Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Parfums De Marly Valaya Exclusif W EDP, 75 ml
od 6 359 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfums De Marly Valaya Exclusif představuje unisex parfém, který kombinuje květinové a dřevité tóny. Objem balení je 75 ml, což zajišťuje delší dobu používání této parfémované vody. Původem je…
Al Haramain Urbanist Femme W EDP 100 ml
od 226 Kč
2,26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda pro ženy Al Haramain Urbanist Femme je orientálním pohlazením na duši. Ovocné tóny prozrazující letní svěžest a zároveň noční eleganci. Kompozice, s níž se budete cítit v…
Jovan Musk Black W EDC, 96 ml
od 172 Kč
1,79 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 96 ml
Jovan Black Musk edc cologne koncetrát s rozprašovačem 96 ml Mysteriozní. Sexy. Sensuální. Jovan Musk Black Women pracuje s Vaší tělesnou chemií, vytvoří nebezpečně sexy, svůdnou vůni. Lákavá a…
Burberry Her Parfum W P 100 ml
od 2 094 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Burberry Her Parfum představuje intenzivní a sofistikovanou vůni, která spojuje jemnost květin s hřejivostí dřevitých tónů a smyslností vanilky. Tato květinově-dřevitá kompozice je určena…
Muhammad Ali Legacy Classic Edition Round 5 M EDP 100 ml
od 331 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Legacy Round 5 EDP by Muhammad Ali je komplexní pánská vůně, která spojuje svěží, aromatické a dřevité tóny do harmonické kompozice. V úvodu se představuje energickým spojením…
Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer W EDP, 30 ml
od 319 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Vůně Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer vyzařuje optimismus a důvěru, zachycuje neodolatelnou lásku těch, co věří všem svým vášním a následují své pocity. Vůně pro ty, které proplouvají…
Etat Libre d’Orange Like This W EDP 50 ml
od 1 162 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
Like This je květinová vůně pro ženy inspirována anglickou herečkou Tildou Swinton. Mezi její složky patří vetiver, pižmo, slaměnka, olej z květů hořkého pomeranče (neroli), zázvor, tangerinka, …
Moschino Toujours Glamour W EDT, 50 ml
od 531 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Vaší pokožky se lehce dotkne závan svěžesti, který rázem odhalí i ty nejtajnější touhy a přání. Fascinující kompozice je živoucím vyjádřením moderní ženskosti. Vůně je klíčem, který odemyká…
Essential Parfums The Musc W EDP, 100 ml
od 2 319 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda The Musc spojuje svěží a čisté tóny s hřejivými a tajemnými akordy, čímž vytváří unikátní aromatickou kompozici. Vůně se otevírá výrazným červeným laoským zázvorem a přírodním…
Yodeyma Vivacity W EDP, 15 ml
od 153 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kdo by si nechtěl nechat zahalit do tak úžasné vůně. Díky mandarinkám, podmanivému jasmínu a vzácným růžím budete pro své okolí prostě nezapomenutelná. Yodeyma Vivacity je vhodná jak na den, tak…
La Rive Sweet Rose W EDP 30 ml
od 78 Kč
2,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
La Rive Sweet Rose je romantická vůně, která slibuje nevšední zážitky. Květinová vůně je inspirována vůní Cacharel Amor – Amor. Evokuje nápoj lásky a ryzí rozkoš. Hlava - růžový pepř, …
Britney Spears Believe W EDP, 30 ml
od 190 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
Dámská parfémová voda. Parfém Britney Spears Believe je smyslná vůně pro ženy představená v roce 2007. Jiskřivé spojení exotického ovoce, lehkých květů a svůdné ambry dělají z parfému Britney…
Lattafa Opulent Musk W EDP 100 ml
od 356 Kč
3,56 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Lattafa Opulent Musk je lehká a svěží parfémovaná voda s důrazem na bílé pižmo. Bílé pižmo, šafrán a svěží citron tvoří úvodní vrchní tón. Srdce je lehké a květinové s jasmínem a bílými květy. …
Oscar de la Renta Bella Tropicale W EDP, 30 ml
od 459 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Tato vůně vás přenese do svěží zahrady v tropech. Je to vůně, která voní po květinách, slunci a smyslnosti. Bella Tropicale vychází z krásy tropické zahrady plné květů, jasné zeleně a slunečního…
Annayake Pour Elle W EDP 100 ml
od 1 184 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Annayake Pour Elle je květinově-zelená vůně pro ženy. Ukrývá v sobě duchovní rovnováhu, svobodu, mír a harmonii. Otevírá se fíkovým listem, čajem a svěžím bergamotem. Poté přechází do…
Novellista Summer Flare W EDP, 10 ml
