Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy s fougerovou vůní, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Giorgio Armani Stronger With You Intensely M EDP, 100 ml
od 980 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Inspirací vůně Giorgio Armani Stronger With You Intensely je láska. Inspirativní nekonečný milostný příběh mezi dvěma zamilovanými. Síla lásky a autenticita jednotlivých vztahů. Flakon navrhl…
Valentino Born In Roma Intense Uomo M EDP, 100 ml
od 1 100 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Valentino Born In Roma Intense Uomo je parfémovaná voda pro muže, která představuje unikátní kombinaci aromatických a květinových tónů. Tento produkt od italského výrobce Valentino je ideální…
Azzaro The Most Wanted M P, 100 ml
od 988 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Přijměte výzvu, s níž přichází parfém pro muže Azzaro The Most Wanted, a uvolněte spalující energii, která se ve vás ukrývá. Tato vůně s ohnivým charakterem a slovy nepopsatelnou intenzitou se…
Giorgio Armani Emporio Stronger With You M P, 100 ml
od 1 080 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Emporio Stronger With You je parfém pro muže, který přináší intenzivní a podmanivý zážitek. Tato vůně je oslavou sounáležitosti a propojení, což se odráží nejen v samotné…
Joop! Homme EDT, 200 ml
od 532 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Yves Saint Laurent Y M EDP, 100 ml
od 1 298 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně Yves Saint Laurent Y představuje muže, který si již splnil své sny, ale dál pokračuje vstříc novému zítřku a dalším cílům. Nebojí se čelit výzvám, jež před ním leží, a nic nebere na lehkou…
Jean Paul Gaultier M EDP, 125 ml
od 1 822 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Aromatická, kořeněná, kožená vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Hlava - kardamon, citrusy Srdce - levandule, kůže Základ - costus, dřevité tóny
Giorgio Armani Emporio Stronger With You Absolutely M EDP, 100 ml
od 928 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Emporio Armani Stronger With You Absolutely je vůně inspirovaná absolutní mocí lásky. Akord rumu, levandule a lékořice jsou doplněny o jemný dozvuk ovocných tónů. V kombinaci s cedrovým dřevem a…
Versace Pour Homme EDT, 100 ml
od 949 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém Versace Pour Homme je velmi osobitý a spontánní parfém pro charismatické muže. Klasické, ale zároveň moderní aroma je inspirováno oblastí kolem Středozemního moře. Vůně takto ztělesňuje…
Valentino Born In Roma Intense Uomo M EDP, 50 ml
od 1 364 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Valentino Born In Roma Intense Uomo je parfémovaná voda pro muže, která představuje unikátní kombinaci aromatických a květinových tónů. Tento produkt od italského výrobce Valentino je ideální…
Yves Saint Laurent Y M EDP, 60 ml
od 1 427 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně Yves Saint Laurent Y představuje muže, který si již splnil své sny, ale dál pokračuje vstříc novému zítřku a dalším cílům. Nebojí se čelit výzvám, jež před ním leží, a nic nebere na lehkou…
Giorgio Armani Emporio Stronger With You M EDT, 100 ml
od 970 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda překvapuje svou originalitou a od samého počátku dává tušit, že jde o nadčasovou vůni. Ve vrchních tónech zní jasně směs kardamomu, růžového pepře a fialkových lístků. V…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M P, 100 ml
od 1 828 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Tento parfém pro muže bude tou správnou volbou za každé situace. Objevte i vy vůni, která dokonale doplní vaše jedinečné charisma. Čistá svěží vůně podtrhne sex-appeal a přirozenou…
Versace Eros M EDT, 100 ml
od 990 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Versace Eros je vůně pro muže z roku 2012, která je inspirovaná a hluboce spojena s řeckou mytologií. Tato vůně má za cíl odhalit a uvolnit neomezenou vášeň a touhu. Vůně byla pojmenována po…
Giorgio Armani Emporio Stronger With You M EDT, 50 ml
od 1 081 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda překvapuje svou originalitou a od samého počátku dává tušit, že jde o nadčasovou vůni. Ve vrchních tónech zní jasně směs kardamomu, růžového pepře a fialkových lístků. V…
Giorgio Armani Stronger With You Intensely M EDP, 30 ml
od 991 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Inspirací vůně Giorgio Armani Stronger With You Intensely je láska. Inspirativní nekonečný milostný příběh mezi dvěma zamilovanými. Síla lásky a autenticita jednotlivých vztahů. Flakon navrhl…
Dior Sauvage Elixir M P, 100 ml
od 2 688 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně Sauvage Elixir přepisuje pravidla pánských parfémů tím, že posouvá hranice toho, co znamená extrémní koncentrace. Svěží, dřevité a kořeněné tóny vůně jako by byly dovedeny až na samotný…
Valentino Born in Roma Extradose Uomo M P, 50 ml
od 1 512 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Valentino Born in Roma Extradose Uomo je parfém pro muže, který přináší intenzivní a dlouhotrvající vonný zážitek. Tato vůně je součástí kolekce Born in Roma a představuje její nejvyšší…
Giorgio Armani Acqua di Giò M P, plnitelný flakon 100 ml
od 1 769 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánové, připravte se na pořádnou dávku svěžesti. Parfém Armani Acqua di Giò je inspirován silou přírody a nekonečným mořem. Jeho nadčasová vonná kompozice se jen tak neomrzí a až vám vůně dojde, …
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir M P, 125 ml
od 1 946 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Na rozpálenou palubu vás přenese parfém pro muže Jean Paul Gaultier Le Male Elixir. Vaše tělo zahalí do intenzivní vůně plné žhavého sex-appealu. Tak na co čekáte? Ujměte se kormidla a plnou…
Versace Eros M EDP, 50 ml
od 1 000 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Versace Eros je vůně pro muže z roku 2012, která je inspirovaná a hluboce spojena s řeckou mytologií. Tato vůně má za cíl odhalit a uvolnit neomezenou vášeň a touhu. Vůně byla pojmenována po…
Giorgio Armani Stronger With You Intensely M EDP, 50 ml
od 1 162 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Inspirací vůně Giorgio Armani Stronger With You Intensely je láska. Inspirativní nekonečný milostný příběh mezi dvěma zamilovanými. Síla lásky a autenticita jednotlivých vztahů. Flakon navrhl…
Dior Sauvage Parfum M P, 60 ml
od 1 999 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nová a koncentrovanější verze oblíbené pánské vůně Dior Sauvage, inspirovaná měsíční prérií, tmavou oblohou a plameny. Tento parfém si klade za cíl spojit extrémní svěžest s teplými orientálními…
Versace Eros M EDP, 100 ml
od 630 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Versace Eros je vůně pro muže z roku 2012, která je inspirovaná a hluboce spojena s řeckou mytologií. Tato vůně má za cíl odhalit a uvolnit neomezenou vášeň a touhu. Vůně byla pojmenována po…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 180 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Giorgio Armani Stronger With You Intensely M EDP, 150 ml
od 2 277 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Inspirací vůně Giorgio Armani Stronger With You Intensely je láska. Inspirativní nekonečný milostný příběh mezi dvěma zamilovanými. Síla lásky a autenticita jednotlivých vztahů. Flakon navrhl…
JOOP! Homme P, 75 ml
od 496 Kč
6,61 Kč/ml- Parfém
- Německé
- Fougerové vůně
- 75 ml
Mužnost, charisma a sofistikovanost v jednom flakonu. Parfém JOOP! Homme Le Parfum nechá během okamžiku vyniknout vaše skutečné já. Hlava - levandule Srdce - kosatec Základ - tonka fazole
Christian Dior Sauvage M EDP, 100 ml
od 1 159 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně Christian Dior Sauvage inspirována divokou přírodou, horkým pouštním sluncem a svobodou symbolizuje nespoutanost, dobrodružství a volnost. Vydejte se s vlky za svitu měsíce na cestu poznání…
Paco Rabanne Invictus M P, 100 ml
od 1 500 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají silný a výrazný parfém, který podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Invictus je parfém, který je vhodný pro každodenní nošení, ale zároveň…
Giorgio Armani Emporio Stronger With You Absolutely M EDP, 50 ml
od 1 080 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Emporio Armani Stronger With You Absolutely je vůně inspirovaná absolutní mocí lásky. Akord rumu, levandule a lékořice jsou doplněny o jemný dozvuk ovocných tónů. V kombinaci s cedrovým dřevem a…
Emporio Armani Stronger With You Powerfully M EDP, 50 ml
od 1 504 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Emporio Armani Stronger With You Powerfully je intenzivní a návyková vůně, která přináší novou dimenzi do ikonické řady. Její charakteristický akord sladkého kaštanu je zesílený…
Azzaro The Most Wanted M EDP, 50 ml
od 918 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
Parfémovaná voda Azzaro The Most Wanted je neodolatelně svůdná a jedinečná vůně, která vás omámí svou intenzitou a vyzněním. Je určena pro moderního sebevědomého muže. Je vhodná na běžné nošení, …
Yves Saint Laurent Y Intense M EDP, 100 ml
