Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, italské a vodní vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Versace Bright Crystal W EDT, 90 ml
od 1 020 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP, 50 ml
od 1 393 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Dámská letní parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gioia je inspirovaná svůdným mořským aroma, které zachycuje tak věrně, že se díky ní přenesete na letní dovolenou. Vzdává hold silné a…
Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP, 100 ml
od 1 580 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Dámská letní parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gioia je inspirovaná svůdným mořským aroma, které zachycuje tak věrně, že se díky ní přenesete na letní dovolenou. Vzdává hold silné a…
Versace Bright Crystal W EDT, 50 ml
od 899 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP, 30 ml
od 1 000 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Dámská letní parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gioia je inspirovaná svůdným mořským aroma, které zachycuje tak věrně, že se díky ní přenesete na letní dovolenou. Vzdává hold silné a…
Versace Bright Crystal W P, 90 ml
od 1 750 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Tato vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2024. Smyslná a ženská vůně symbolizuje ženu Versace, která si je jistá sama sebou a svým šarmem. Vůně odhaluje šťavnaté a jemné tóny, které potěší…
Bvlgari Omnia Crystalline W 2005 EDT, 100 ml
od 1 660 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Ikonická vůně Bvlgari Omnia Crystalline evokuje čistotu a oslnivou krásu křišťálu. Vůně je inspirovaná průzračností tónů lotosového květu, které doplňují něžné doteky bílé pivoňky. Omnia…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDP, 100 ml
od 2 093 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Bvlgari Omnia Crystalline představuje výraznější pojetí dnes už ikonické toaletní vody. Tato energická a zářivá vůně zaujme květinovými a dřevitými tóny a dodává jemnou auru, ve…
Dolce & Gabbana L´Imperatrice Women EDT, 100 ml
od 726 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- Aromatická vůně
Tato voda je určená pro běžný den a horké letní dny. Aranžmá exotického ovoce se smyslnými květinami vytváří ovocnou, květinovou a lahodnou vůni, která odhalí všechny stránky vaší osobnosti. …
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, 50 ml
od 1 564 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDP, 50 ml
od 1 606 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Bvlgari Omnia Crystalline představuje výraznější pojetí dnes už ikonické toaletní vody. Tato energická a zářivá vůně zaujme květinovými a dřevitými tóny a dodává jemnou auru, ve…
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense W EDP, 25 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Light Blue Eau Intense je vůně od Dolce & Gabbana. Intensita vůně se v této podobě více zaměřuje na květinové tóny než ty citrusové, a tak perfektně padne těm, kteří milují vůni měsíčku a…
Versace Woman EDP, 100 ml
od 610 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Woman je elegantní, vkusná vůně navržená jako doplněk pro krásnou ženu. Je to bohatý a svůdný parfém, který podtrhuje ženskost, dokonalé spojení módy a vůně. Parfém Versace Woman…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, 30 ml
od 1 141 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Versace Bright Crystal W P, 50 ml
od 1 799 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Tato vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2024. Smyslná a ženská vůně symbolizuje ženu Versace, která si je jistá sama sebou a svým šarmem. Vůně odhaluje šťavnaté a jemné tóny, které potěší…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, 65 ml
od 1 808 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Moschino Cheap & Chic W EDT, 30 ml
od 389 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 30 ml
Moschino Cheap and Chic - toaletní voda. Cheap and Chic je velmi příjemná, čistá, lehce nasládlá vůně s růžemi, frézií a pudrovým kosatcem. Cheap And Chic připomíná vůni čistého bílého krému…
Replay Source Of Life W EDP 30 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Replay Source Of Life je dámská parfémovaná voda, která přináší jedinečnou kombinaci květinových a ovocných tónů. Tato vůně, která pochází z dílny italského výrobce Replay, je inspirována krásou…
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense W EDP, 100 ml
od 1 699 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Light Blue Eau Intense je vůně od Dolce & Gabbana. Intensita vůně se v této podobě více zaměřuje na květinové tóny než ty citrusové, a tak perfektně padne těm, kteří milují vůni měsíčku a…
Versace Bright Crystal W EDT, Tester 90 ml
od 1 046 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Iceberg Twice W EDT, 100 ml
od 317 Kč
3,17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Když k ní přivoníte, cítíte zpočátku jemné tóny bílých květů a vodních květin. Poté přijde výrazný a zářivý akord, který v sobě spojuje meloun a broskev se zelenými tóny afrikánu. Srdce je…
Laura Biagiotti Aqve Romane Rubus Maris W EDT 100 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
**Laura Biagiotti Aqve Romane Rubus Maris – toaletní voda pro ženy 100 ml** Laura Biagiotti představuje toaletní vodu Aqve Romane Rubus Maris, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato…
Tesori d'Oriente Karma W EDT, 100 ml
od 105 Kč
1,05 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Toaletní voda Tesori d'Oriente Karma je výjimečným produktem, který vás zaujme svou vůní. Je ideální pro ženy, které hledají vůni, která je jak dřevitá, tak květinová. Toaletní voda Tesori…
Bvlgari Omnia Coral W EDT, 100 ml
od 1 738 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Bvlgari Omnia Coral je toaletní voda od italského výrobce Bvlgari, která je ideální pro ženy, které preferují květinové, ovocné a orientální vůně. Je vhodná pro každodenní nošení, ale také pro…
Versace Bright Crystal W EDT, 30 ml
od 914 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, Tester 100 ml
od 1 799 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Police To Be Goodvibes W EDP, 40 ml
od 201 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Vychutnejte si pocit bezstarostnosti a pravé radosti ze života s touto vůní. Vůně ve vás vyvolá pozitivní náladu květinově-kořeněnou kompozicí. Vrchní tóny sladkého pomeranče, esence pepře a…
Trussardi Donna Pink Marina W EDT, 30 ml
od 454 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Italské
- 30 ml
Květinová, svěží vůně Pink Marina je spojením šťavnatých tónů růžového grapefruitu, návykově svěžích tónů melounové dřeně a jiskřivé energie citrónové šťávy. Počáteční zářivou svěžest střídá…
Trussardi Donna Pink Marina W EDT, 50 ml
od 590 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová, svěží vůně Pink Marina je spojením šťavnatých tónů růžového grapefruitu, návykově svěžích tónů melounové dřeně a jiskřivé energie citrónové šťávy. Počáteční zářivou svěžest střídá…
Trussardi Donna W EDT, 100 ml
od 760 Kč
7,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
- 100 ml
Trussardi Donna je orientálně-květinová vůně pro ženky a dívky, které milují výraznější a smyslné vůně. Otevírá se tóny citronu, melounu a yuzu a poté se rozvine jasmínový čaj, lotos a květ…
Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi W EDT, 25 ml
od 389 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěží a vzrušující toaletní voda Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi je inspirovaná dynamickým nádechem Říma, italskými tradicemi a moderním designovým uměním. Vůně se otevírá akordem nardu, …
Salvatore Ferragamo Signorina Unica W EDP, 30 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jantarově květinová vůně pro ženy ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Salvatore Ferragamo. Přírodní a dřevitá gurmánská směs zahalí všechny smysly květinovými tóny a…
Emanuel Ungaro Cosmic Moon W EDP, 40 ml
od 374 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Emanuel Ungaro Cosmic Moon W EDP je parfém, který dokáže zaujmout svou specifickou vůní a kompozicí jednotlivých složek. Tento parfém je dílem značky Emanuel Ungaro a je navržen tak, aby vás…
Dolce & Gabbana Lily W EDT, 50 ml
od 820 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Ženskost a něhu od nepaměti ztělesňuje ve světě flóry růžová lilie. V srdci své vonné kompozice ji má i dámská toaletní voda Dolce & Gabbana Lily. Vůně této květiny se propojuje s exotickou…
Salvatore Ferragamo Signorina Unica W EDP, 50 ml
od 677 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jantarově květinová vůně pro ženy ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Salvatore Ferragamo. Přírodní a dřevitá gurmánská směs zahalí všechny smysly květinovými tóny a…
Versace Bright Crystal W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 1 784 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Trussardi Donna Pink Marina W EDT, 100 ml
od 760 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová, svěží vůně Pink Marina je spojením šťavnatých tónů růžového grapefruitu, návykově svěžích tónů melounové dřeně a jiskřivé energie citrónové šťávy. Počáteční zářivou svěžest střídá…
Dolce & Gabbana Lily W EDT, 30 ml
od 759 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Ženskost a něhu od nepaměti ztělesňuje ve světě flóry růžová lilie. V srdci své vonné kompozice ji má i dámská toaletní voda Dolce & Gabbana Lily. Vůně této květiny se propojuje s exotickou…
Versace Bright Crystal W EDT, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 355 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Acqua dell' Elba Blu W EDP 100 ml
od 1 619 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Niche
- 100 ml
Parfémovaná voda pro ženy Acqua dell’ Elba Blu Women přináší eleganci, intenzitu a nekonečnost moře zachycené ve svěží a smyslné harmonii. Je to vůně nejhlubší intimity, vnímání sebe sama, duše, …
Giorgio Armani Acqua di Gio W EDT, 100 ml
od 1 459 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 100 ml
Dámská toaletní voda Giorgio Armani Acqua di Gio je opravdovým klenotem luxusních vůní pro ženy. Giorgio Armani se pro tuto vůni inspiroval na letní dovolené, kterou strávil na ostrově…
Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP, 10 ml
od 610 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Dámská letní parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gioia je inspirovaná svůdným mořským aroma, které zachycuje tak věrně, že se díky ní přenesete na letní dovolenou. Vzdává hold silné a…
Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP, 50 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml
349 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Dámská letní parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gioia je inspirovaná svůdným mořským aroma, které zachycuje tak věrně, že se díky ní přenesete na letní dovolenou. Vzdává hold silné a…
Versace Dylan Purple W EDP, 100 ml + 5 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 877 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP, 30 ml + EDP 15 ml
2 035 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Dámská letní parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gioia je inspirovaná svůdným mořským aroma, které zachycuje tak věrně, že se díky ní přenesete na letní dovolenou. Vzdává hold silné a…
Giorgio Armani Acqua di Gioia W EDP, Tester 50 ml
1 293 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
Dámská letní parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gioia je inspirovaná svůdným mořským aroma, které zachycuje tak věrně, že se díky ní přenesete na letní dovolenou. Vzdává hold silné a…
Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi W EDT, 50 ml
od 563 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěží a vzrušující toaletní voda Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi je inspirovaná dynamickým nádechem Říma, italskými tradicemi a moderním designovým uměním. Vůně se otevírá akordem nardu, …
Roberto Cavalli Paradiso Azzuro W EDP, 75 ml
od 721 Kč
9,61 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 75 ml
Roberto Cavalli Paradiso Azzuro je novodobá verze známého parfému Paradiso z roku 2015. Vůně i flakón jsou inspirovány zlatavým sluncem a azurově modrou vodou. Stejně tak samotná tekutina ve vás…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
