Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Calvin Klein Eternity W EDP, 30 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Americké
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
AVON Far Away W EDP, 50 ml
od 299 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
AVON Far Away byla vytvořen pro romantické ženy, které stále sní a žijí v oblacích. Far Away obsahuje krásnou vůni jasmínu, fialky, frézie a květu ylang-ylang. Dále pak můžete ucítit jemnou vůni…
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini W EDT, 60 ml
od 251 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
První parfém Gabriely Sabatiny vytvořen v roce 1989. Květinové tóny se svěžímy aldehydy vytvářejí vůní moderně klasickou. Žena, jež tuto vůni nosí, je v každém okamžiku jedinečná, přitažlivá a…
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 100 ml
od 456 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Giorgio Armani My Way W EDP, náplň 100 ml
od 1 910 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Giorgio Armani My Way je vůní pro ženu, která je sama sebou. Je připravena rozšiřovat své obzory a získávat nové zkušenosti, které ji neustále posouvají vpřed. Tato dámská vůně je spojením…
Chanel Coco Mademoiselle Intense W EDP, 100 ml
od 1 880 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro elegantní a sebevědomou ženu s orientálně-dřevitou vůní. Jemně hřejivá a zároveň výrazně smyslná vonná kompozice utváří silně návykovou vůni, které nelze odolat. Klíčové…
Hugo Boss Boss Femme W EDP, 30 ml
od 415 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
Cacharel Eden W EDP, 30 ml
od 397 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Cacharel Eden vás na svých křídlech smyslnosti zanese až do rajské zahrady. Ve vůni je velmi patrná květinově ovocná složka. Svěží tóny citronu a grapefruitu se spolu s italským…
Karl Lagerfeld Fleur De Thé W EDP, 50 ml
od 329 Kč
6,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Fleur De Thé je elegantní, květinová a citrusová vůně. Citronový buket mandarinky, neroli a citronu se rozvíjí v horním tónu a zanechává na pokožce nádhernou svěžest. Zelený čaj v kombinaci s…
Dior J'adore W EDP, 150 ml
od 3 765 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Dior J'adore je vyjádřením absolutní ženskosti. Moderní a nadčasová vůně je velmi oblíbenou u mnoha žen po celém světě, které tento skvost s nadšením používají již od…
Burberry Her W EDP, 100 ml
od 890 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 30 ml
od 161 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP, 50 ml
od 1 427 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc For Her je velice čistá, hluboká a zároveň provokativní vůně, která zcela uchvátí vaše smysly. Můžete ji nosit samostatně nebo vrstvit s…
Calvin Klein Sheer Beauty W EDT, 100 ml
od 538 Kč
5,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Calvin Klein Sheer Beauty je vůně pro rok 2012. Vychází z klasické a velmi oblíbené vůně Beauty. Sheer Beaty znamená čistá krása, protože oslavuje mladé ženy a zdůrazňuje jejich přirozenost, …
Davidoff Cool Water Woman EDT, 200 ml
od 724 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Paco Rabanne Pure XS For Her EDP, 50 ml
od 780 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 50 ml
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Pure XS je svůdná květinově-orientální vůně, která vstoupila na trh roku 2018, krátce po úspěšné pánské verzi. Autorem díla je parfémář Quentin Bisch, jehož…
Karl Lagerfeld Fleur De Thé W EDP, 100 ml
od 494 Kč
4,94 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Fleur De Thé je elegantní, květinová a citrusová vůně. Citronový buket mandarinky, neroli a citronu se rozvíjí v horním tónu a zanechává na pokožce nádhernou svěžest. Zelený čaj v kombinaci s…
Revlon Charlie White W EDT, 100 ml
od 103 Kč
1,03 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Charlie White je květinově zelená vůně pro ženy. Po prvotním citrusovém pohlazení vůně Charlie White následuje květinové objetí růže, jasmínu a fialky s ovocným dotekem broskve a melounu. …
Calvin Klein Eternity Eau Fresh W EDP, 100 ml
od 529 Kč
5,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Speciálně pro romantickou ženu milující omamné květinové vůně je vytvořena řada Calvin Klein Eternity. Projděte se rozkvetlou zahradou, na niž dopadají teplé paprsky slunce, a zcela podlehněte…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 50 ml
od 344 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Lattafa Badee Al Oud Noble Blush W EDP 100 ml
od 475 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Lattafa Badee Al Oud Noble Blush je dámská parfémovaná voda, která nabízí jedinečný zážitek pro vaše smysly. Je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež je sladká, pudrová a dřevitá…
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush W EDP, 90 ml
od 2 200 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Objevte vůni, která spojuje svěžest ovocných tónů s elegancí květin, v podobě parfémované vody s bohatou a dlouhotrvající formulací. Vrchní nota vás osvěží šťavnatou chutí malin a mandarinkového…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 100 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
AVON Incandessence W EDP, 50 ml
od 169 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Vůně vychází z hřejivých tónů růžového pepře, pulzujícího květinového srdce jasmínu a gardénie a spodních tónů hřejivého mošusu. Vyjádřete svou vřelost vůní. Květinová kategorie Zažehněte plamen…
Saphir Cool de Saphir W EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Saphir Cool de Saphir W EDP Saphir Cool de Saphir je parfémovaná voda, která přináší jedinečný zážitek inspirovaný známou vůní Carolina Herrera Good Girl. Tato vůně je určena pro ženy, které…
Lanvin Modern Princess W EDP , 90 ml
od 694 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Lanvin Modern Princess představuje svůdnou a vášnivou ženu. Složení se otevírá mixem červeného jablka a rybízu, které se prolínají s něžným jasmínem a frézií. Základ je složen z…
