídce také najdete nástroje na oblékání ponožek.

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Lžíce na botu UNIHOUSE Lžíce na boty 40cm

UNIHOUSE Lžíce na boty 40cm

  • Šířka 4 cm
  • Délka 40 cm
  • Dřevo

- Lžíce na boty je obuvnický doplněk, který nesmí chybět ve vašem botníku nebo v šatně. - Nástroj který usnadní nazouvání…

63 Kč

Ahomi.eu

Zobrazit detail
Lžíce na botu Dlouhá dřevěná lžíce na boty 74 cm s poutkem

Dlouhá dřevěná lžíce na boty 74 cm s poutkem

  • Délka 74 cm

Praktická dřevěná obouvací lžíce o délce 74 cm. Pomáhá při pohodlném obouvání, omezuje hluboké předklánění a chrání zadní…

190 Kč

Levnekotliky.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu E-myslivost Obouvací kovová lžíce pro myslivce - Typ maxi

E-myslivost Obouvací kovová lžíce pro myslivce - Typ maxi

  • Zelená

Obouvací kovová lžíce pro myslivceObouvací kovová lžíce pro myslivce, barva zelená a nebo zeleno/hnědá, bílý nápis.Lžíce…

300 Kč

E-myslivost.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Lžíce na boty dlouhá, barva 1 přírodní stř.

Lžíce na boty dlouhá, barva 1 přírodní stř.

Dlouhá dřevěná lžíce na boty je elegantní a praktický doplněk pro pohodlné obouvání bez zbytečného ohýbání. Vyrobena z…

55 Kč

Prima-obchod.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Obouvací lžíce DLOUHÁ - 87 cm

Obouvací lžíce DLOUHÁ - 87 cm

  • Délka 87 cm

Obouvací lžíce DLOUHÁ - 87 cm od Zdravotyka.cz * Sebeobsluha * Extra dlouhá kovová lžíce usnadňující obouvání po operacích,…

179 Kč

Zdravotyka.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Pedag Dětská lžíce hranatá zelená

Pedag Dětská lžíce hranatá zelená

  • Zelená

Plastová obouvací lžíce pro snazší obouvání obuvi.…

35 Kč

Zdravá dětská obuv Veselá Tkanička

Zobrazit detail
Lžíce na botu Lžíce na boty dlouhá

Lžíce na boty dlouhá

  • Hnědá

Dlouhá lžíce na boty je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Je vyrobená z kvalitního lakovaného dřeva, její dlouhá délka…

67 Kč

Stoklasa.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Lžíce na boty PH 50cm s očkem HOME LINE mix barev

Lžíce na boty PH 50cm s očkem HOME LINE mix barev

  • Délka 50 cm
  • Plast

Praktická obouvací lžíce o délce 50 cm pro pohodlné nazouvání bez ohýbání. Vyrobená z odolného plastu, dostupná v mixu barev…

od 29 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Lžíce na botu Lžíce na obuv PH 20cm HU, mix barev

Lžíce na obuv PH 20cm HU, mix barev

  • Délka 20 cm

Plastový obouvák s očkem na zavěšení. Díky lžíci nezničíte boty, jen málo lidí si uvědomuje, jak důležité je používat lžíci…

od 13 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Lžíce na botu Herbatica Dřevěná lžíce na boty 56cm

Herbatica Dřevěná lžíce na boty 56cm

Dřevěná lžíce na boty je kvalitní pomůckou při obouvání. Je ručně vyrobená z voskovaného bukového dřeva. \nVyrobené…

od 199 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Lžíce na botu Obouvátko kovové 58cm

Obouvátko kovové 58cm

  • Hnědá

Obouvací lžíce kovová 58 cm Usnadní vám nazouvání obuvi. Lžíci umístěte do zadní části obuvi (za patu) a nohu vsuňte do…

99 Kč

Stelanela.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Lžíce na boty Coccine 65 cm - černá

Lžíce na boty Coccine 65 cm - černá

  • Černá
  • Délka 65 cm

Lehká lžíce na boty Coccine o délce 65 cm. Díky své konstrukci usnadňuje obouvání bot a zároveň zajišťuje, že se na nich…

