Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Yodeyma Luxor W EDP, 100 ml
od 637 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kompozici Yodeyma Luxor otevírají esence marockého pomerančovníku spolu s akordy ladné levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se projeví i v samotném…
Christian Dior Pure Poison W EDP, 50 ml
od 2 199 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Christian Dior Pure Poison je vůně uctívaná i zatracovaná zároveň. Tento parfé je novým pokušením po již klasické vůni Poison. Pure Poison je vůně vášně i nevinnosti. Pure Poison byl na trh…
Cartier La Panthère W P, 100 ml
od 2 433 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Vášnivá, odvážná, svobodná, smyslná - tak definuje ženu parfém Cartier La Panthère, který je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Ikonický květinový fougère akord této podmanivé vůně kombinuje…
Carolina Herrera 212 VIP Rosé W EDP, 30 ml
od 958 Kč
32 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Parfemovaná voda pro ženy Carolina Herrera 212 VIP Rose je vyjádřením elegance, luxusu a přirozené svěžesti. Vonné opojení určené pro dámy, které milují novodobé trendy a následují aktuální…
Hermes Twilly d´Hermès Eau Ginger W EDP, 85 ml
od 1 501 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Přistupujete k životu tvořivě, podle vlastních pravidel? Mladistvá parfémovaná voda Hermes Hermes Twilly d´Hermès Eau Ginger přináší neodolatelné pudrové, mýdlové, květinové a zázvorové aroma i…
DKNY Golden Delicious W EDP, 100 ml
od 537 Kč
5,37 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Dámy, zahalte se do šťavnaté, květinové vůně, která zamotá hlavu nejen vám, ale také každému, kdo okolo vás projde. Parfémovaná voda DKNY Golden Delicious je elegantní a smyslná vůně, která…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, 100 ml
od 1 224 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Gucci Guilty Pour Femme 2021 EDT, 90 ml
od 1 341 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Užívejte si naplno svou svobodu a nezávislost. Každý den vám toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme 2021 připomene, jak dokonalý pocit to je. S touto vůní se navíc už nikdy nebudete…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, 30 ml
od 431 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Armaf Island Bliss W EDP 100 ml
od 547 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Parfémovaná voda Armaf Delights Island Bliss je vůně, která vás přenese na exotický ostrov plný klidu a přírodní krásy. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni s květinovými, …
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, náplň 75 ml
od 1 064 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Chanel Coco Mademoiselle W EDP, 200 ml
od 5 599 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Chanel Coco Mademoiselle vás okouzlí svou smyslností již při prvním přivonění. Hlavními esencemi této výjimečné parfémované vody jsou sebevědomí, originalita a přirozenost. Stejné aspekty, jaké…
DKNY Be Tempted Eau So Blush W EDP, 50 ml
od 404 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jedinečně jemné květinově dřevité pokušení Vůně DKNY Be Tempted Eau So Blush vás vtáhne do jedinečně jemného květinově dřevitého pokušení. Osvěžující kombinace růžových grepů, šťavnatých…
Jeanne Arthes Guipure&Silk Ylang Vanille W EDP, 100 ml
od 219 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Tato parfémovaná voda poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní vaše jedinečné…
Spirit For Woman EDT, 100 ml
od 136 Kč
1,36 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Antonio Banderas Spirit VIP. Antonio Banderas Spirit VIP EDT 100ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Antonio Banderas Spirit VIP EDT 100ml W. .
