Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, střední
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Saphir Green W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Ovocno-květinová dámská vůně Saphir Green v sobě ukrývá atmosféru životního stylu velkoměsta. První nádech otevírají svěží, mladistvé okurkové a grapefruitové akordy, které podtrhuje aroma…
Tiffany & Co. Tiffany W EDP, 75 ml
od 1 320 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda Tiffany & Co. je ztělesněním všeho, co luxusní šperkařská značka Tiffany & Co. představuje – vytříbeného vkusu, nadčasovosti a nenuceně sofistikované elegance. Tiffany…
Asombroso by Osmany Laffita The Black for Woman EDP, 50 ml
od 969 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Asombroso by Osmany Laffita The Black for Woman poodkryje všechny stránky vaší…
Asombroso by Osmany Laffita The Black for Woman EDP, 100 ml
od 1 319 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Asombroso by Osmany Laffita The Black for Woman poodkryje všechny stránky vaší…
Lancôme Miracle W EDP, 100 ml
od 1 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Lancôme Miracle je charakteristická svou svěží a květinovou esencí, která je ideální pro ženy, které si potrpí na eleganci a sofistikovanost. Vůně Lancôme Miracle byla uvedena…
Asombroso By Osmany Laffita The Noble For Woman EDP, 50 ml
od 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Asombroso By Osmany Laffita The Noble For Woman může být ideální volbou pro všechny milovnice ovocných a květinových vůní. Je vhodná pro denní nošení, protože není příliš…
Jimmy Choo Blossom W EDP, 100 ml
od 692 Kč
6,92 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Šťavnatá, svěží a jiskřivá, to je nová dámská vůně Jimmy Choo Blossom od značky Jimmy Choo pro rok 2015. Ovocno-květinový mix se otevírá svěžími tóny rybízu, citrusů a ostružin. Složení…
Saphir Ironie Pour Femme EDP, 30 ml
239 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda Saphir Ironie Pour Femme je určena pro ženy, které hledají vyváženou a harmonickou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Parfémová voda nabízí intenzivnější vůni než…
Kvitok Senses W EDP 30 ml
od 512 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámský parfém Kvitok Senses W EDP 30 ml je určen pro ženy, které preferují svěže květinové vůně. Tento parfém se vyznačuje harmonickou kombinací ovocných, květinových a dřevitých tónů, které se…
Dior Miss Dior Blooming Bouquet W EDT, 30 ml
od 1 515 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Miss Dior Blooming Bouquet je ideální volbou pro milovnice svěžích a květinových vůní. Jemné a svěží aroma připomíná šaty vyšívané tisíci květy. Parfémová voda je založena na něžném akordu…
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 25 ml
od 435 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
- Vodní vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Saphir Oui W EDP 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Návyková hra vzrušujících tónů. Zpočátku intenzivní a nasládlá, po rozležení něžná a smyslná. Tak by se dala ve zkratce popsat dámská parfémovaná voda Saphir Oui. Vůně popisuje v každičkém…
Saphir Cool de Saphir W EDP, Tester 30 ml
159 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Saphir Cool de Saphir W EDP vám nabízí jedinečný zážitek s intenzivní orientálně-květinovou vůní, která osloví svou složitou kompozicí a výraznou osobností. Tento parfém je navržen tak, aby…
Saphir Moon W EDP, 200 ml
od 499 Kč
2,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 200 ml
Výrazná orientální vůně Moon kombinuje intenzivní aroma kávy, hřejivou vůni vanilky a svěží šťavnaté ovoce. Vonná kompozice parfémované vody vyjadřuje smyslnost, nespoutaný přístup k životu a…
Saphir Siloé Bohême W EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Název produktu: Saphir Siloé Bohême by Saphir W EDP Výrobce: Saphir Parfémovaná voda Siloé Bohême od značky Saphir nabízí kombinaci síly a jemnosti v chypré květinové vůni, která je inspirovaná…
Saphir Star de Saphir W EDP, 50 ml
od 253 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Saphir Star de Saphir W EDP 50 ml Parfémovaná voda pro ženy Saphir Star de Saphir přináší jedinečný a nezaměnitelný zážitek pro ty, které touží po magických okamžicích a tajemnu. Tento parfém…
Yodeyma Linet W EDP, 15 ml