66 Kč

Military.eu

Zobrazit detail
Lžíce na botu PROHOME - Lžíce na boty 57cm plastová

PROHOME - Lžíce na boty 57cm plastová

  • Délka 57 cm

Plastová lžíce na boty 57cm.…

65 Kč

Home-point.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Bontis Lžíce na boty Bontis

Bontis Lžíce na boty Bontis

6
  • Černá
  • Šířka 4 cm
  • Délka 25 cm

Praktická plastová lžíce na boty v černé barvě s logem Bontis umožní snadné obutí. V horní části je poutko na zavěšení.…

29 Kč

DobrýTextil.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu ECCO kovová lžíce na boty

ECCO kovová lžíce na boty

  • Délka 72 cm

Díky délce 72 cm umožňuje snadné nazouvání bot a zároveň pomáhá chránit patní část obuvi před deformací. Odolné kovové…

399 Kč

Bestgolf.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu FARE KLASIK 743 Měřidlo Plus 12

FARE KLASIK 743 Měřidlo Plus 12

1

FARE měřidlo Plus 12, díky kterému je možné lépe zjistit vhodnou velikost bot. Pomocí měřidla lze lehce změřit nohu dítěte,…

299 Kč

Fare.cz - kvalitní česká obuv

Zobrazit detail
Lžíce na botu Plastová lžíce na obouvání 48 cm s háčkem – červená

Plastová lžíce na obouvání 48 cm s háčkem – červená

  • Červená
  • Délka 48 cm
  • Šířka 5 cm

Praktická plastová lžíce na obouvání o délce 48 cm usnadní nazouvání bot bez zbytečného ohýbání. Díky dlouhému dosahu chrání…

od 21 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Lžíce na botu Drina Obouvací lžíce 33 cm (OBOUVÁTKO)

Drina Obouvací lžíce 33 cm (OBOUVÁTKO)

  • Plast
  • Šířka 4,5 cm
  • Délka 33 cm

Drina Obouvací lžíce 33 cm Praktická a odolná obouvací lžíce o délce 33 cm, která usnadňuje pohodlné obouvání bot bez…

48 Kč

Prokytky.eu

Zobrazit detail
Lžíce na botu Dřevěná obouvací lžíce na boty 12 cm

Dřevěná obouvací lžíce na boty 12 cm

  • Dřevo
  • Šířka 4 cm
  • Délka 12 cm

Konec zápasení s patou u bot. Tahle dřevěná obouvací lžíce z bukového dřeva vám usnadní nazouvání i zouvání a v předsíni…

68 Kč

Bobridarky.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu SILVER obouvací lžíce na boty, 50 cm

SILVER obouvací lžíce na boty, 50 cm

  • Délka 50 cm

SILVER obouvací lžíce na boty Máte někdy potíže s nazouváním bot – bolavá záda, nepohodlí nebo spěch na odchod? Obouvací…

35 Kč

Ambeauty.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Lžíce na obuv plastová krátká 29 cm

Lžíce na obuv plastová krátká 29 cm

  • Délka 29 cm

Lžíce na obuv palstová krátká, kterou lze zavěsit za gumové ucho, je dlouhá 29 cm. Mix barev: žlutá,červená, modrá, zelená…

13 Kč

Domstav.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Lžíce na obuv 45 cm plast

Lžíce na obuv 45 cm plast

  • Délka 45 cm

Lžíce na obuv 45 cm plast…

25 Kč

Produm.eu

Zobrazit detail
Lžíce na botu Gaira Obouvací lžíce 8915, Délka 15 cm

Gaira Obouvací lžíce 8915, Délka 15 cm

  • Stříbrná
  • Délka 15 cm

Praktická nerezová obouvací lžíce Gaira 8915 usnadňuje nazouvání obuvi a pomáhá chránit patní část bot před zbytečným…

45 Kč

Gaira

Zobrazit detail
Lžíce na botu UNIHOUSE Obouvací lžíce

UNIHOUSE Obouvací lžíce

  • Šířka 4 cm
  • Délka 42 cm
  • Kov

- Lžíce na boty je obuvnický doplněk, který nesmí chybět ve vašem botníku nebo v šatně. - Nástroj který usnadní nazouvání…