Cartier La Panthère W EDT, 50 ml
od 1 278 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda La Panthère od značky Cartier je součástí panteří kolekce, která byla uvedena na trh v roce 2018. Vůně je odlehčenou verzí původní parfémované vody La Panthère, je tak ideální…
Prada Infusion D'Iris W EDP, 100 ml
od 2 410 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 100 ml
Zajímavé složení vůně ozvláštní každý váš den, kdy budete mít Infusion D´Iris u sebe. Již sám název napovídá, že hlavní roli tady hraje kosatec. Na trh byla vůně uvedena v roce 2007. Hlava -…
Tiffany & Co. Rose Gold W EDP, 75 ml
od 1 590 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 75 ml
Nejen krásné rose gold šperky jsou symbolem vytříbeného stylu. Parfémovaná voda pro ženy Rose Gold se rozvoní na kůži a podtrhne osobitost své nositelky zcela nepřehlédnutelným…
Bugatti Eleganza Intensa W EDP 60 ml
od 427 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Bugatti dámská EdP Eleganza Intensa vyjadřuje nadčasovou krásu, smysl pro styl a podtrhuje přirozený půvab své nositelky. Už při prvním přičichnutí vás okouzlí ovocnou sladkostí tónů zralé…
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter W EDP, 90 ml
od 1 500 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter je dámská parfémovaná voda, která kombinuje luxusní třpytky s bohatou a sofistikovanou vůní. Otevírá se svěžími květinovými tóny, které přinášejí okamžitý…
Yodeyma Mía W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní vůně Yodeyma Mía je intenzivní a zároveň zaručuje dlouhou výdrž, díky které budete pro své okolí nezapomenutelná. Zahalí vás do roušky podmanivých tónů. Základem vůně je bourbonská…
Billie Eilish Eilish W EDP, 10 ml
od 328 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Billie Eilish Eilish W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která zaujme svým delikátním charakterem a autenticitou. Jedná se o první vůni světoznámé americké zpěvačky Billie Eilish, která kladla…
Escada Santorini Sunrise W EDT, 100 ml
od 598 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Escada Santorini Sunrise vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Vůně…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 30 ml
od 658 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Paco Rabanne Fame Intense W EDP, 50 ml
od 1 030 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fame Intense je dámská parfémová voda od Paco Rabanne. Fame Intense kombinuje dřevité a květinové tóny, což ji činí jedinečnou a nezapomenutelnou. Je ideální pro ženy, které hledají intenzivní a…
Chloé Nomade W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 599 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – taková je parfémovaná voda Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory. Chloé Nomade je…
Nina Ricci Premier Jour W EDP, Tester 100 ml
od 779 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Premier Jour znamená "první den". Hlava vůně je velmi živá a svěží, srdce je květinové a základ vůně je smyslný a teplý. Luxusní, jedinečná, romantická a nezaměnitelná vůně, která vás nenechá…
Paris Corner Fayora W EDP 100 ml
od 420 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Paris Corner Fayora je parfémovaná voda, která kombinuje květinové a ovocné tóny s jemnou dřevitou bází, čímž vytváří svěží a ženský charakter. Vhodná je především pro jarní období, kdy přináší…
Revlon Charlie Gold W EDT, 100 ml
od 111 Kč
1,11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Charlie Gold od značky Revlon je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocný mix ozdobený skořicí na podnosu ze santalového dřeva se ztrácí ve vůni květin a sladkého karamelu. Svůdná růže, tajemný…
Narciso Rodriguez For Her Musc Nude EDP, 50 ml
od 906 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Tato parfémovaná voda pro ženy zasáhne vaše smysly, obejme vaše tělo jako druhá kůže a stane se nepostradatelnou součástí vaší ženské podstaty. Kompozice se otevírá růžovým pepřem, který se…
Kayali Vanilla 28 W EDP, 50 ml
od 2 449 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Kayali Vanilla 28 nabízí delikátní vonnou kompozici, která osloví zejména milovnice sladkých a dřevitých vůní. Tento produkt přináší intenzivní a hřejivé aroma, které je ideální…
Estée Lauder Beautiful Magnolia Fleur W EDP, 100 ml
od 1 407 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda s jemným a okouzlujícím charakterem, která přináší svěží pojetí ženskosti a květinové harmonie. Vůně je vhodná pro teplé jarní a letní dny, kdy se její svěží a zářivé tóny…
Paco Rabanne Olympéa Parfum W P, 50 ml
