Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Bentley Infinite Intense M EDP, 100 ml
od 551 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Žádaná značka aut a parfémů zahajuje prodej dvou verzí Bently Infinity a Bentely Infinity Intense. Infinity Intense je dlouhotrvalejší a silnější, její složení obsahuje až o 15 % vyšší…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, 125 ml
od 1 962 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Christian Dior Homme Intense M EDP, 100 ml
od 988 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Staňte se pravým gentlemanem s opojnou květinově-dřevitou vůní pro muže Dior Homme Intense, jejíž jádrem je kosatec s dřevitým podtónem, který připomíná uklidňující vůni teplého bochníku chleba. …
Montblanc Explorer Extreme M P, 60 ml
od 1 336 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Montblanc Explorer Extreme M P 60 ml je parfém, který představuje intenzivní a charismatickou volbu pro moderního muže. Jde o novinku roku 2025 od renomované značky Montblanc, pokračování…
Valentino Born In Roma Purple Melancholia Uomo M EDT, 100 ml
od 1 746 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná toaletní voda Valentino Born in Roma Purple Melancholia Uomo je aromatická jantarová vůně, která osloví muže hledajícího výrazný a zároveň sofistikovaný doplněk. Vůně se otevírá…
Moschino Toy Boy EDP, 100 ml
od 750 Kč
7,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Vůně, která vás zaujme s jediným pohledem i přivoněním. Právě to je pánská parfémovaná voda Moschino Toy Boy, jenž je součástí řady Toy. Dřevitě-kořeněná vonná kompozice, uvedená na trh v roce…
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Pour Homme M EDP, 50 ml
od 1 342 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Scandal Le Parfum Pour Homme od francouzského výrobce Jean Paul Gaultier je určena pro muže, kteří hledají vůni s výrazným charakterem. Scandal Pour Homme Le Parfum je…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, 200 ml
od 3 196 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 336 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Pánská parfémovaná voda Hugo Boss Boss Bottled Beyond je určena pro muže, kteří si cení nejen úspěchu, ale také vztahů a inspirace v životě. Tento produkt přináší komplexní vůni, která kombinuje…
Hugo Boss Boss Bottled Triumph Elixir M EDP, 50 ml
od 1 220 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Hugo Boss Boss Bottled Triumph Elixir je určena pro muže, kteří hledají intenzivní a energizující vůni. Tato vůně je ideální pro muže, kteří preferují silné a výrazné…
Chanel Bleu de Chanel M EDT, 100 ml
od 1 240 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vyzkoušejte orientálně-dřevitou vůni Bleu De Chanel, která je určena nejen pro silné a sebevědomé může. Neváhejte a okouzlete své okolí elegantní kompozicí, jejíž základ stojí na kadidle, cedru…
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Absolu P, 50 ml
od 1 531 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Scandal Absolu je koncentrovaný parfém, který se vyznačuje opulentním vonným elixírem. Jeho zlatavá kompozice je výrazně mužná. Parfém v sobě skrývá extravagantní zlatý klenot, který je spojen s…
Calvin Klein Eternity M P, 200 ml
od 1 231 Kč
- Parfém
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Chcete skvěle zapůsobit na své okolí a připoutat k sobě veškerou pozornost? Pak objevte vonný doplněk v podobě pánského parfému Calvin Klein Eternity. Fougerově-gurmánská vonná kompozice, jež…
Paco Rabanne Million Gold M EDP, 100 ml
od 1 522 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Paco Rabanne Million Gold je parfémová voda určená pro muže, kteří hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Tento produkt je ideální volbou pro ty, kteří preferují dřevité vůně s nádechem…
Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu M EDP, 100 ml
od 2 401 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
**Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu M EDP** Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu je parfémovaná voda pro muže, která se vyznačuje kořenito-dřevitou vůní. Tato novinka od renomované značky Yves…
Giorgio Armani Code Homme EDP, 125 ml
od 1 700 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Code Homme nabízí sofistikovanou a elegantní parfémovou vodu pro moderního muže. Vyznačuje se svou dlouhotrvající vůní, která zanechává trvalý dojem. Její složení je pečlivě…
Prada Luna Rossa Ocean M EDP, 50 ml