69 Kč

Ahomi.eu

Zobrazit detail
Lžíce na botu UNIHOUSE Obouvací lžíce - kovová 50cm

UNIHOUSE Obouvací lžíce - kovová 50cm

  • Šířka 4,3 cm
  • Délka 50 cm
  • Kov

- Lžíce na boty je obuvnický doplněk, který nesmí chybět ve vašem botníku nebo v šatně.- Nástroj který usnadní nazouvání…

70 Kč

Ahomi.eu

Zobrazit detail
Lžíce na botu UNIHOUSE - domácí potřeby Obouvací lžíce

UNIHOUSE - domácí potřeby Obouvací lžíce

  • Šířka 4,5 cm
  • Délka 57 cm
  • Kov

- Lžíce na boty je obuvnický doplněk, který nesmí chybět ve vašem botníku nebo v šatně. - Nástroj který usnadní nazouvání…

79 Kč

Ahomi.eu

Zobrazit detail
Lžíce na botu UNIHOUSE Lžíce na boty 52cm

UNIHOUSE Lžíce na boty 52cm

  • Šířka 4 cm
  • Délka 52 cm
  • Kov

- Lžíce na boty je obuvnický doplněk, který nesmí chybět ve vašem botníku nebo v šatně. - Nástroj který usnadní nazouvání…

89 Kč

Ahomi.eu

Zobrazit detail
Lžíce na botu Obouvací lžíce 57 cm, kov

Obouvací lžíce 57 cm, kov

Obouvací lžíce 57 cm, kov…

Doprava od 99 Kč
Osobní odběr zdarma
od 89 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Lžíce na botu Obouvací lžíce 65 cm

Obouvací lžíce 65 cm

2
  • Kov
  • Délka 65 cm

Obouvací lžíce 65 cm, kov…

od 109 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Lžíce na botu PRAKTIK Obouvací lžíce 57 cm, kov, barvy mix

PRAKTIK Obouvací lžíce 57 cm, kov, barvy mix

  • Délka 57 cm

Velmi pevná, kovová obouvací lžíce. 57 cm. Barvy dle aktuální nabídky na naší prodejně.…

od 134 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Lžíce na botu Kovová lžíce na boty 12 cm - POLSKÝ VÝROBEK - Malá, pevná, do kabelky

Kovová lžíce na boty 12 cm - POLSKÝ VÝROBEK - Malá, pevná, do kabelky

  • Stříbrná
  • Šířka 4 cm
  • Délka 12 cm

Lžíce na boty Kovová 12 cm POLSKÝ VÝROBEK Silná Malá Do Kabelky Kovová lžíce na boty z kvalitní, pevné oceli – pohodlí a…

37 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Profesionální lžíce na boty pro dospělé děti

Profesionální lžíce na boty pro dospělé děti

✅LŽÍCE NA BOTY DLOUHÁ S HÁČKEM 17 CM✅ ✅Vlastnost: 1. Lžíce na boty s zakřiveným tvarem zajišťuje velkou flexibilitu ohýbání…

47 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Lžíce na boty Coccine 31 cm - kovová

Lžíce na boty Coccine 31 cm - kovová

  • Kov
  • Délka 31 cm

Robustní kovová lžíce na boty o délce 31 cm. Díky své konstrukci usnadňuje obouvání bot a zároveň zajišťuje, že se na nich…

od 68 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Lžíce na botu Klasická napínací lžíce na boty, délka 66 cm

Klasická napínací lžíce na boty, délka 66 cm

  • Stříbrná
  • Délka 66 cm
  • Šířka 5 cm

Kovová lžíce na boty 66 cm – pohodlí každý den! Obujte si obuv rychle, pohodlně a bez ohýbání. Dlouhá kovová lžíce na boty…

101 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Klasická lžíce na boty Sulpo délka 51 cm

Klasická lžíce na boty Sulpo délka 51 cm

  • Délka 51 cm
  • Šířka 4,5 cm

Lžíce na boty 51 cm SULPO Kovová lžíce na boty 51 cm. Kovová lžíce usnadní obouvání obuvi bez nutnosti ohýbání . Doporučuje…