od 1 307 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Paco Rabanne Olympéa Parfum zaujme svou květinově-ambrovou vůní. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni, jež v sobě kombinuje jemnost květin s hloubkou a tajemností ambrových tónů. V…
Maison Margiela Replica Beach Walk W EDT, 30 ml
od 1 024 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Maison Margiela Replica Beach Walk W EDT je dámská toaletní voda, která svou vůní evokuje atmosféru letního dne stráveného na pláži. Je určena těm, kdo hledají lehkou a svěží vůni s nádechem…
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose W EDT, 100 ml
od 491 Kč
4,91 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Představte si, že se procházíte okolo šumícího moře a najednou spatříte nádhernou, divoce rostoucí růži. Její sladkost a smyslnost umocňuje čerstvý vánek. Nemůžete odolat, chcete tu vůni cítit…
Ralph Lauren Romance W EDP, 50 ml
od 640 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Ralph Lauren Romance je lahodná květinová vůně pro věčně zamilované ženy. Toužíte po krásných pocitech souznění? Věříte na lásku na první pohled? Pak si přivoňte k jedinečné romantické vůni…
Iceberg Twice W EDT, 100 ml
od 319 Kč
3,19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Když k ní přivoníte, cítíte zpočátku jemné tóny bílých květů a vodních květin. Poté přijde výrazný a zářivý akord, který v sobě spojuje meloun a broskev se zelenými tóny afrikánu. Srdce je…
Al Haramain Junoon Noir W EDP 75 ml
od 749 Kč
9,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 75 ml
Junoon Noir z kolekce Junoon je orientálně-květinová vůně pro ženy. Úvodní svěží tóny patří bergamotu a citrusu kumkvat. V čistě květinovém srdci ucítíte kombinaci jasmínu, konvalinky, fialky a…
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 30 ml
od 602 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Christian Dior Joy by Dior W EDP, 50 ml
od 2 058 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Je koncipována jako vůně plná energie, živosti, jemnosti, štěstí a dobré nálady. Vůně která v sobě nese živý úsměv z květin a citrusových plodů, hladké pohlazení lesů a klid pižma. Vůně s tisící…
Karl Lagerfeld Fleur D'Iris W EDP, 100 ml
od 454 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
Výrobce: Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Fleur d'Iris je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tento parfém nese květinově ambrovou vůni, jež je ideální volbou pro ty, …
Laura Biagiotti Roma W EDT, Tester 100 ml
od 594 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
S vůní Roma, vyjádřila Laura Biagiotti lásku k věčnému městu Řím, ve kterém žila a pracovala od svého mládí. Roma patří k orientálně kořeněným vůním. Flakón je ve tvaru starých římských sloupů, …
Paco Rabanne Olympéa Absolu W P, 50 ml
od 1 260 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Typ produktu: Parfém Parfém Paco Rabanne Olympéa Absolu poskytuje intenzivní vůni, jež vyniká svou květinově-ovocnou kompozicí s gurmánskými akordy. Tento parfém je ideální volbou pro večerní a…
Paco Rabanne Lady Million Royal W EDP, 80 ml
od 1 390 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Vstupte do říše smyslnosti, elegance a sebevědomí s touto okouzlující vůní. Složení této vůně vládne granátové jablko, bílé květiny a dřevité tóny. Zbořte všechny konvence a najděte v sobě…
Tiffany & Co. Intense W EDP, 75 ml
od 1 799 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Tato smyslná květinová vůně vás zahalí kyticí kosatců, jejichž vůně vás bude provázet po celý den. Známá parfemářka Daniela Roche Andier vůni koncipovala jako pižmově květinovou. Úvodní tóny…
Jimmy Choo I Want Choo With Love W EDP, 40 ml
od 292 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Seznamte se s parfémovanou vodou Jimmy Choo I Want Choo With Love, která svým květinově-ovocným složením nabízí harmonii svěžesti a elegance. Uvedena na trh v roce 2025, tato vůně od parfumérek…
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Forte W EDP, 125 ml
od 2 282 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Užijte si potěšení ze šťavnatých italských mandarinek zalitých zapadajícím sluncem, které v sobě ukrývá tato parfémovaná voda. Ty se v ní snoubí s pulzující bazalkou a jsou nádherně podbarveny…
Afnan Souvenir Blooming Bliss W EDP 100 ml
od 706 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Afnan Souvenir Blooming Bliss W EDP 100 ml je parfémovaná voda pro ženy, uvedená na trh v roce 2024. Tento parfém představuje skutečné spojení orientální vanilkové vůně, která se vyznačuje…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