Lancôme Miracle W EDP, 30 ml
od 783 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Parfémovaná voda Lancôme Miracle je charakteristická svou svěží a květinovou esencí, která je ideální pro ženy, které si potrpí na eleganci a sofistikovanost. Vůně Lancôme Miracle byla uvedena…
Billie Eilish Eilish W EDP, 100 ml
od 930 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Billie Eilish Eilish je parfémová voda, která nabízí komplexní a vyváženou vůni ideální pro různé příležitosti. Vůně začíná svěžími a sladkými tóny mandarinky, cukru a červených bobulí, které…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic For Her EDP, 50 ml
od 612 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Německé
- Aromatická vůně
Hledáte parfém, s nímž ve společnosti zaručeně zabodujete? Až magnetické přitažlivosti dosahuje parfémovaná voda Boss The Scent Magnetic z roku 2022. Navazuje na legendární dámskou vůni Boss The…
Dsquared2 Wood Pour Femme EDT, 100 ml
od 779 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Dsquared2 Wood Pour Femme je určena ženám, které se nebojí vydat nebezpečnější cestou. Jsou sebevědomé, smyslné a neváhají se rozhodovat impulzivně. Jejich nespoutanou…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 100 ml
od 599 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 50 ml
od 708 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Versace Dylan Turquoise W EDT, 100 ml
od 1 172 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Versace Dylan Turquoise Pour Femme je inspirovaná únikem na vzdálené ostrovy. Pokud chcete i vy uniknout z reality a objevit se na exotických ostrovech, tak se ponořte do vůně od…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, náplň 100 ml
od 2 087 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Lattafa Mohra Silky Rose EDP W, 100 ml
od 334 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Mohra Silky Rose od značky Lattafa je oslňující květinová parfémová voda pro ženy. Díky této jedinečné květinové vůni s pižmovými odstíny okouzlíte své okolí. Okvětní lístky růže, pikantní…
Narciso Rodriguez Narciso Poudree W EDP , 90 ml
od 1 285 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 90 ml
Narciso Poudrée je dámská parfémovaná voda, která vás okouzlí svou jedinečnou dřevitě-květinovou vůní. Pochází z dílny amerického výrobce Narciso Rodriguez a byla uvedena na trh v roce…
Lancôme Idôle W EDP, plnitelný flakon 25 ml
od 838 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
Dámská parfémovaná voda Lancôme Idôle představuje novou vizi úspěchu. Vůně, která ruší zavedená pravidla a přináší čistou chyprovou vůni s tóny růže a jasmínového květu. Vůně, která byla…
Sabrina Carpenter Sweet Tooth W EDP, 30 ml
od 451 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Sabrina Carpenter Sweet Tooth EDP 30 ml je dámská parfémovaná voda, která ztělesňuje sladkou a hravou esenci inspirovanou cukrovinkami. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které mají rády…
Laura Biagiotti Laura W EDT, 75 ml
od 562 Kč
7,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Svěží parfém
- Italské
- 75 ml
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Versace Crystal Noir W EDP, 90 ml
od 1 060 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Versace Crystal Noir pochází z dílny světoznámého italského módního domu Versace, který už po několik desetiletí udává trendy v módním světě. Podle Donatelly Versace je Crystal Noir vzácnou, …
Dolce & Gabbana L´Imperatrice Women EDT, 100 ml
od 726 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- Aromatická vůně
Tato voda je určená pro běžný den a horké letní dny. Aranžmá exotického ovoce se smyslnými květinami vytváří ovocnou, květinovou a lahodnou vůni, která odhalí všechny stránky vaší osobnosti. …
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude W EDP, 100 ml
od 2 030 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude je parfémovaná voda pro ženy, která přináší jedinečný zážitek díky svému složení a vůni. Jedná se o nejnovějšího člena ikonické řady La Vie Est Belle, který…
Ariana Grande Ari W EDP, 100 ml
od 599 Kč
5,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Svůdná a sexy vůně se otevírá svůdnou svěžestí křupavé hrušky, růžového grapefruitu a šumivé šťavnaté maliny . Ultra-ženské srdce kvete plyšovou kyticí konvalinky a růže v sametovém květu…
Michael Kors Pour Femme EDP, 50 ml
od 860 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Michael Kors Pour Femme je květinově-dřevitě-pižmová vůně, která vás zahalí do luxusu, sebevědomí a smyslnosti. Jako bohatý zlatý řetěz rozpálený sluncem prohřátou kůží, vyzařuje…
Karl Lagerfeld Fleur de Pecher W EDP, 100 ml
od 418 Kč
4,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Podtrhněte svůj přirozený půvab. Dámská parfémovaná voda Karl Lagerfeld Fleur De Pêcher se vyznačuje smyslnou a velmi svěží vůní, jež nenechá klidným žádného muže, který s vámi bude v jedné…
Dermacol Vanilla Morning W EDP 50 ml
od 459 Kč
- Parfémová voda
- Sladký parfém
- České
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
Dámská parfémovaná voda Vanilla Morning zachycuje okamžik, kdy se svět pomalu probouzí. Tato vůně evokuje měkké ranní světlo pronikající skrz závěsy, sladce líné probouzení, čas, kdy je svět…
Versace Yellow Diamond Intense W EDP, 90 ml
od 1 329 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Zářivá, svěží a okouzlující, to je vůně Versace Yellow Diamond Intense. Parfém Yellow Diamond Intense je určen pro moderní, nespoutanou ženu, která chce upoutat pozornost. Voní po svěžím…
VALAVANI Magnetifico Secret Scent W P 20 ml
od 499 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Unikátní parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro ženy na základě AT-SC-R formuli for Woman. Jedinečné složení řady Magnetifico Power of Pheromones pro ženy bylo…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
