Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lancôme Idôle Power Intense W EDP, 50 ml
od 1 329 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lancôme Idôle Power Intense je parfémovaná voda, která přináší dřevitě-květinovou vůni z řady Idôle. Kombinuje krémové a zářivé tóny santalového dřeva s bohatou vůní růže. Výsledkem je…
Versace Bright Crystal W P, 90 ml
od 1 750 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Tato vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2024. Smyslná a ženská vůně symbolizuje ženu Versace, která si je jistá sama sebou a svým šarmem. Vůně odhaluje šťavnaté a jemné tóny, které potěší…
Prada Paradoxe Virtual Flower W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 707 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Prada představuje další produkt z řady Paradoxe - Virtual Flower. Parfémová voda je určena pro ženy, které preferují svěží květinové vůně. Je vytvořena s pomocí umělé inteligence, která umožňuje…
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 100 ml
od 815 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Japonské
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Jeanne En Provence Verbena a citrón W EDP 60 ml
od 180 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda od Jeanne En Provence vás upoutá svou osvěžující vůní verbeny a citronu. Vůně je inspirovaná slunným Středomořím, horkými dny a skvělou letní atmosférou. Podmanivá…
Shiseido Zen W EDP, 100 ml
od 844 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Shiseido Zen parfémovaná voda 100ml Jemná zvlhčující emulze osvěžující květinové vůně se skládá z vzácného mechu z východu, bambusu a dřeva Kyara. Je ispirací pro váš nejhlubší smysl pro…
Calvin Klein Eternity Moment W EDP, 30 ml
od 244 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Šťastný úsměv mladinké herečky Scarlett Johansonové - tváře svěže květinové Eternity Moment - přesně vystihuje inspiraci z okouzlených pohledů, zrychleného tepu, pocitu, kdy se nohy už už…
Khadlaj Panache Angel Dust W P 100 ml
od 741 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Khadlaj Panache Angel Dust je dámský parfém, který zaujme svou bohatou a smyslnou orientálně-vanilkovou vůní, která v sobě spojuje ženskost, eleganci a gurmánský půvab. Vůně se otevírá…
Yves Saint Laurent Black Opium W P, 90 ml
od 2 395 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém pro ženy Yves Saint Laurent Black Opium promění každý okamžik v nezapomenutelný zážitek. Stačí jeden stisk rozprašovače a nečekaná kombinace jemnosti a mimořádné intenzity vás zcela…
Giorgio Armani Sì W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 570 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Spolu s vanilkou, s květinovými vůněmi a dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás. Elegantní romantická vůně…
Ariana Grande Cloud W EDP, 50 ml
od 746 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
Guess 1981 W EDT, 100 ml
od 405 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zdůrazněte obrysy svého ženského půvabu. S ladností a elegancí se o to postará toaletní voda pro ženy Guess 1981. Tato dokonale nadčasová vůně svým názvem odkazuje k roku 1981 a svou vonnou…
Lattafa Mayar W EDP 100 ml
od 449 Kč
4,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 100 ml
Lattafa Mayar je květinově-ovocná parfémová voda pro ženy. Vůně se otevírá tóny exotikou políbeného liči, šťavnatou malinou a jemně svěží vůní listu fialky. V srdci se snoubí tóny bílé růže, …
Lancôme Trésor W EDP, 30 ml
od 706 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vůně Lancôme Trésor je složena z květinových, ovocných, pudrových a ambrových tónů. Luxusní flakon vůně Trésor padne do ruky jako vzácný klenot. Trésor zahalí každou ženu rafinovanou, jemnou…
Prada Paradoxe Virtual Flower W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 2 454 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Prada představuje další produkt z řady Paradoxe - Virtual Flower. Parfémová voda je určena pro ženy, které preferují svěží květinové vůně. Je vytvořena s pomocí umělé inteligence, která umožňuje…
Burberry For Women EDP, 100 ml