101 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Klasická lžíce na boty Sulpo délka 51 cm

Klasická lžíce na boty Sulpo délka 51 cm

  • Hnědá
  • Délka 51 cm
  • Šířka 4,5 cm

Dlouhá lžíce na boty s odolným kovovým háčkem 51 cm Kovová lžíce na boty 51 cm. Kovová lžíce usnadní obouvání obuvi bez…

101 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Klasická lžíce na boty Sulpo délka 51 cm

Klasická lžíce na boty Sulpo délka 51 cm

  • Stříbrná
  • Délka 51 cm
  • Šířka 4,5 cm

Elegantní dlouhá lžíce na obuv odolná, silná, stříbrná, 51 cm Kovová lžíce na boty 51 cm. Kovová lžíce usnadní obouvání…

101 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Obouvátko kovové 70cm

Obouvátko kovové 70cm

  • Bílá
  • Délka 70 cm

Obouvací lžíce kovová 70 cm Dlouhá kovová lžíce vám usnadní nazouvání obuvi. Lžíci umístěte do zadní části obuvi (za patu) a…

229 Kč

Stelanela.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Obouvátko kovové 80cm

Obouvátko kovové 80cm

  • Červená
  • Délka 80 cm

Obouvací lžíce kovová maxi 80 cm Extra dlouhá kovová lžíce vám usnadní nazouvání obuvi. Lžíci umístěte do zadní části obuvi…

229 Kč

Stelanela.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Lžíce na boty Coccine 47 cm - kovová

Lžíce na boty Coccine 47 cm - kovová

  • Délka 47 cm

Robustní lžíce na boty z kovu o délce 47 cm. Díky své konstrukci usnadňuje obouvání bot a zároveň zajišťuje, že se na nich…

129 Kč

Military.eu

Zobrazit detail
Lžíce na botu PROHOME - Lžíce na boty 75cm plastová

PROHOME - Lžíce na boty 75cm plastová

  • Délka 75 cm

Obuvák.…

85 Kč

Home-point.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu PROHOME - Lžíce na boty kovová 37cm

PROHOME - Lžíce na boty kovová 37cm

  • Délka 37 cm

PROHOME PROHOME - Lžíce na boty kovová 37cm…

od 102 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Lžíce na botu Drina Oboustranné obouvátko 38 cm (OBOUVÁTKO)

Drina Oboustranné obouvátko 38 cm (OBOUVÁTKO)

  • Plast
  • Délka 38 cm

Drina Oboustranné obouvátko 38 cm Praktické a odolné oboustranné obouvátko o délce 38 cm, ideální pro pohodlné obouvání bot…

70 Kč

Prokytky.eu

Zobrazit detail
Lžíce na botu Dřevěná obouvací lžíce na boty 27 cm

Dřevěná obouvací lžíce na boty 27 cm

  • Dřevo
  • Šířka 4 cm
  • Délka 27 cm

Nazout boty bez ohýbání a bez zápasení s patou. Tahle dřevěná obouvací lžíce z bukového dřeva má pohodlnou střední délku a v…

89 Kč

Bobridarky.cz

Zobrazit detail
Lžíce na botu Lžíce na obuv+drbátko 48 cm plast

Lžíce na obuv+drbátko 48 cm plast

  • Délka 48 cm

Lžíce na obuv+drbátko 48 cm plast…

42 Kč

Produm.eu

Zobrazit detail
Lžíce na botu Lžíce na obuv kov 70 cm

Lžíce na obuv kov 70 cm

  • Délka 70 cm

Lžíce na obuv kov 70 cm…

od 220 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Lžíce na botu Lžíce na obuv kov 80 cm

Lžíce na obuv kov 80 cm

  • Délka 80 cm

Lžíce na obuv kov 80 cm…

od 252 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Lžíce na botu Gaira Obouvací lžíce 8430

Gaira Obouvací lžíce 8430

  • Kov
  • Šířka 4,2 cm
  • Délka 30 cm

Praktická kovová obouvací lžíce Gaira 8430 o délce 30 cm usnadňuje nazouvání obuvi a pomáhá omezit namáhání její patní…

76 Kč

Gaira

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie