Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, švýcarské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Davidoff Cool Water Woman EDT, 100 ml
od 449 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 200 ml
od 724 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 50 ml
od 344 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 30 ml
od 255 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
fenjal Miss Classic W EDT, 50 ml
od 185 Kč
3,69 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Kombinace vzácných složek jako je bergamot, pomeranč, růže, jasmín, pačuli a cedrové dřevo dělají z miss fenjal jedinečný smyslový zážitek. Jemná a osvěžující vůně – elegantní každodenní…
Chopard Wish W EDP, 30 ml
od 332 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 30 ml
Voňavý klenot mezi parfémy Chopard Wish. Neotřelá vůně s romantickou duší z vás udělá tajemnou a smyslnou ženu. Diamantové pokušení v podobě parfému Chopard Wish je neobvyklá vůně, která voní…
Gisada Ambassador W EDP, 50 ml
od 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Gisada Ambassador je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich smyslnost a romantickou stránku. Tato orientální, květinově-ovocná vůně je vhodná pro každodenní nošení a dodává…
Chopard Cašmir W EDP, 30 ml
od 340 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 30 ml
Od značky Chopard přichází Cašmir, ovocná, orientální vůně s kořeněnými přísadami. Počáteční dojem vytvářejí sťavnaté plody a přechází do květinového podkladu. V základu převažuje vanilka spolu…
Swiss Arabian Layali W parfémovaný olej 15 ml
od 385 Kč
Layali je intenzivní ovocný parfémovaný olej pro ženy, který se otevírá šťavnatými švestkami, doplněné krásnými pomerančovými květy s jarními odstíny zelených květinových tónů. Pižmový černý…
Davidoff Cool Water Sea Rose W EDT, 30 ml
od 311 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Toaletní voda Cool Water Sea Rose vznikla v roce 2013 a poodkrývá zcela novou stránku věčné love story mezi ženou a mořem. Něžná a lahodná, tato mimořádně svěží vůně oslavuje čistotu a…
Gisada Ambassadora W EDP, 100 ml
od 1 803 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
**Gisada Ambassadora W EDP 100 ml** Parfémovaná voda Gisada Ambassadora je květinově-ovocná vůně, která byla uvedena na trh na podzim roku 2021. Tato vůně je určena ženám, které hledají…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml
od 838 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool Water…
Oriflame Love Potion W EDP, 50 ml
od 550 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Love Potion je váš osobní lektvar lásky. Svůdná orientální vůně vás zahalí atmosférou vášnivých nocí, provoněných koktejlem kořenitého zázvoru, kakaových květů a lákavé…
Davidoff Cool Water Reborn Intense W EDP, 50 ml
od 447 Kč
8,94 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Švýcarské
- 50 ml
Davidoff Cool Water Woman Reborn Intense je parfémovaná voda, která přináší moderní reinterpretaci ikonické vůně Cool Water. Tato vůně je určena pro ženy, které hledají intenzivní a…
Swiss Arabian Layali W EDP 50 ml
od 356 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Swiss Arabian Layali W EDP 50 ml Swiss Arabian Layali je parfémovaná voda, která v sobě kombinuje květinové a ovocné tóny, čímž vytváří harmonický a svůdný buket. Tato vůně je…
Swiss Arabian Shaghaf W EDP, 75 ml
od 337 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy je navržena tak, aby oslovila smysly a podtrhla osobitost nositelky. Vůně se vyznačuje citrusovou a ovocnou kompozicí, která je doplněna o sladké a květinové tóny, čímž…
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 30 ml
od 540 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir W EDP 30 ml je parfémovanou vodou pro ženy, který zaujme zejména svou ambrovou vanilkovou esencí. Tento parfém je navržen tak, aby vyjadřoval eleganci a…
Gisada Ambassador W EDP, 100 ml
od 1 299 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Gisada Ambassador W EDP Parfémovaná voda Gisada Ambassador For Women přináší orientální, květinově-ovocnou vůni, která je určena pro ženy, které preferují elegantní a smyslné vůně. Značka…
Gisada Ambassadora Gold W EDP 100 ml
od 1 950 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gisada Ambassadora Gold je komplexní vonná kompozice, která spojuje svěží a hřejivé tóny do harmonického celku. V úvodu se rozvíjí ovocné akcenty mandarinky a borůvky, doplněné…
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 50 ml
od 710 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir je parfémovaná voda určená pro ženy, které vyhledávají nadčasovou eleganci a smyslnost. Tato vůně je charakterizována ambrovými a vanilkovými tóny, které…
Gisada Ambassadora W EDP, 50 ml
od 1 672 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Název: Gisada Ambassador pro ženy W EDP 50 ml Výrobce: Gisada Gisada Ambassador je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2021. Tato vůně se vyznačuje květinově-ovocnou…
Cavalli Roberto Sweet Ferocious W EDP 75 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Roberto Cavalli Sweet Ferocious se svým objemem 75 ml nabízí elegantní a sofistikovanou volbu pro ženy, které hledají výrazný a jedinečný vonný zážitek. Tato vůně je ideální pro…
Swiss Arabian Vanilla 01 W P 50 ml
od 1 124 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vanilla 01 od Swiss Arabian je dámská parfémová voda, která spojuje květinové a gurmánské prvky v bohaté a smyslné kompozici. Vůně se otevírá svěžím a zároveň hřejivým úvodem, kde se jemně…
Chopard Imperiale Iris Malika W EDP 100 ml
od 1 023 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chopard Imperiale Iris Malika W EDP 100 ml Chopard Iris Malika je parfémovaná voda určená výhradně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tvůrcem této vůně je renomovaná parfumérka…
Gisada Ambassadora Gold W EDP 50 ml
od 1 468 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gisada Ambassadora Gold je luxusní vůně, která spojuje svěžest ovocných a květinových tónů s hřejivou hloubkou dřevitých a sladkých akcentů. Vytváří tak mnohotvárný charakter, …
Davidoff Cool Water Woman EDT, 30 ml + tělové mléko 75 ml
od 405 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Gisada Donna W EDP, 50 ml
od 1 271 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Gisada Donna nabízí orientálně-květinovou vůni, která je určena pro ženy, jež chtějí vystoupit z davu a zvýraznit svou eleganci a smyslnost. Tento parfém je výběrem pro…
Chopard Imperiale Vanille Malika W EDP 100 ml
od 1 108 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Chopard Imperiale Vanille Malika je navržena speciálně pro ženy, které hledají originální a nezapomenutelnou vůni. Tento produkt o objemu 100 ml nabízí propojení exotických a…
Victorinox Forget Me Not W EDT, 100 ml
od 354 Kč
3,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- 100 ml
Tato vůně vás okouzlí hned při prvním přivonění. Každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem toaletním stolku rozhodně zaslouží. Vůně byla uvedena na trh v roce…
Victorinox Morning Dew W EDT 100 ml
498 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Švýcarské
- Aromatická vůně
- Vodní vůně
Toaletní voda Victorinox Morning Dew je určena pro ženy, které preferují svěží a lehké vůně. Tato toaletní voda je inspirována ranní rosou a nabízí kombinaci citrusových a vodních tónů, které…
Chopard Bigaradia W EDP, 100 ml
od 441 Kč
4,41 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ambrová vůně
- 100 ml
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Tato vůně vás zahalí do vůně plné citrusových tónů a povzbudí vaše smysly. Vůně je ideální volba pro svobodomyslnou ženu. Hlava - hořký…
Gisada Donna W EDP, 100 ml
od 1 553 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Gisada Donna je orientálně-květinová parfémovaná voda pro ženy od švýcarské značky Gisada. Tento parfém je navržen tak, aby vyzařoval eleganci a jemnou smyslnost, přičemž zůstává nevtíravý a…
Victorinox Swiss Army First Snow W EDP 100 ml
od 371 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Victorinox Swiss Army First Snow EDP 100 ml Victorinox Swiss Army First Snow je elegantní dámská parfémovaná voda, která svými jemnými tóny evokuje první sněhové vločky a poklidnou zasněženou…

Swiss Arabian Shaghaf Oud Azraq U Parfémová voda unisex (objem 75 ml)
- Parfémová voda
- Kožená
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Švýcarské
- Ambrová vůně
- 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Azraq unisex Eau de Parfum 75 ml ⭐ NOVÉ A ORIGINÁLNÍ ✔ Díky tomu si můžete být jisti, že obdržíte…
v 14 obchodech

Swiss Arabian Amaali dámský parfémový olej 15 ml
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Švýcarské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 15 ml
- Luxusní
- Sladký parfém
- Intenzita vůně intenzivní
Swiss Arabian Amaali 15 ml je ikonický dámský koncentrovaný parfémový olej bez alkoholu, který v sobě spojuje šťavnatou…
v 12 obchodech

Swiss Arabian Jasmine and Honey 100 ml
- Parfémová voda
- Švýcarské
- 100 ml
Swiss Arabian Jasmine and Honey v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s medovým, květinovým charakterem a výdrží 8 až 10 hodin.…
v 4 obchodech

Swiss Arabian Shaghaf Oud Aswad Unisex EDP 75 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Švýcarské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Aswad Eau de Parfum je v 75 ml flakonu a patří do orientální dřevité, kořeněné a květinové vůně.…
v 15 obchodech

Parfémovaná voda Swiss Arabian Attar Al Ghutra 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Švýcarské
- Ambrová vůně
Kompozice se otevírá akordy grapefruitu, levandule a artemisie. Poté nastupuje vůně koření, kůže a tabáku. Základ stojí na…
v 14 obchodech

Parfémovaná voda Swiss Arabian Shaghaf Oud Royale 75 ml
- 75 ml
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Švýcarské
- Pižmová vůně
Shaghaf Oud Royale značky Swiss Arabian je unisex parfém uvedený v roce 2023, který nabízí vytříbené pojetí dřevitě-kořeněné…
v 14 obchodech

Gisada Fata Morgana - parfém 100 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Švýcarské
- 100 ml
- Orientální vůně
v 5 obchodech

Swiss Arabian Nouf EDP 50 ml W
- 50 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Švýcarské
Vystihuje nejvyšší vrchol vašich emocí. Je to senzační cesta, která vás zavede na vrchol vášně. Nouf se otevírá pikantním a…
v 7 obchodech

Davidoff Cool Water EDT pro ženy sada s kosmetikou
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Dárková sada
- Sada parfémů
- Sladký parfém
- Vodní vůně
- Pižmová vůně
- Švýcarské
- 250 ml
SADA DAVIDOFF COOL WATER EDT (100 75 ML 75 ML) 3616305266347 DAVIDOFF COOL VODNÍ ŽENY Specifikace: sada, barevné balení Sada…
v 3 obchodech

Swiss Arabian Shaghaf Oud Abyad W EDP
- Parfémová voda
- Kožená
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Švýcarské
⭐SWISS ARABIAN Shaghaf Oud Abyad parfémovaná voda 75 Ml⭐ ➡️Je to pikantní balzámová vůně, která v sobě ukrývá vášeň a…
v 3 obchodech

Swiss Arabian Musk 74 Poudré Extrait de Parfum 50 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Švýcarské
- Pižmová vůně
- 50 ml
Swiss Arabian Musk 74 Poudré Extrait de Parfum 50 ml je vytříbená unisex vůně, která zkoumá krásu pudrových tónů zahalených…
v 7 obchodech

Swiss Arabian Incense 01 Unisex Extrait de Parfum 50 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Švýcarské
- 50 ml
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Intenzita vůně intenzivní
Swiss Arabian Incense 01 Extrait de Parfum 50 ml je unisex parfémový extrakt s hlubokým, temným a mimořádně sofistikovaným…
v 8 obchodech

Swiss Arabian Areej Al Sheila 100 ml
- Parfémová voda
- Švýcarské
- 100 ml
Swiss Arabian Areej Al Sheila ve 100ml lahvi je orientální parfémovaná voda postavená na růži, oudu a ambrě. Výdrž 8 a víc…
v 12 obchodech

Swiss Arabian Shaghaf Oud Parfémovaná voda 75 ml
- Orientální vůně
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Švýcarské
- 75 ml
- Sladký parfém
- Intenzita vůně intenzivní
⭐SWISS ARABIAN Shaghaf Oud parfémovaná voda⭐ ➡️Orientální vůně oudu, která obklopuje vášnivé srdce s nesrovnatelnou krásou…
v 15 obchodech

Swiss Arabian Iris and Berry EDP 100 ml W
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Švýcarské
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Luxusní
- Svěží parfém
- Intenzita vůně intenzivní
Iris and Berry od značky Swiss Arabian je unisex parfémovaná voda, která přináší smyslný a jemně svěží vonný zážitek. Díky…
v 11 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?