Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémové vody Real Time
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Real Time Acqua di Mare W EDP, 100 ml
od 109 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda je inspirována vůní Giorgio Armani Aqua di Gio. Vůně je krásně cítit letními dny u moře, vyvstane vám vzpomínka na slunečnou pláž, osvěžující mořský vánek a středomořský…
Real Time Sexy Dentelle EDP 100 ml
od 109 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
Květinová dámská vůně Real Time Sexy Dentelle je aromatickou kombinací vanilky, bergamotu, černého rybízu, zelených listů, růže, pomerančového květu, santalového dřeva, gardénie, kosatce a…
Real Time Trespassing Lady Night Femme EDP 100 ml
149 Kč
1,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Real Time Trespassing Lady Night Femme je vůně inspirovaná parfémem Lancome Tresor de la Nuit. Jde o smyslnou a tajemnou ovocně-květinovou vůni. Nechte se okouzlit touto jedinečnou vůní.
Real Time Journée Joyeuse W EDP 100 ml
109 Kč
1,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Journée Joyeuse je lehká vůně, která disponuje originálními a elegantními tóny pro náročnou a sebevědomou ženu. Parfémovaná voda byla inspirována vůní Boss Jour. Hlava - grapefruitový květ, …
Real Time Tropical Cocktail W EDP 100 ml
149 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Real Time Tropical Cocktail je svěží exotická vůně pro ženy, které milují svou nespoutanost a vášeň. Parfém je inspirován vůní Escada Ocean Lounge. Hlava - liči, švestka, hruška, …
Real Time Black Emotion W EDP 100 ml
149 Kč
1,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Omamný elixír propojuje svěží tóny ovoce a intenzivního koření. Voní po šťavnaté hrušce, která je obohacena o pikantní pepř. Jemná vůně jasmínu se prolíná s tóny cedru, sladké vanilky a pačuli. …
Real Time Hunted EDP 100 ml
149 Kč
1,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 100 ml
Real Time Hunted je dámská parfémovaná voda s orientálně-květinová vůně. Parfém je inspirován vůní Azzaro - Wanted Girl. Hlava - zázvorový květ, granátové jablko Srdce - karamel, durman…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