699 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda s citrusovými, květinovými a dřevitými tóny je vhodná pro ženy, které hledají svěží a harmonickou vůni. Kombinace citrusových a ovocných akcentů vytváří osvěžující úvod, který…
Laura Biagiotti Laura W EDT, Tester 75 ml
od 397 Kč
5,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Svěží parfém
- Italské
- 75 ml
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Guess Bella Vita La Mia EDP, 100 ml
od 514 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Květinově-dřevitá parfémová voda s orientálním nádechem přináší oslavu ženskosti a radosti ze života. Její složení kombinuje svěží ovocné tóny s bohatými květinovými akordy a hřejivými…
Gloria Vanderbilt Miss Vanderbilt W EDT 100 ml
od 195 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nechte se pohltit vůní toaletní vody pro ženy Gloria Vanderbilt Miss Vanderbilt, která je speciálně určena ženám, jež se nebojí snít s otevřenýma očima. Jemná, romantická vonná souhra vás zahalí…
Lanvin Rumeur 2 Rose W EDP, 30 ml
od 352 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Květinově-ovocná vůně představuje třpytivou variaci. Rumeur 2 Rose je "ušitý" na míru atraktivním dívkám a ženám, jimž neschází spontánnost a smělost. Vůně je růžová a kloní se na sladší stranu. …
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, 25 ml
od 846 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Paris Corner Arwa W EDP 100 ml
od 330 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Paris Corner Arwa W EDP 100 ml Arwa od značky Paris Corner je jemná a ženská parfémovaná voda, která zaujme svou harmonickou a propracovanou kompozicí orientálně-květinových tónů. Tato vůně je…
Moschino Cheap & Chic W EDT, 100 ml
od 826 Kč
8,26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Moschino Cheap and Chic - toaletní voda. Cheap and Chic je velmi příjemná, čistá, lehce nasládlá vůně s růžemi, frézií a pudrovým kosatcem. Cheap And Chic připomíná vůni čistého bílého krému…
AVON Today Tomorrow Always W EDP 100 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
AVON Today Tomorrow Always W je dámská parfémovaná voda, která nabízí jemnou, ale výraznou květinovou vůni. Tato vůně je navržena tak, aby byla univerzální a vhodná pro každodenní použití. S…
Miu Miu W EDP, 50 ml
od 1 808 Kč
36 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Miu Miu Miu Miu 50 ml: Tato luxusní květinová vůně nese název své značky a od svého uvedení v roce 2015 slaví u žen velké úspěchy. Nechte se také rozmazlovat touto…
Jil Sander Sun Delight W EDT, 100 ml
od 586 Kč
5,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Vůně Sun Delight je elegantně svůdná, ohnivě ženská a opojně smyslná. Rozšiřuje jedinečnou náladu večerního soumraku. Připravuje čarovné chvíle a budí hezké vzpomínky. Tuto dámskou vůni…
Escada Magnetism W EDP, 50 ml
od 626 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Escada Magnetism zahalí Vaši kůži svěžeorientálním akordem zelených lístků, lahodné frézie, romantického jasmínu či mandlového květu. Magnetism přináší ženám pocit jedinečné krásy a přirozené…
Mauboussin Mademoiselle Twist EDP 90 ml
od 451 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Německé
Mauboussin Mademoiselle Twist poskytuje osobitou vůni pro ženy. Pro tuto parfémovanou vodu je jako hlavní složka typická květinová příměs, pro kterou jsou specifické tóny fialky, jasmínu nebo…
Tesori d'Oriente Passion Island W EDP 200 ml
od 229 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná tělová mlha Tesori d'Oriente Passion Island je určena pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni pro každodenní použití. Vůně kombinuje sladké tóny vanilky s jemnou svěžestí…
Versace Dylan Blush Pink W EDP, 30 ml
od 1 112 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Dylan Pink Blush představuje harmonické spojení květinových a ovocných tónů, které oslavuje ženskost a spontánnost. Její kompozice je navržena tak, aby evokovala pocit teplého…
Burberry Weekend for Women EDP, 30 ml
od 504 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…
Burberry Her London Dream EDP, 30 ml
od 800 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Romantickou náladu a pocity, jako vystřižené z nádherného snu můžete zažít i v srdci Londýna zahaleného závojem mlhy. Stačí pár kapek a dámská parfémovaná voda Burberry Her London Dream zvýrazní…
Gucci Flora Gorgeous Magnolia W EDP, 150 ml
