Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské toaletní vody, střední
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Guess Seductive W EDT, 75 ml
od 316 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Thierry Mugler Angel W EDT, 100 ml
od 1 147 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Otevřete brány fantazie a dotkněte se nebes s vůní toaletní vody pro ženy Thierry Mugler Angel. Nebeská vůně, která vás dokáže ve vteřině navrátit do dětství, byla na trh uvedena již v roce…
Guess Seductive W EDT, 50 ml
od 300 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Dior Miss Dior Blooming Bouquet W EDT, 100 ml
od 2 200 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Miss Dior Blooming Bouquet je ideální volbou pro milovnice svěžích a květinových vůní. Jemné a svěží aroma připomíná šaty vyšívané tisíci květy. Parfémová voda je založena na něžném akordu…
Dior Miss Dior Blooming Bouquet W EDT, 30 ml
od 1 515 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Miss Dior Blooming Bouquet je ideální volbou pro milovnice svěžích a květinových vůní. Jemné a svěží aroma připomíná šaty vyšívané tisíci květy. Parfémová voda je založena na něžném akordu…
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 25 ml
od 435 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
- Vodní vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Nina Ricci Nina W EDT, 50 ml
od 841 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nina Ricci Paris uvádí na světový trh novou, magickou dámskou vůni NINA. Francouzský luxus, šarm, kultivovanost něha i smyslnost. Vůně, která jako mávnutím kouzelného proutku provoní realitu…
Nina Ricci Nina W EDT, 30 ml
od 649 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Květinovo-ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Hořko sladký tón je podtržen zelenou svěžestí a tím vším prostupuje smyslný podtón. Vůně, která jako mávnutím kouzelného…
Elizabeth Arden True Love W EDT, 100 ml
od 235 Kč
2,35 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
True Love je romantická, elegantní, květinová krémová vůně. Ze začátku voní True Love výrazně vodními květy a postupně se rozvoní pěkně do vůně květin. True Love je pro mladou slečnu, ale i…
DKNY Women Energizing 2011 EDT, 30 ml
od 336 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
DKNY Women Energizing je květinově-dřevitá vůně pro ženy, které mají rády výjimečné vůně. Vůně se otevírá tóny citrusů, lístků fialek a vodky. V srdci vůně nalezneme květiny – orchidej, lotus a…
Guess 1981 Indigo W EDT, 100 ml
od 414 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Guess 1981 Indigo for Women byla uvedena na trh v roce 2018. Dámská vůně je určena pro rozpustilé ženy s rebelskou duší a s velkou dávkou sebevědomí. V úvodu se rozbouří kalifornské mořské…
Betty Barclay Pure Style W EDT 20 ml
od 290 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
V roce 2015 představila značka Betty Barclay svoji další dámskou vůni s názvem Pure Style. Tato květinová vůně je určena pro všechny sebevědomé a elegantní ženy, které mají rádi svůj styl. V…
Ungaro Emanuel Ungaro for Her W EDT, 100 ml
od 350 Kč
3,50 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Popis a složení produktu Ungaro Party je dokonalým vyjádřením mladé a moderní ženy Ungaro. Její nezávislá povaha, energie, hrdost na své ničím nezastírané ženství i láska k módě a jejím trendům…
Dior Miss Dior Blooming Bouquet W EDT, 150 ml
od 3 349 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Miss Dior Blooming Bouquet je ideální volbou pro milovnice svěžích a květinových vůní. Jemné a svěží aroma připomíná šaty vyšívané tisíci květy. Parfémová voda je založena na něžném akordu…
Diptyque Eau Duelle U EDP, 50 ml
od 2 817 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Diptyque Eau Duelle je toaletní voda, která vás zavede do tajemného světa vonných akordů a přenese na vzdálenou orientální tržnici. V úvodu se prosazuje bourbonská vanilka, která jemně pohladí…
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze W EDT, Tester 100 ml
od 137 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato toaletní voda přináší osvěžující a energizující zážitek, který evokuje atmosféru tropického pobřeží a lehkost letního vánku. Její kompozice spojuje ikonickou svěžest zeleného čaje s…
Ted Lapidus Création W EDT 100 ml
od 911 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Toaletní voda Ted Lapidus Création vás díky svému smyslnému aroma přenese do kouzelné orientální zahrady plné rozkvetlých květin. Jde o sladce květinovou vůni pro romantickou ženu na celodenní…

ESCADA Bali Paradise 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
ESCADA Bali Paradise ve 100ml lahvi je toaletní voda s ovocně-tropickým charakterem typickým pro letní edice značky ESCADA,…
v 11 obchodech

Toaletní voda Police Sport 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
- Kořenitá vůně
Sport od POLICE představuje citrusově-svěží pánskou vůni uvedenou na trh v roce 2018. Je jako stvořená pro aktivní a…
v 18 obchodech

Toaletní voda Gucci Rush 50 ml varianta Nový obal
- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- 50 ml
Gucci Rush je orientální dámská vůně zahalená tajemstvím, uvedená na trh v roce 1999. Svými opojnými tóny vás nečekaně…
v 2 obchodech

SAPHIR REBEL - Queen, inspirováno Carolina Herrera Good Girl, 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Sladký parfém
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro inspirovaný vůní od značky Carolina Herrera. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Harmonický celek s nádechem…
v 3 obchodech

Aubusson Histoire d'Amour 2 EDT 100 ml
- Toaletní voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Intenzita vůně střední
Aubusson Histoire d'Amour 2 ve 100ml lahvi je toaletní voda s ovocně-květinovým charakterem, svěží a lehce vodní hned od…
v 6 obchodech

SAPHIR REBEL - Free Spirit, inspirováno Narciso Rodriguez for her, 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro inspirovaný vůní od značky Narciso Rodriguez. Parfém je vhodný na jaro a léto. Rozechvěje vaše smysly Svůdně…
v 2 obchodech

ALCAMPO - ROSA LUMINOSA
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Niche
- Sladký parfém
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Upozornění a doporučení: Hořlavé, nevdechujte a nedostávejte do očí. Nepolykejte a uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření…
KrasneVune.cz

Toaletní voda Paco Rabanne 1 Million 200 ml varianta Starý obal
- Toaletní voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 200 ml
- Luxusní
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Intenzita vůně střední
Paco Rabanne 1 Million představuje ikonickou pánskou vůni inspirovanou životní cestou sebejistého a ambiciózního muže, který…
v 4 obchodech

SAPHIR REBEL - Love
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Okouzlující elixír lásky Dámská toaletní voda Love od SAPHIR přichystá pro vás i vaše okolí nevšední zážitek. Buďte svůdná v…
v 3 obchodech

Davidoff Cool Water Woman Oceanic Edition 2025 EDT 100 ml
- Toaletní voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
- Intenzita vůně střední
Davidoff Cool Water Woman Oceanic Edition v 100 ml lahvi je dámská toaletní voda, svěží a květinově-vodní, limitovaná edice…
v 7 obchodech

Hermes Un Jardin Sur Le Toit Toaletní voda 15 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Francouzské
- 15 ml
- Intenzita vůně střední
Hermès Un Jardin Sur Le Toit je parfém, který vás zavede přímo do srdce Paříže – na střechu budovy Hermès, kde se rozkládá…
v 8 obchodech

TOUS Touch The Luminous Gold 50 ml
- Toaletní voda
- 50 ml
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
TOUS Touch The Luminous Gold je toaletní voda (EDT) v objemu 50 ml se svěežím, jemně gurmánským charakterem. U EDT…
v 11 obchodech

Elizabeth Arden White Tea Eau Fraiche EdT 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Španělské
- Ambrová vůně
- 100 ml
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Elizabeth Arden White Tea Eau Fraiche je svěží toaletní voda pro ženy, která představuje čistou, veganskou a smyslně…
v 12 obchodech

Tommy Hilfiger Tommy Girl New York toaletní voda pro ženy
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
Tommy Girl New York by Tommy Hilfiger je parfém pro ženy uvedený na trh v roce 2025, který patří do rodiny…
v 15 obchodech

Toaletní voda Zadig & Voltaire This is Him! Undressed 100 ml Tester
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Tester
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
This Is Him! Undressed by Zadig & Voltaire představuje novou pánskou vůni uvedenou na trh v roce 2023. Kompozice, kterou…
v 4 obchodech

Dolce Gabbana Damske vune Lily Eau de Toilette Spray 75 ml
- 75 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Dolce Lily oslavuje charisma růžové lilie, která je od nepaměti symbolem ženskosti a něhy. Vůně je svěží, ovocná, květinová…
v 12 obchodech

PRADY - GOLD
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Intenzita vůně střední
Dokonalá kombinace květin a dřevitých tónů Pocit obdivu, luxusu a elegance, přesně to ve vás navodí PRADY - GOLD. Je jako…
KrasneVune.cz

PRADY - COLONIA MISTIC
- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Sladký parfém
- Intenzita vůně střední
Složení Hlava hruška, mandarinka, bergamot Srdce černá růže, vanilka z orchideje, marakuja, jahoda Základ pralinka, karamel,…
KrasneVune.cz

PRADY - SAIRA
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- Sladký parfém
- Intenzita vůně střední
Roztančete každý svůj den Ať už míříte do práce, na schůzku nebo večer s přáteli, toaletní voda PRADY - SAIRA vás zahalí do…
KrasneVune.cz

SAPHIR - Fresa Pasión
- 100 ml
- Toaletní voda
- Luxusní
- Ovocná vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Toaletní voda 100 ml.…
KrasneVune.cz

SAPHIR - Rosa Liberty
- 100 ml
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Toaletní voda 100 ml…
KrasneVune.cz

SAPHIR - Monoi
- 100 ml
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Toaletní voda pro ženy 100 ml…
KrasneVune.cz

Floris Night Scented Jasmine EDT 100 ml W
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Intenzita vůně střední
Parfém Night Scented Jasmine od značky Floris je luxusní květinová vůně s nezaměnitelnou atmosférou. Tento parfém vás vtáhne…
v 6 obchodech

Toaletní voda Hermes Un Jardin Sur La Lagune 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Vodní vůně
- Intenzita vůně střední
Hermès Un Jardin Sur La Lagune je parfémová kompozice, která vás zavede do nitra tajemné benátské zahrady, kde se příroda…
v 4 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?