Hlavička stránky

KVH hranoly

Konstrukční materiály, který se vyrábí z masivního dřeva. Název KVH hranoly pochází z německého „Konstruktionsvollholz“. Používají se na nosné konstrukce dřevostaveb, pergoly, terasy a altány. Obsah vlhkosti ve dřevě je snížen přibližně na 15 %, zamezuje se tak tvorbě plísní a minimalizuje deformace. Při výrobě se odstraňují vady (například suky) pro zvýšení pevnosti a estetický vzhled, který je důležitý zejména u pohledových hranolů (jsou v konstrukci viditelné). Jedná se o obnovitelný přírodní materiál s dlouhou životností.

Druhy dřeva KVH hranolů

  • Smrk – Nejčastější dřevo na KVH hranoly. Jsou lehké, pevné, dobře opracovatelné. Používají se na nosné konstrukce stěn a stropů dřevostaveb, pergoly, altány.
  • Borovice – Jsou velmi odolné vůči vlhkosti, vhodné pro exteriér. Používají se například na pergoly, terasy a zahradní altány.
Hlavní obsah stránky

KVH hranoly

Konstrukční materiály, který se vyrábí z masivního dřeva. Název KVH hranoly pochází z německého „Konstruktionsvollholz“. Používají se na nosné konstrukce dřevostaveb, pergoly, terasy a altány. Obsah vlhkosti ve dřevě je snížen přibližně na 15 %, zamezuje se tak tvorbě plísní a minimalizuje deformace. Při výrobě se odstraňují vady (například suky) pro zvýšení pevnosti a estetický vzhled, který je důležitý zejména u pohledových hranolů (jsou v konstrukci viditelné). Jedná se o obnovitelný přírodní materiál s dlouhou životností.

Druhy dřeva KVH hranolů

  • Smrk – Nejčastější dřevo na KVH hranoly. Jsou lehké, pevné, dobře opracovatelné. Používají se na nosné konstrukce stěn a stropů dřevostaveb, pergoly, altány.
  • Borovice – Jsou velmi odolné vůči vlhkosti, vhodné pro exteriér. Používají se například na pergoly, terasy a zahradní altány.
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
KVH hranol KVH NSi smrkové hranoly 100 x 120 mm 4 m

KVH NSi smrkové hranoly 100 x 120 mm 4 m

  • Délka 4000 mm

KVH hranoly vykazují vynikající konstrukční vlastnosti, takže se hodí k výrobě nejrůznějších drobných i velkých staveb.…

976 Kč

Dřevocentrum CZ, a. s.

Zobrazit detail
KVH hranol Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 60/140/4000 KVH hranoly

Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 60/140/4000 KVH hranoly

Smrkové KVH hranoly KVH 60/140/4000 KVH hranoly…

657 Kč

Ráj dřeva Jacer

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol 40x200 mm NSI - 4m

KVH hranol 40x200 mm NSI - 4m

  • Délka 200 mm

KVH NSI 40 mm KVH NSI hranol o tloušťce 40 mm je určen pro lehce zatížené konstrukce a pomocné stavební prvky. Díky…

646 Kč

Woodie.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH Hranol dřevěný 60 x 160 délka 2m

KVH Hranol dřevěný 60 x 160 délka 2m

  • Délka 2000 mm

KVH - masivní konstrukční dřevo délkově nastavované POUŽITÍ KVH je vhodné pro použití do moderních dřevěných konstrukcí ve…

479 Kč

drevoonline.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH 100x160 NSi C24 5000 mm

KVH 100x160 NSi C24 5000 mm

  • Šířka 160 mm
  • Délka 5000 mm

KVH 100x160 NSi C24 5000 mm…

1 589 Kč

Fortexpardubice.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranoly NSi Smrk, délka 3000 - 40x60x3000

KVH hranoly NSi Smrk, délka 3000 - 40x60x3000

  • Šířka 60 mm
  • Délka 3000 mm
  • Smrk

KVH hranoly NSi Smrk, délka 3000 - 40x60x3000, skladem. Dopravu zajistíme nebo vyzvedněte na našich prodejnách. Rabaty pro…

56 Kč

Artisan.cz

Zobrazit detail
KVH hranol Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 50/140/5000 KVH hranoly

Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 50/140/5000 KVH hranoly

Smrkové KVH hranoly KVH 50/140/5000 KVH hranoly…

684 Kč

Ráj dřeva Jacer

Zobrazit detail
KVH hranol Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 60/120/5000 KVH hranoly

Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 60/120/5000 KVH hranoly

Smrkové KVH hranoly KVH 60/120/5000 KVH hranoly…

703 Kč

Ráj dřeva Jacer

Zobrazit detail
KVH hranol Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 50/180/4000 KVH hranoly

Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 50/180/4000 KVH hranoly

Smrkové KVH hranoly KVH 50/180/4000 KVH hranoly…

703 Kč

Ráj dřeva Jacer

Zobrazit detail
KVH hranol Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 80/120/4000 KVH hranoly

Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 80/120/4000 KVH hranoly

Smrkové KVH hranoly KVH 80/120/4000 KVH hranoly…

750 Kč

Ráj dřeva Jacer

Zobrazit detail
KVH hranol Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 60/160/4000 KVH hranoly

Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 60/160/4000 KVH hranoly

Smrkové KVH hranoly KVH 60/160/4000 KVH hranoly…

750 Kč

Ráj dřeva Jacer

Zobrazit detail
KVH hranol Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 100/100/4000 KVH hranoly

Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 100/100/4000 KVH hranoly

Smrkové KVH hranoly KVH 100/100/4000 KVH hranoly…

782 Kč

Ráj dřeva Jacer

Zobrazit detail
KVH hranol Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 40/200/5000 KVH hranoly

Ráj dřeva Jacer Smrkové KVH hranoly KVH 40/200/5000 KVH hranoly

Smrkové KVH hranoly KVH 40/200/5000 KVH hranoly…

782 Kč

Ráj dřeva Jacer

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol 80x140 mm NSI - 3m

KVH hranol 80x140 mm NSI - 3m

  • Délka 3000 mm

KVH NSI 80 mm KVH NSI 80 mm je vhodné pro konstrukce s vyššími nároky na pevnost. Sušené, hoblované a napojované zubovým…

658 Kč

Woodie.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol 40x140 mm NSI

KVH hranol 40x140 mm NSI

  • Délka 140 mm

KVH NSI 40 mm KVH NSI hranol o tloušťce 40 mm je určen pro lehce zatížené konstrukce a pomocné stavební prvky. Díky…

708 Kč

Woodie.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol 60x200 mm NSI VÝPRODEJ (HS) - AKCE

KVH hranol 60x200 mm NSI VÝPRODEJ (HS) - AKCE

  • Šířka 200 mm

Konstrukční smrkový hranol, který je délkově nastavován a čtyřstranně hoblován tak, aby vyhověl vašim potřebám. Díky sušení…

739 Kč

Woodie.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol 60x220 mm NSI - 3m

KVH hranol 60x220 mm NSI - 3m

  • Šířka 220 mm

Konstrukční hranol, který je délkově nastavován a čtyřstranně hoblován tak, aby vyhověl vašim potřebám. Díky sušení dřeva na…

753 Kč

Woodie.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol 80x160 mm NSI

KVH hranol 80x160 mm NSI

KVH NSI 80 mm KVH NSI 80 mm je vhodné pro konstrukce s vyššími nároky na pevnost. Sušené, hoblované a napojované zubovým…

753 Kč

Woodie.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol 100x140 mm NSI VÝPRODEJ (HS)

KVH hranol 100x140 mm NSI VÝPRODEJ (HS)

Konstrukční hranol, který je délkově nastavován a čtyřstranně hoblován tak, aby vyhověl vašim potřebám. Díky sušení dřeva na…

757 Kč

Woodie.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol 60x180 mm NSI VÝPRODEJ (HS)

KVH hranol 60x180 mm NSI VÝPRODEJ (HS)

  • Šířka 180 mm

Konstrukční hranol, který je délkově nastavován a čtyřstranně hoblován tak, aby vyhověl vašim potřebám. Díky sušení dřeva na…

768 Kč

Woodie.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH Hranol dřevěný 60 x 120 délka 3m

KVH Hranol dřevěný 60 x 120 délka 3m

  • Délka 3000 mm

KVH - masivní konstrukční dřevo délkově nastavované POUŽITÍ KVH je vhodné pro použití do moderních dřevěných konstrukcí ve…

494 Kč

drevoonline.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH Hranol dřevěný 40 x 120 délka 5m

KVH Hranol dřevěný 40 x 120 délka 5m

  • Šířka 40 mm
  • Výška 120 mm
  • Délka 5000 mm

KVH - masivní konstrukční dřevo délkově nastavované POUŽITÍ KVH je vhodné pro použití do moderních dřevěných konstrukcí ve…

505 Kč

drevoonline.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH Hranol dřevěný 40 x 200 délka 3m