od 1 959 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Název produktu: Gucci Flora Gorgeous Magnolia W EDP Výrobce: Gucci Popis produktu: Gucci Flora Gorgeous Magnolia je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají jemnou, sofistikovanou…
GRÉS Cabotine W EDT, 100 ml
od 223 Kč
2,23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Cabotine je svěží, jarní, zelená vůně jako vůně čerstvě vypraného prádla. Cabotine má svěží začátek a postupně rozkvete do srdce z hyacintu, tuberózy a zázvoru. Svůdný závěr doladí pačuli, …
Christian Dior Joy Intense by Dior W EDP, 90 ml
od 3 281 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Joy Intense je nová vůně, připomínající květinovou explozi, radostnou cestu květinových nót, které propuknou v neskonalou krásu. Oslňující světlo šťavnatých citrusů se mísí s barevnou září růže…
COTY Lomani AB Spirit Millionaire W EDP, 100 ml
od 295 Kč
2,95 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Lomani AB Spirit Millionaire je ovocno-květinová vůně pro ženy. Bohaté složení propojuje květinové tóny s nádechem šťavnatého ovoce. To vše je doplněno vůní sladkého medu, vanilky a pačuli. …
Nina Ricci Nina Nature W EDT 50 ml
od 746 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Nina Nature je dámská toaletní voda, která přináší svěží a přirozenou eleganci do každodenního života. Vytvořená parfuméry Iliasem Ermenidisem a Olivierem Crespem, tato vůně oslavuje harmonii…
Eisenberg J'ose W EDP, 30 ml
od 844 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- 30 ml
Objevte kouzlo produktu Eisenberg J’ose parfémovaná voda pro ženy 30 ml s Notinem.
Jessica Simpson I Fancy You W EDP 100 ml
od 348 Kč
3,48 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Hřejivá parfémovaná voda pro ženy Jessica Simpson I Fancy You je květinovým a ovocným klenotem, který se postará o vaši přirozenou smyslnost. Sladká kompozice s výraznou jemností, křehkostí a…
Givenchy Dahlia Divin W EDP, 100 ml
od 1 811 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Givenchy Dahlia Divin je parfémovaná voda pro ženy, která vám ukáže hranice všedního dne. Společenská a pikantní vůně s přívlastkem dřevitých tónů, jejíž aromatický projev je zcela bez hranic. …
Versace Dylan Turquoise W EDT, 50 ml
od 1 000 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Versace Dylan Turquoise Pour Femme je inspirovaná únikem na vzdálené ostrovy. Pokud chcete i vy uniknout z reality a objevit se na exotických ostrovech, tak se ponořte do vůně od…
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful W EDT, 100 ml
od 734 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Síla květin se přetavila do jiskřivě duhové Amo Ferragamo Flowerful. Dechberoucí ohňostroj barevných květů se přetransformoval do okouzlující vůně v originálním flakónku. Mladistvě jiskřivá a…
Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia W EDT, 75 ml
od 1 161 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Aqua Allegoria Flora Salvaggia od Guerlain je květinová vůně pro ženy, uvedena na trh v roce 2021. Krása a vůně divokých květů byla jen na okamžik zkrocená do flakonu, aby mohla dámská toaletní…
Narciso Rodriquez For Her EDP, 150 ml
od 2 100 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Narciso Rodriguez For Her EDP je parfémová voda, která osloví ženy hledající vůni s výrazným charakterem. Složení je pečlivě vyvážené, aby poskytlo harmonický zážitek, který je vhodný pro různé…
Al Haramain Junoon W EDP 75 ml
od 958 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
Al Haramain Junoon W EDP 75 ml Parfémovaná voda Al Haramain Junoon je určena pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni s orientálním nádechem. Tato vůně je ideální volbou pro ty, …
Ajmal Sacred Love W EDP 50 ml
od 184 Kč
3,68 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Posvátná láska ukrytá ve vůni parfumérů firmy Ajmal, vábí svým sladce hebkým pohlazením s něžně se linoucím objetím a smyslností. Nechte své smysly prostoupit květinovou vlnou svůdně znějících…
Estée Lauder Beautiful W EDP, 30 ml
od 577 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Beuatiful od Estée Lauder je vůně "100 květin". Romantická a něžná. Skládá se z vůní 100 květin, s teplem dřeva a dotykem citrusových plodů.
Chloé Nomade W EDP, 75 ml + tělové mléko 100 ml + EDP 5 ml
od 1 732 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – taková je parfémovaná voda Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory. Chloé Nomade je…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
