Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Paris Hilton, americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Paris Hilton Paris Hilton W EDP, 100 ml
od 321 Kč
3,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Paris Hilton Eau de Parfum je květinově-ovocná vůně, která byla uvedena na trh v roce 2005. Tato parfémovaná voda je výsledkem spolupráce dvou renomovaných tvůrců vonných kompozic, Stevea…
Paris Hilton Just Me W EDP, 100 ml
od 302 Kč
3,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Paris Hilton Just Me je moderní vůně pro ženy. Just Me je mírně ostřejší květinovo-malinový dámský parfém. V počátku se vůně zobrazuje jako svěží. Má to na starosti bergamot s fialkou a květem…
Paris Hilton Can Can Burlesque EDP 100 ml
od 558 Kč
5,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Paris Hilton Can Can Burlesque je parfémovaná voda pro ženy inspirovaná Moulin Rouge a písní Lady Marmalade. Originální kompozitní variace, která vypráví nasládlý příběh plný čerstvosti a…
Paris Hilton Dazzle W EDP, 125 ml
od 510 Kč
4,08 Kč/ml- Parfémová voda
- 125 ml
Paris Hilton Dazzle. Paris Hilton Dazzle EDP 125ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Paris Hilton Dazzle EDP 125ml W. .
Paris Hilton Heiress W EDP, 50 ml
od 523 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Květinovo - ovocná vůně pro ženy.
Paris Hilton Can Can W EDP , 100 ml
od 719 Kč
7,19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Pociťte atmosféru nejsmyslnějšího města světa! Pojděte se tmavými uličkami Montmartru, abyste konečně objevily zářivou scénu Moulin Rouge. Tančete kankán obklopeny vůní nektarinky, pomerančového…

Paris Hilton Platinum Rush 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
- Americké
- Vodní vůně
- Ambrová vůně
Paris Hilton Platinum Rush v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem a výdrží 6 až 8 hodin. Sladká,…
v 9 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?