KVH Hranol dřevěný 40 x 200 délka 3m

KVH - masivní konstrukční dřevo délkově nastavované POUŽITÍ KVH je vhodné pro použití do moderních dřevěných konstrukcí ve…

517 Kč

drevoonline.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH Hranol dřevěný 60 x 80 délka 5m

KVH Hranol dřevěný 60 x 80 délka 5m

  • Délka 5000 mm

KVH - masivní konstrukční dřevo délkově nastavované POUŽITÍ KVH je vhodné pro použití do moderních dřevěných konstrukcí ve…

552 Kč

drevoonline.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH Hranol dřevěný 60 x 140 délka 3m

KVH Hranol dřevěný 60 x 140 délka 3m

  • Délka 3000 mm

KVH - masivní konstrukční dřevo délkově nastavované POUŽITÍ KVH je vhodné pro použití do moderních dřevěných konstrukcí ve…

582 Kč

drevoonline.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH Konstrukční Hranol Smrk 50 x 100 x 5000 mm

KVH Konstrukční Hranol Smrk 50 x 100 x 5000 mm

  • Délka 5000 mm

akutálně je náhrada profilem 60x100 KVH - masivní konstrukční dřevo délkově nastavované POUŽITÍ KVH je vhodné pro použití do…

632 Kč

drevoonline.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH Hranol dřevěný smrk 60 x 120 mm 4 m

KVH Hranol dřevěný smrk 60 x 120 mm 4 m

  • Délka 4000 mm

KVH - masivní konstrukční dřevo délkově nastavované POUŽITÍ KVH je vhodné pro použití do moderních dřevěných konstrukcí ve…

644 Kč

drevoonline.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol smrk 60x120 mm NSi

KVH hranol smrk 60x120 mm NSi

  • Šířka 120 mm

KVH hranol smrk 60x120 mm NSi…

1 779 Kč

Fortexpardubice.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol smrk 60x160 mm NSi

KVH hranol smrk 60x160 mm NSi

KVH hranol smrk 60x160 mm NSi…

2 372 Kč

Fortexpardubice.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol smrk 80x120 mm NSi

KVH hranol smrk 80x120 mm NSi

  • Šířka 120 mm

KVH hranol smrk 80x120 mm NSi…

2 413 Kč

Fortexpardubice.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol smrk 100x100 mm NSi

KVH hranol smrk 100x100 mm NSi

KVH hranol smrk 100x100 mm NSi…

2 577 Kč

Fortexpardubice.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH 080x140 NSi C24

KVH 080x140 NSi C24

  • Šířka 140 mm

KVH 080x140 NSi C24…

2 822 Kč

Fortexpardubice.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol smrk 80x160 mm NSi

KVH hranol smrk 80x160 mm NSi

  • Šířka 160 mm

KVH hranol smrk 80x160 mm NSi…

3 210 Kč

Fortexpardubice.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranol smrk 100x140 mm NSi

KVH hranol smrk 100x140 mm NSi

  • Šířka 140 mm

KVH hranol smrk 100x140 mm NSi…

3 599 Kč

Fortexpardubice.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranoly NSi Smrk, délka 3000 - 40x70x3000

KVH hranoly NSi Smrk, délka 3000 - 40x70x3000

  • Šířka 70 mm
  • Délka 3000 mm
  • Smrk

KVH hranoly NSi Smrk, délka 3000 - 40x70x3000, skladem. Dopravu zajistíme nebo vyzvedněte na našich prodejnách. Rabaty pro…

68 Kč

Artisan.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranoly NSi Smrk, délka 4000 - 40x70x4000

KVH hranoly NSi Smrk, délka 4000 - 40x70x4000

  • Šířka 70 mm
  • Délka 4000 mm
  • Smrk

KVH hranoly NSi Smrk, délka 4000 - 40x70x4000, skladem. Dopravu zajistíme nebo vyzvedněte na našich prodejnách. Rabaty pro…

68 Kč

Artisan.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranoly NSi Smrk, délka 5000 - 40x70x5000

KVH hranoly NSi Smrk, délka 5000 - 40x70x5000

  • Šířka 70 mm
  • Délka 5000 mm
  • Smrk

KVH hranoly NSi Smrk, délka 5000 - 40x70x5000, skladem. Dopravu zajistíme nebo vyzvedněte na našich prodejnách. Rabaty pro…

68 Kč

Artisan.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranoly NSi Smrk, délka 5000 - 60x60x5000

