Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Real Time s ovocnou vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Real Time Trespassing Lady Night Femme EDP 100 ml
149 Kč
1,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Real Time Trespassing Lady Night Femme je vůně inspirovaná parfémem Lancome Tresor de la Nuit. Jde o smyslnou a tajemnou ovocně-květinovou vůni. Nechte se okouzlit touto jedinečnou vůní.
Real Time Journée Joyeuse W EDP 100 ml
109 Kč
1,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Journée Joyeuse je lehká vůně, která disponuje originálními a elegantními tóny pro náročnou a sebevědomou ženu. Parfémovaná voda byla inspirována vůní Boss Jour. Hlava - grapefruitový květ, …
Real Time Tropical Cocktail W EDP 100 ml
149 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Real Time Tropical Cocktail je svěží exotická vůně pro ženy, které milují svou nespoutanost a vášeň. Parfém je inspirován vůní Escada Ocean Lounge. Hlava - liči, švestka, hruška, …
Real Time Black Emotion W EDP 100 ml
149 Kč
1,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Omamný elixír propojuje svěží tóny ovoce a intenzivního koření. Voní po šťavnaté hrušce, která je obohacena o pikantní pepř. Jemná vůně jasmínu se prolíná s tóny cedru, sladké vanilky a pačuli. …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