od 1 386 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nová parfémovaná voda Prada Luna Rossa Ocean je založena na přesvědčení, že s technologií jako rozšířením nás samých můžeme posouvat své limity, přehodnotit, co je možné, a zvýšit svůj výkon. …
Versace Eros M EDT, 200 ml
od 1 430 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Luxusní
Versace Eros je vůně pro muže z roku 2012, která je inspirovaná a hluboce spojena s řeckou mytologií. Tato vůně má za cíl odhalit a uvolnit neomezenou vášeň a touhu. Vůně byla pojmenována po…
Paco Rabanne Million Gold Elixir Intense M P, 50 ml
od 1 180 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
**Paco Rabanne Million Gold Elixir Intense (parfém)** Million Gold Elixir Intense je parfém určený pro muže, kteří hledají jedinečné a výrazné vůně. Tento parfém v objemu 50 ml přináší…
Tommy Hilfiger Impact Intense M EDP, 100 ml
od 838 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Tommy Hilfiger Impact Intense. Už jen pár kapek na…
Hugo Boss The Scent M P 50 ml
od 1 103 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss The Scent M P 50 ml je intenzivní a smyslná vůně, která v sobě spojuje silné kontrasty a vytváří alchymii přitažlivosti. Její ambrově-květinově-dřevitá kompozice je…
Hugo Boss Boss Bottled Parfum M P, 50 ml
od 1 031 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dosáhněte ve svém životě vytyčeného vrcholu a buďte sám sobě bossem. Tyto výzvy v sobě koncentruje pánský parfém Hugo Boss Boss Bottled Parfum. Jeho charismatická, sebevědomá vůně vám vždy…
Dior Sauvage Eau Forte P, 100 ml
od 2 760 Kč
- Parfém
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Pánský parfém Dior Sauvage Eau Forte se vyznačuje intenzivním a dlouhotrvajícím efektem díky složení bez alkoholu. Francis Kurkdjian, hlavní parfumér značky Dior, vytvořil Eau Forte jako…
Yves Saint Laurent MYSLF Intense M EDT, 100 ml
od 2 395 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Yves Saint Laurent MYSLF Intense M EDT je toaletní voda pro muže, která spojuje svěží citrusové tóny s elegantními květinovými a dřevitě-pižmovými akordy. Vytváří tak sofistikovanou a moderní…
Adidas Pure Game M EDT, 100 ml
od 136 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Unikátní pánská vůně adidas Pure Game je speciálně určená pro sportovní a odvážné muže. Inspirující a rozmanitá vůně podporuje pocity nadšení a radosti ze hry, evokuje k týmové spolupráci a…
Giorgio Armani Acqua di Giò M P, plnitelný flakon 30 ml
od 1 227 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme Parfum je parfém, který přináší svěžest a hloubku inspirovanou italským ostrovem Pantellerie. Tento parfém je určen pro muže, kteří hledají vůni, jež…
Calvin Klein Defy M P, 50 ml
od 410 Kč
8,20 Kč/ml- Parfém
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ambrová vůně
- 50 ml
Calvin Klein Defy je pánský parfém, který přináší intenzivní a smyslnou vůni s dřevitým charakterem. Tento parfém je určen pro muže, kteří hledají výraznou a odvážnou vůni, jež podtrhne jejich…
Giorgio Armani Acqua di Giò Intense M EDP, 50 ml
od 1 632 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Intenzivní pánská vůně s dřevitě vodním charakterem, která navazuje na ikonickou svěžest řady Acqua di Giò, ale přináší ji v hlubším a smyslnějším pojetí. Vůně je inspirována setkáním moře a…
Diesel Bad M EDT, 50 ml
od 462 Kč
9,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 50 ml
Odvážná, sofistikovaná a návyková vůně má svěží dřevitou kompozici a nezaměnitelné charisma. Vystupte z davu a zahalte se do vonného oblaku z omamné levandule, pikantního kardamomu a čerstvého…
Dior Sauvage M EDT, 200 ml
od 3 188 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vůně je explozí podmanivých tónů. Vůně je inspirována modrou oblohou, otevřenými prostory a horkým pouštním vzduchem. Složení vůně je vybráno z převážně přírodních surovin. Na trh byla uvedena v…
Issey Miyake Le Sel d'Issey M EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 978 Kč
- Parfémová voda
- Japonské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
**Issey Miyake Le Sel d'Issey M EDP 50 ml** **Výrobce:** Issey Miyake **Objem:** 50 ml **Typ:** Parfémovaná voda Issey Miyake Le Sel d'Issey je parfémovaná voda pro muže, která…
Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 229 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Jako by se zrodila pod hladinou moře ‒ parfémovaná voda pro muže Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme je prostoupená svěžestí vody a odráží v sobě její nekonečnou hloubku. Bude vždy nadčasová…
Calvin Klein Man EDT, 50 ml
od 338 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Man je kořeněná, dřevitá vůně s opravdu výraznými tóny. Vůni Calvin Klein Man umístili do strohého, elegantního černého hranolu. Ačkoli je moderní, zůstává věrná tradicím značky, je…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M P, 50 ml
od 1 364 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Tento parfém pro muže bude tou správnou volbou za každé situace. Objevte i vy vůni, která dokonale doplní vaše jedinečné charisma. Čistá svěží vůně podtrhne sex-appeal a přirozenou…
Paco Rabanne 1 Million Black M EDP, 50 ml
od 1 680 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Paco Rabanne 1 Million Black je parfémovaná voda určená pro muže, kteří chtějí zanechat silný dojem a působit sebevědomě v každé situaci. Vyniká intenzivní a charismatickou vůní, která spojuje…
Tom Ford Noir M EDP, 100 ml
od 2 300 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Hlava vůně Tom Ford Noir se skládá z podmanivého bergamotu, hravé fialky, protikladného kmínu, výrazného pepře a delikátní verbeny. V srdci se ukrývají noty opojného geránia, irise, jemného…
Burberry Hero Intense M P, 100 ml
od 1 812 Kč
- Parfém
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Burberry Hero Parfum Intense je intenzivní parfém pro muže, který zdůrazňuje sílu, vnitřní klid a smyslnost. Tento parfém je určen pro muže, kteří se nebojí žít s odvahou, sebevědomě a…
Rasasi Hawas Tropical M EDP 100 ml
od 623 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Rasasi Hawas Tropical M EDP 100 ml nabízí jedinečný olfaktorický zážitek pro muže, kteří oceňují komplexní a netradiční vůně. Tento produkt od značky Rasasi byl uveden na trh v…
Hermès Terre d'Hermès Eau Intense Vétiver EDP Tester M 100 ml
od 1 587 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Francouzská značka Hermès, založená ve třicátých letech 19. století Thierrym Hermèsem, původně vyráběla koňská sedla, postroje a další jezdecké potřeby. Později však začala nabízet i jiné kožené…
Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse M EDP 125 ml
od 2 156 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse představuje unikátní spojení svěžích citrusů, exotických akordů a smyslného pižma, které vytváří intenzivní a dlouhotrvající vonnou stopu. …
Cuba Royal M EDT, 100 ml
od 105 Kč
- Toaletní voda
- Nizozemské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda s rozprašovačem Royal od značky Cuba je orientálně-kořenitá vůně, která je určena pro opravdové gentlemany. Pokud použijete vůni Royal, budete vždy středem pozornosti. Nechte se…
MEXX Black M EDP 50 ml
od 316 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Stejně elegantní a mužná jako je černá barva je i pánská parfémovaná voda Mexx Black, která našla svou inspiraci právě v černé barvě. Ta se ostatně nepromítá jen do názvu, ale také moderního…
Afnan Rare Carbon M EDP 100 ml
od 599 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Afnan Rare Carbon M EDP je parfémovaná voda pro muže, která kombinuje sílu a eleganci v jedné vůni. Tato vůně je ideální pro moderního muže, který si cení kvality a výjimečnosti. Afnan Rare…
Paco Rabanne Invictus Victory Elixir P M, 50 ml
od 1 395 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Paco Rabanne Invictus Victory Elixir je pánský parfém, který představuje výzvu k přijetí vlastní nesmrtelnosti. Tato vůně se stane vaším osobním elixírem, který vám pomůže překonat všechny…
Givenchy Gentleman M EDP, 100 ml
od 1 137 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Givenchy Gentleman vás spolehlivě doprovodí na pracovní poradu, přátelské setkání i na romantickou schůzku. Zaujmete s ní ve společnosti i v soukromí. Atraktivní mužnou vůni…
Giorgio Armani Code M EDT, 50 ml
od 1 149 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně je skutečně první orientální luxusní vůní od Armaniho. Je svůdná, rafinovaná a věčně smyslná. Nechejte se unášet na křídlech jemných tónů olivového květu, gaiského dřeva a semena tonky…
Prada Paradigme Le Parfum M P, 50 ml
od 2 542 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfém Prada Paradigme Le Parfum je navržen pro muže, kteří hledají vyváženou a sofistikovanou vůni, která podtrhne jejich osobnost. Kombinuje svěží a energické tóny s elegantním a hřejivým…
adidas UEFA 11 Champions League Goal M EDT, 100 ml
od 139 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Adidas UEFA 11 Champions League GOAL je toaletní voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je ideální volbou pro muže, kteří hledají osvěžující a aromatickou dřevitou vůni, …