od 725 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jednoduše elegantní, nadčasová a přirozeně krásná – taková je dámská parfémovaná voda Burberry for Women, stejně jako žena, které tato luxusní vůně padne dokonale na míru. Burberry for Women…
Givenchy L'Interdit W EDP, 35 ml
od 1 035 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
L'Interdit je nejtroufalejší vůně od Givenchy pro všechny ženy, které se nebojí posouvat vlastní limity a porušovat pravidla. Tato sofistikovaná ultra ženská vůně probudí vaši odvahu. Klíčové…
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml
od 584 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Armaf Club De Nuit Maleka W EDP 105 ml je dámská parfémovaná voda, která patří do kategorie květinově-ovocných vůní. Tento parfém je dílem renomovaného parfuméra Oliviera Crespa a je vhodný pro…
Chloé Nomade W EDP, 20 ml
od 580 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – taková je parfémovaná voda Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory. Chloé Nomade je…
Tesori d'Oriente Byzantium W EDP, 100 ml
od 93 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Byzance od značky Tesori d' Oriente je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava se skládá z kombinace skořice, mandlí a mimózy. V srdci se rozvoní černá růže, otočník, med a krétská pryskyřice…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 50 ml
od 213 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Giorgio Armani My Way Nectar W EDP, 90 ml
od 2 052 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 90 ml
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Armani My Way Nectar, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří…
Guess Dare W EDT, 100 ml
od 379 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Značka Guess přinesla dámskou parfémovou vůní Dare, která je vzrušující, provokující a evokuje líbivé pocity. Naláká vás květinově-dřevitými tóny spojené s lehkým pižmem. Složení vám nabízí…
Versace Crystal Emerald W EDP, 90 ml
od 1 520 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
- Pižmová vůně
Versace Crystal Emerald W EDP je parfémová voda z dílny Versace, známá pro své výrazné květinové tóny, které podtrhují ženskou sebejistotu a eleganci. Tato vůně je navržena pro moderní ženu, …
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, 50 ml
od 1 035 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
Versace Dylan Purple W EDP, 30 ml
od 928 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
Calvin Klein Obsession W EDP, 100 ml
od 442 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kdo neprožil pocit, jenž vychází mimo hranice rozumu? Ve spolupráci s významným designerem Pierre Dinandem stvořil Calvin Klein masivní oválný a smyslný flakon s charakteristickým uzávěrem, …
Prada Paradoxe Virtual Flower W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 303 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Prada představuje další produkt z řady Paradoxe - Virtual Flower. Parfémová voda je určena pro ženy, které preferují svěží květinové vůně. Je vytvořena s pomocí umělé inteligence, která umožňuje…
Hugo Boss XX Woman EDT, 100 ml
od 544 Kč
5,44 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- 100 ml
Moderní tvář vůně Hugo XX úzce souvisí s její hlavní ingrediencí - ve vůních ne tak často používanou - čistou rýží Basmati. Díky ní je celkové vyznění Hugo XX ryze ženské a vyzrálejší. "Naším…
AVON Summer White W EDT 50 ml
od 109 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dopřejte si chvilku klidu a nechte se ovinout chladivým letním vánkem... Lehká čistá vůně. Perlivé květinové akordy se mísí s vůní mošusu. Výsledkem je vůně symbolizující svěžest letního dne. …
Giorgio Armani Emporio Armani Because It´s You W EDP, 50 ml
od 1 392 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Giorgio Armani Emporio Armani Because It´s You - neodolatelná, svůdná vůně plná radosti a něhy. Parfémovaná voda Emporio Armani Because It´s You v sobě ukrývá přirozenou krásu, eleganci a touhu. …
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 50 ml
od 548 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
- Vodní vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Chanel Coco Mademoiselle W EDP, 50 ml