KVH hranoly NSi Smrk, délka 5000 - 60x60x5000

  • Šířka 60 mm
  • Délka 5000 mm
  • Smrk

KVH hranoly nepohledová kvalita NSi 60x60x5000, skladem. Dopravu zajistíme nebo vyzvedněte na našich prodejnách. Rabaty pro…

70 Kč

Artisan.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranoly NSi Smrk, délka 4000 - 60x60x4000

KVH hranoly NSi Smrk, délka 4000 - 60x60x4000

  • Šířka 60 mm
  • Délka 4000 mm
  • Smrk

KVH hranoly nepohledová kvalita NSi 60x60x4000, skladem. Dopravu zajistíme nebo vyzvedněte na našich prodejnách. Rabaty pro…

71 Kč

Artisan.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranoly NSi Smrk, délka 4000 - 40x80x4000

KVH hranoly NSi Smrk, délka 4000 - 40x80x4000

  • Šířka 80 mm
  • Délka 4000 mm
  • Smrk

KVH hranoly NSi Smrk, délka 4000 - 40x80x4000, skladem. Dopravu zajistíme nebo vyzvedněte na našich prodejnách. Rabaty pro…

74 Kč

Artisan.cz

Zobrazit detail
KVH hranol KVH hranoly NSi Smrk, délka 5000 - 40x80x5000

KVH hranoly NSi Smrk, délka 5000 - 40x80x5000

  • Šířka 80 mm
  • Délka 5000 mm
  • Smrk

KVH hranoly NSi Smrk, délka 5000 - 40x80x5000, skladem. Dopravíme až k vám, nebo vyzvedněte na našich prodejnách. Výhody ☆…

74 Kč

Artisan.cz

Zobrazit detail
KVH hranol Smrkové KVH NSi 100 x 100 mm 5 m

Smrkové KVH NSi 100 x 100 mm 5 m

  • Délka 5000 mm

KVH hranoly vykazují vynikající konstrukční vlastnosti, takže se hodí k výrobě nejrůznějších drobných i velkých staveb.…

1 016 Kč

Dřevocentrum CZ, a. s.

Zobrazit detail
KVH hranol Smrkové KVH NSi 80 x 160 mm 4 m

Smrkové KVH NSi 80 x 160 mm 4 m

  • Délka 4000 mm

KVH hranoly vykazují vynikající konstrukční vlastnosti, takže se hodí k výrobě nejrůznějších drobných i velkých staveb.…

1 028 Kč

Dřevocentrum CZ, a. s.

Zobrazit detail
KVH hranol Smrkové KVH NSi 120 x 120 mm 4 m

Smrkové KVH NSi 120 x 120 mm 4 m

  • Délka 4000 mm

KVH hranoly vykazují vynikající konstrukční vlastnosti, takže se hodí k výrobě nejrůznějších drobných i velkých staveb.…

1 178 Kč

Dřevocentrum CZ, a. s.

Zobrazit detail
KVH hranol KVH NSi smrkový hranol 140 x 140 mm 3 m

KVH NSi smrkový hranol 140 x 140 mm 3 m

  • Délka 3000 mm

KVH hranoly vykazují vynikající konstrukční vlastnosti, takže se hodí k výrobě nejrůznějších drobných i velkých staveb.…

1 231 Kč

Dřevocentrum CZ, a. s.

Zobrazit detail
KVH hranol Smrkové KVH NSi 80 x 160 mm 5 m

Smrkové KVH NSi 80 x 160 mm 5 m

  • Délka 5000 mm

KVH hranoly vykazují vynikající konstrukční vlastnosti, takže se hodí k výrobě nejrůznějších drobných i velkých staveb.…

1 286 Kč

Dřevocentrum CZ, a. s.

Zobrazit detail
KVH hranol Smrkové KVH NSi 100 x 140 mm 5 m

Smrkové KVH NSi 100 x 140 mm 5 m

  • Délka 5000 mm

KVH hranoly vykazují vynikající konstrukční vlastnosti, takže se hodí k výrobě nejrůznějších drobných i velkých staveb.…

1 423 Kč

Dřevocentrum CZ, a. s.

Zobrazit detail
KVH hranol Smrkové KVH NSi 120 x 120 mm 5 m

Smrkové KVH NSi 120 x 120 mm 5 m

  • Délka 5000 mm

KVH hranoly vykazují vynikající konstrukční vlastnosti, takže se hodí k výrobě nejrůznějších drobných i velkých staveb.…

1 472 Kč

Dřevocentrum CZ, a. s.

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie