Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Paris Hilton, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Paris Hilton Paris Hilton W EDP, 100 ml
od 321 Kč
3,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Paris Hilton Eau de Parfum je květinově-ovocná vůně, která byla uvedena na trh v roce 2005. Tato parfémovaná voda je výsledkem spolupráce dvou renomovaných tvůrců vonných kompozic, Stevea…
Paris Hilton Just Me W EDP, 100 ml
od 302 Kč
3,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Paris Hilton Just Me je moderní vůně pro ženy. Just Me je mírně ostřejší květinovo-malinový dámský parfém. V počátku se vůně zobrazuje jako svěží. Má to na starosti bergamot s fialkou a květem…
Paris Hilton Can Can Burlesque EDP 100 ml
od 558 Kč
5,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Paris Hilton Can Can Burlesque je parfémovaná voda pro ženy inspirovaná Moulin Rouge a písní Lady Marmalade. Originální kompozitní variace, která vypráví nasládlý příběh plný čerstvosti a…
Paris Hilton Dazzle W EDP, 125 ml
od 510 Kč
4,08 Kč/ml- Parfémová voda
- 125 ml
Paris Hilton Dazzle. Paris Hilton Dazzle EDP 125ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Paris Hilton Dazzle EDP 125ml W. .
Paris Hilton Can Can W EDP , 100 ml
od 719 Kč
7,19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Pociťte atmosféru nejsmyslnějšího města světa! Pojděte se tmavými uličkami Montmartru, abyste konečně objevily zářivou scénu Moulin Rouge. Tančete kankán obklopeny vůní nektarinky, pomerančového…
Paris Hilton Pink Prestigium W EDP, 120 ml
od 1 500 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- 120 ml
Citrusová, ovocná, dřevitá vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení: Hlava - černý rybíz, bergamot, agarové dřevo, šafrán Srdce - růže, jasmín, pačuli Základ - kůže, …

Paris Hilton Platinum Rush 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
Paris Hilton Platinum Rush v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem a výdrží 6 až 8 hodin. Sladká,…
v 9 obchodech

Paris Hilton Just Me parfémovaná voda 100 ml pro ženy + Prodloužená možnost vrácení…
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- 100 ml
Paris Hilton Just Me je parfém patřící do kategorie ovocně-květinových vůní. Okouzlující a přitažlivá, taková bude její…
v 3 obchodech

Paris Hilton Love Rush 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Paris Hilton Love Rush v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem typickým pro značku (orientačně,…
v 7 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?