od 2 400 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Chanel Coco Mademoiselle vás okouzlí svou smyslností již při prvním přivonění. Hlavními esencemi této výjimečné parfémované vody jsou sebevědomí, originalita a přirozenost. Stejné aspekty, jaké…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 100 ml
od 990 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Cacharel Eden W EDP, 50 ml
od 652 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Složení a popisHlava Květ grapefruitu, citron, italský bergamot Srdce Frésie, konvalinka, okvětní lístky růže, zimolez, kosatec, jasmín, květ broskve Základ Jantar, cedrové dřevo, santalové…
Chanel Coco Mademoiselle Intense W EDP, 50 ml
od 1 680 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro elegantní a sebevědomou ženu s orientálně-dřevitou vůní. Jemně hřejivá a zároveň výrazně smyslná vonná kompozice utváří silně návykovou vůni, které nelze odolat. Klíčové…
Lancôme Idôle W EDT, 100 ml
od 1 705 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Staňte se tím, čím se máte stát. To vám vždy připomene tato toaletní voda pro ženy. Tato vůně byla stvořena pro každého, kdo pevně stojí za tím, v co věří – ať už jako jednotlivec, nebo jako…
Thierry Mugler Angel W EDT, 100 ml
od 1 147 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Otevřete brány fantazie a dotkněte se nebes s vůní toaletní vody pro ženy Thierry Mugler Angel. Nebeská vůně, která vás dokáže ve vteřině navrátit do dětství, byla na trh uvedena již v roce…
Thierry Mugler Angel W EDP, náplň 100 ml
od 1 846 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Diesel Fuel For Life Femme EDP, 50 ml
od 371 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Dámský parfém Diesel Fuel for Life Femme v sobě ukrývá neobyčejnou ženskost a smyslnost. Každá kapka jeho tajemné esence rozechvívá mužská srdce. Vůně Fuel for Life Femme je určena pro soudobé…
La Rive Donna W EDP, 90 ml
od 138 Kč
1,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 90 ml
Larive Donna je parfemová voda, která je inspirovaná vůní Dolce Gabbana Light Blue. La Rive Donna je krásná, citrusová a ovocná vůně, která symbolizuje čistotu a pohyb. La Rive Donna vám zaručí…
Bvlgari Omnia Crystalline W 2005 EDT, 100 ml
od 1 660 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Ikonická vůně Bvlgari Omnia Crystalline evokuje čistotu a oslnivou krásu křišťálu. Vůně je inspirovaná průzračností tónů lotosového květu, které doplňují něžné doteky bílé pivoňky. Omnia…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDP, 100 ml
od 2 093 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Bvlgari Omnia Crystalline představuje výraznější pojetí dnes už ikonické toaletní vody. Tato energická a zářivá vůně zaujme květinovými a dřevitými tóny a dodává jemnou auru, ve…
Versace Dylan Purple W EDP, 100 ml
od 1 696 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
Jean Paul Gaultier La Belle W EDP, 100 ml
od 1 805 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vstupte do zahrady Jean Paul Gaultiera, místa pokušení a hříšného svádění. Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle je silně návykovou vůní, která v sobě spojuje neodolatelně sladkou…
Guess Seductive Blue W EDT, 75 ml
od 462 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda pro ženy. Byla uvedena na trh v roce 2023. Vůně vás zavede na prosluněné pláže. Zažijte exotiku s tóny ovoce a květin zabalené do nasládlé pačuli. …
Karl Lagerfeld Fleur de Murier W EDP, 100 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nekonvenční dámská vůně s květem ostružiny zahaluje tělo do svůdných šatů. Legendární návrhář ji ušil z florientálních, ovocných a dřevitých nót. Karl Lagerfeld je vizionář, pokud jde o nevídané…
Paco Rabanne Million Gold W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 380 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
- Opakovaně plnitelný
Paco Rabanne Million Gold je parfémová voda, která přináší květinovou vůni s výraznými tóny bílých květin a růže. Je navržena tak, aby vyzařovala zářící energii a dodávala pocit výjimečnosti. Je…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
