Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémové vody Paris Hilton
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Paris Hilton Paris Hilton W EDP, 100 ml
od 321 Kč
3,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Paris Hilton Eau de Parfum je květinově-ovocná vůně, která byla uvedena na trh v roce 2005. Tato parfémovaná voda je výsledkem spolupráce dvou renomovaných tvůrců vonných kompozic, Stevea…
Paris Hilton Just Me W EDP, 100 ml
od 302 Kč
3,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Paris Hilton Just Me je moderní vůně pro ženy. Just Me je mírně ostřejší květinovo-malinový dámský parfém. V počátku se vůně zobrazuje jako svěží. Má to na starosti bergamot s fialkou a květem…
Paris Hilton Can Can Burlesque EDP 100 ml
od 558 Kč
5,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Paris Hilton Can Can Burlesque je parfémovaná voda pro ženy inspirovaná Moulin Rouge a písní Lady Marmalade. Originální kompozitní variace, která vypráví nasládlý příběh plný čerstvosti a…
Paris Hilton Heiress W EDP, 100 ml
od 658 Kč
6,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Heiress - parfémová voda s rozprašovačem 100 ml Heiress je třetí parfém od Paris Hilton. Je to štavňatá, květinově-ovocná vůně s lehkým pudrovým nádechem fialek. V úvodu vůně nalezneme mimózu, …
Paris Hilton Dazzle W EDP, 125 ml
od 515 Kč
4,12 Kč/ml- Parfémová voda
- 125 ml
Paris Hilton Dazzle. Paris Hilton Dazzle EDP 125ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Paris Hilton Dazzle EDP 125ml W. .
Paris Hilton Heiress W EDP, 50 ml
od 521 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Květinovo - ovocná vůně pro ženy.
Paris Hilton Can Can W EDP , 100 ml
od 647 Kč
6,47 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Pociťte atmosféru nejsmyslnějšího města světa! Pojděte se tmavými uličkami Montmartru, abyste konečně objevily zářivou scénu Moulin Rouge. Tančete kankán obklopeny vůní nektarinky, pomerančového…
Paris Hilton Pink Prestigium W EDP, 120 ml
od 1 497 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- 120 ml
Citrusová, ovocná, dřevitá vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení: Hlava - černý rybíz, bergamot, agarové dřevo, šafrán Srdce - růže, jasmín, pačuli Základ - kůže, …
Paris Hilton Tease W EDP, 100 ml
1 005 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Paris Hilton tvrdí, že její parfémy dokáží v ženách probudit smyslnost a přilákat muže, aby po nich toužili a nemohli bez dotyčné ženy žít. Parfémy Paris Hilton Tease jsou nové vůně od Paris…
Paris Hilton Just Me W EDP, 30 ml
932 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Paris Hilton Just Me je moderní vůně pro ženy. Just Me je mírně ostřejší květinovo-malinový dámský parfém. V počátku se vůně zobrazuje jako svěží. Má to na starosti bergamot s fialkou a květem…

Paris Hilton Paris Hilton 30 ml
- Parfémová voda
- 30 ml
Paris Hilton Paris Hilton ve 30ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem a výdrží orientačně 5–7 hodin.…
v 8 obchodech

Paris Hilton Dazzle parfémovaná voda dámská 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
Květinově ovocná vůně pro moderní ženy. Svěží, sladká, vkusná, krémová a čarovná. Horní noty tvoří jablko Pink lady, třešeň…
Internetparfem.cz

Paris Hilton Rosé Rush 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Paris Hilton Rosé Rush v 100 ml lahvi je parfémovaná voda (EDP), ovocně květinová vůně s hruškou, malinami a růží. Výdrž 6…
v 3 obchodech

Paris Hilton Paris Hilton Rosé Rush, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml pre ženy…
- 3 ml
- Parfémová voda
Maxiparfumy.cz
Pokles cenyParfémovaná voda Paris Hilton Iconic 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Iconic by Paris Hilton představuje dámský parfém uvedený na trh v roce 2025, zařazený do rodiny květinově-ovocných vůní.…
v 6 obchodech

Paris Hilton Just Me parfémovaná voda 100 ml pro ženy + Prodloužená možnost vrácení…
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- 100 ml
Paris Hilton Just Me je parfém patřící do kategorie ovocně-květinových vůní. Okouzlující a přitažlivá, taková bude její…
v 3 obchodech
Pokles cenyParis Hilton Pink Rush 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Paris Hilton Pink Rush ve 100 ml lahvi je parfémovaná voda s květinově-ovocným charakterem a výdrží 6 až 8 hodin. Úvod je…
v 6 obchodech

Paris Hilton Gold Rush Parfemovaná voda 100ml, dámske
- Parfémová voda
- 100 ml
Paris Hilton Gold Rush je květinově-ovocno-gurmánská vůně ideální pro elegantní ženy. Vonné tóny: Hlava: nektarinka, citron,…
KOKU.cz

Paris Hilton Paris Hilton parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Paris Hilton představuje svůj první dámský parfém Paris Hilton EDP 100ml, který nese její jméno. Parfémy Paris Hilton jsou…
v 2 obchodech

Paris Hilton Ruby Rush 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Paris Hilton Ruby Rush ve 100 ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem, jistá a hravá už na první…
v 9 obchodech

Paris Hilton Platinum Rush 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
Paris Hilton Platinum Rush v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem a výdrží 6 až 8 hodin. Sladká,…
v 9 obchodech

Paris Hilton Love Rush 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Paris Hilton Love Rush v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem typickým pro značku (orientačně,…
v 8 obchodech

Paris Hilton Electrify EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Paris Hilton Electrify v 100 ml lahvi je ovocně květinová parfémovaná voda se sladkou, hravou náladou. Výdrž kolem 6 hodin,…
v 10 obchodech

Paris Hilton Fairy Dust parfémovaná voda dámská 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Vůně, která odhaluje pohádkový život Paris Hiltonové. Okouzlí především mladé ženy. Svrchní tóny tvoří růžová pivoňka,…
Internetparfem.cz

Paris Hilton Electrify parfémovaná voda dámská 100 ml Tester
- 100 ml
- Parfémová voda
Tester Paris Hilton Electrify je orientální květinová ženská vůně, která debutovala v roce 2019. Horní tóny cyklamenu,…
Internetparfem.cz

Paris Hilton parfémovaná voda dámská 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Tester bez víčka!!! Sexy, svůdná vůně pro odvážné ženy - taková je první vůně od Paris Hilton. Na trh byla uvedena v roce…
Internetparfem.cz

Paris Hilton Gold Rush parfémovaná voda dámská 100 ml Tester
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Tester Dámská parfémovaná voda Paris Hilton Gold Rush je nabitá vzrušením, touhou a provokací a naladí na smyslnou notu vás…
Internetparfem.cz

Paris Hilton Paris Hilton Can Can Burlesque, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml…
- 3 ml
- Parfémová voda
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton With Love, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml pre ženy…
- 3 ml
- Parfémová voda
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton Rosé Rush, Parfémovaná voda 100ml pre ženy Parfémovaná voda
- 100 ml
- Parfémová voda
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton Gold Rush, Parfémovaná voda 100ml - Tester pre ženy…
- 100 ml
- Parfémová voda
- Tester
Maxiparfumy.cz

Paris Hilton Paris Hilton With Love, Parfémovaná voda 100ml - Tester pre ženy…
- 100 ml
- Parfémová voda
- Tester
Maxiparfumy.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?