od 1 400 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Y Intense přináší ještě intenzivnější zážitek, který umocňuje charakteristický kapradinový akord. Ten je dokonalým kontrastem mezi svěžestí a smyslností. Yves Saint…
Hugo Boss Hugo Man Extreme M EDP 75 ml
od 562 Kč
7,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Německé
- Svěží parfém
- 75 ml
V roce 2016 představila značka Hugo Boss pánskou vůni Hugo Extreme. Ta se řadí mezi svěží, zelené vůně a vyzařuje z ní čistota a harmonie. V úvodu se ukrývá zelené jablko, poté se rozvine…
David Beckham Ambre Breeze M EDP, 100 ml
od 304 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Amber Breeze od značky David Beckham je dlouhotrvající, jantarově aromatická parfémová voda pro muže. Je oslnivě hřejivá jako ten nejkrásnější západ slunce a nabízí svému nositeli nekonečné…
Hugo Boss Boss The Scent M EDT, 50 ml
od 669 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kořenitá pánská vůně Hugo Boss Boss The Scent okouzlí vás i všechny ženy kolem. Tato toaletní voda je totiž jako stvořená po rafinované svádění. Její intenzivní a zároveň velice působivé aroma…
Yves Saint Laurent Y Le Parfum 2025 M P, 100 ml
od 2 148 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Y Le Parfum 2025 je pánský parfém, který přináší intenzivní a smyslnou vůni. Tento parfém je určen pro sebevědomého muže, který hledá vůni, jež podtrhne jeho osobnost a…
Prada Luna Rossa Ocean M P, 100 ml
od 1 600 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Tato aromatická fougere vůně byla uvedena na trh v roce 2024 a je určena pro muže, kteří se nebojí překonávat své limity a otevírat nové obzory. Parfém je charakteristický svou silnou a…
Giorgio Armani Emporio Stronger With You M P, 50 ml
od 1 199 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Emporio Stronger With You je parfém pro muže, který přináší intenzivní a podmanivý zážitek. Tato vůně je oslavou sounáležitosti a propojení, což se odráží nejen v samotné…
Paco Rabanne Invictus M P, 50 ml
od 1 350 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají silný a výrazný parfém, který podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Invictus je parfém, který je vhodný pro každodenní nošení, ale zároveň…
Prada Luna Rossa Carbon M EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 557 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Prada Luna Rossa Carbon je aromatická a ambrová vůně, která spojuje svěžest a hřejivost v moderním pojetí. V úvodu se rozvíjí svěží tóny bergamotu a pepře, které dodávají vůni…
Valentino Born in Roma Extradose Uomo M P, 100 ml
od 2 150 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Valentino Born in Roma Extradose Uomo je parfém pro muže, který přináší intenzivní a dlouhotrvající vonný zážitek. Tato vůně je součástí kolekce Born in Roma a představuje její nejvyšší…
Versace Eros Energy M EDP, 50 ml
od 960 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Versace Eros Energy je parfémová voda, která přináší svěžest a energii inspirovanou nádhernou krajinou pobřeží Středozemního moře. Je určena pro moderního muže, který je silný, sebevědomý a…
Jean Paul Gaultier Le Beau Male EDT, 125 ml
od 1 601 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- 125 ml
Jean Paul Gaultier Le Beau Male je vůně, která byla vytvořena pro zvýraznění erotického potenciálu. Le Beau Male je svěží aromatická vůně, jež činí muže žhavě přitažlivými. V této nové alchymii…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDT, 100 ml
od 1 575 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo je toaletní voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je určena těm, kteří oceňují svěžest a energii, kterou evokuje chladný oceán. …
JOOP! Homme P, 125 ml
od 570 Kč
4,56 Kč/ml- Parfém
- Německé
- Fougerové vůně
- 125 ml
Mužnost, charisma a sofistikovanost v jednom flakonu. Parfém JOOP! Homme Le Parfum nechá během okamžiku vyniknout vaše skutečné já. Hlava - levandule Srdce - kosatec Základ - tonka fazole
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir M P, 75 ml
od 1 441 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Na rozpálenou palubu vás přenese parfém pro muže Jean Paul Gaultier Le Male Elixir. Vaše tělo zahalí do intenzivní vůně plné žhavého sex-appealu. Tak na co čekáte? Ujměte se kormidla a plnou…
Yves Saint Laurent Y Le Parfum 2025 M P, 60 ml
od 1 580 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Y Le Parfum 2025 je pánský parfém, který přináší intenzivní a smyslnou vůni. Tento parfém je určen pro sebevědomého muže, který hledá vůni, jež podtrhne jeho osobnost a…