od 175 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Linet představuje vůni kombinující aroma bergamotu, rebarbory, liči a pivoňky. Tento dotek moderní ženskosti a smyslového potěšení zachycuje krásu nositelky. Parfémová voda má…
Nina Ricci Nina W EDT, 50 ml
od 841 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nina Ricci Paris uvádí na světový trh novou, magickou dámskou vůni NINA. Francouzský luxus, šarm, kultivovanost něha i smyslnost. Vůně, která jako mávnutím kouzelného proutku provoní realitu…
Saphir Furor de Saphir W EDP, 50 ml
od 270 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se unášet na opojné vlně ženskosti. S touto parfémovanou vodou se stanete tajemnou královnou noci. Hřejivá a intenzivní vůně je plná něhy a radosti. Hlava - zelené tóny, granátové…
Nina Ricci Nina W EDT, 30 ml
od 649 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Květinovo-ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Hořko sladký tón je podtržen zelenou svěžestí a tím vším prostupuje smyslný podtón. Vůně, která jako mávnutím kouzelného…
Lancôme Trésor W EDP, 50 ml
od 1 243 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vůně Lancôme Trésor je složena z květinových, ovocných, pudrových a ambrových tónů. Luxusní flakon vůně Trésor padne do ruky jako vzácný klenot. Trésor zahalí každou ženu rafinovanou, jemnou…
Armaf Magnificent Jardin W EDP 100 ml
od 504 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Armaf Magnificent Jardin je květinově-zelená parfémovaná voda pro ženy, která dokonale spojuje svěží a smyslné esence. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají parfém, jenž oslavuje…
Yodeyma Vália W EDP, 100 ml
od 737 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato rafinovaná vůně staví svou osobnost na jemných kontrastech a nezaměnitelné jemnosti. Okouzlí vás prostřednictvím tónů evokujících hebkost. Nejprve se setká bergamot s mandarinkou a jemnou…
Ajmal Entice Allura W EDP 75 ml
od 290 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda s vyváženou kompozicí, která spojuje svěžest citrusů, smyslnost květin a hřejivost dřeva, je navržena pro ženy, které hledají jemně smyslnou a harmonickou vůni. Její charakter…
Elizabeth Arden True Love W EDT, 100 ml
od 235 Kč
2,35 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
True Love je romantická, elegantní, květinová krémová vůně. Ze začátku voní True Love výrazně vodními květy a postupně se rozvoní pěkně do vůně květin. True Love je pro mladou slečnu, ale i…
Saphir Oui de Saphir Pour Femme EDP, 50 ml
249 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Zpočátku intenzivní a nasládlá, po rozležení něžná a smyslná. Tak by se dala ve zkratce popsat tato parfémovaná voda. Buďte sebevědomá a odvážná. Hlava - vanilka, pačuli, dřevité tóny, …
Dolce & Gabbana The One Gold Intense W EDP, 75 ml
od 1 120 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jen o některých vůních je možné říci, že jsou těmi pravými. Jednou z vůní, která si snadno získá vaše srdce, je i vůně parfémované vody pro ženy Dolce & Gabbana The One Gold Intense, která je…
Saphir My Future Pour Femme W EDP, 30 ml
159 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nejprve na vás dýchne bergamot z Kalábrie a květ pomerančového květu z Afriky. Následně si užijete naplno květinové srdce, ve kterém naleznete duet jasmínu a tuberózy, nasbíraných až v daleké…
Montblanc Lady Emblem Elixir W EDP, 75 ml
od 557 Kč
7,43 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Montblanc Lady Emblem Elixir parfémovaná voda pro ženy 75 ml, Květinová vůně uvedena na trh v roce 2016 Montblanc Lady Emblem Elixir představuje novou interpretaci růže. Růžový absolu nabízí…
Saphir Woman of Legend W EDP 30 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir Woman of Legend je vůně, která oslavuje ženskost a sebevědomí. Její složení je inspirováno parfémem Lancome Idole a přináší smyslnou pižmově-růžovou kompozici, která…
DKNY Women Energizing 2011 EDT, 30 ml
od 336 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
DKNY Women Energizing je květinově-dřevitá vůně pro ženy, které mají rády výjimečné vůně. Vůně se otevírá tóny citrusů, lístků fialek a vodky. V srdci vůně nalezneme květiny – orchidej, lotus a…
Saphir Select Blue W EDP, 50 ml
249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Svěžest letního vánku, závan moře a pocit hřejivého písku u nohou. To jsou pocity, které ve vás probudí dámská parfémovaná voda Select Blue od Saphir. Ovocno-květinová vůně s dřevitými akordy je…
Saphir Saphir 29 W EDP 50 ml
od 299 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir 29 je vůně, která oslavuje ženský šarm a eleganci. Vhodná pro podzimní a zimní období, přináší hřejivou a rafinovanou kombinaci, která zaujme svou komplexitou. Úvodní…
Saphir Furor de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se unášet na opojné vlně ženskosti. S touto parfémovanou vodou se stanete tajemnou královnou noci. Hřejivá a intenzivní vůně je plná něhy a radosti. Hlava - zelené tóny, granátové…
Givenchy Ange ou Démon Le Secret W EDP, 100 ml
od 1 357 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámský parfém Ange Ou Demon (Ange Ou Etrange) Le Secret (2014) přináší osvěžující květinovou kompozici, která vyniká svou jemností a kontrastní harmonií. Vůně se opírá o francouzskou parfémovou…
Saphir Sph Green W EDP, 50 ml
od 299 Kč
5,98 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Saphir Sph Green Pour Femme EDP 50 ml Saphir Sph Green Pour Femme je parfémovaná voda, která je určena pro ženy. Tato vůně je ideální volbou pro jarní a letní období, kdy se její svěží a lehké…
Yodeyma For You W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěžest grapefruitu, něžnost jasmínu a poetické tóny jantaru dodávají parfému sladko-alkalickou vůni. Francouzská vůně, přinášející štěstí a úsměv na tváři každé své majitelce. Umožní vám to…
Saphir Seduction Woman EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
**Saphir Seduction Woman EDP 200 ml** Parfémovaná voda Saphir Seduction Woman je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a dodá jim pocit elegance a sebevědomí. …
Saphir New Mazurca W EDP, 50 ml
od 199 Kč
3,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- 50 ml
Moderní květinová vůně Saphir New Mazurca je romantická v každém koutku své vonné esence. Ukrývá v sobě kouzlo spojení mezi mužem a ženou. Symfonii vůní zahajují svěží zelené tóny, šťavnaté…
Saphir Seduction Woman EDP, 30 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda Seduction Woman od značky Saphir je harmonická kombinace květinových a dřevitých tónů, která vás zaujme svou jedinečností. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které…
Saphir Oui de Saphir Pour Femme EDP, 30 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Oui de Saphir představuje harmonické spojení květinových, chyprových a ovocných tónů, které vytváří unikátní a návykovou vůni. V úvodu se rozvíjí intenzivní a nasládlé…
Saphir Siloé De Saphir W EDP, 30 ml
od 115 Kč
3,83 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Elixír ženskosti - hravá, smyslná, nespoutaná a mladistvá. Přesně taková je vůně Siloe od Saphir. Romantická orientální květinová vůně, jejíž spojení lehkých a čerstvých tónů s intenzivními…
Saphir Star de Saphir W EDP, 200 ml
599 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Star de Saphir osloví hlavně ty, kteří rádi experimentují. Vůně přináší kouzlo magických okamžiků a tajemna. Je směsí sladce kořeněné a dřevité vůně, a tak dokonale…
Paris Corner Fayora W EDP 100 ml
od 420 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Paris Corner Fayora je parfémovaná voda, která kombinuje květinové a ovocné tóny s jemnou dřevitou bází, čímž vytváří svěží a ženský charakter. Vhodná je především pro jarní období, kdy přináší…
Estée Lauder Beautiful Magnolia Fleur W EDP, 100 ml
od 1 407 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda s jemným a okouzlujícím charakterem, která přináší svěží pojetí ženskosti a květinové harmonie. Vůně je vhodná pro teplé jarní a letní dny, kdy se její svěží a zářivé tóny…
Afnan Souvenir Blooming Bliss W EDP 100 ml
od 706 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Afnan Souvenir Blooming Bliss W EDP 100 ml je parfémovaná voda pro ženy, uvedená na trh v roce 2024. Tento parfém představuje skutečné spojení orientální vanilkové vůně, která se vyznačuje…
Yodeyma White Summer W EDP, 50 ml
od 419 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Typ produktu: Parfémovaná voda Popis produktu: Yodeyma Paris White Summer W EDP je parfémovaná voda, která nabízí příjemný únik na sluncem zalité tropické pobřeží. Tato vůně je jakousi oslavou…
Saphir Perfect Woman EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně okouzlí vás i vaše okolí svou přitažlivou smyslností. Propracovaná vonná kompozice je originální a zcela sehraná. Otevírá se v květinových tónech jemného jasmínu, které přecházejí k…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
