Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy s kořenitou vůní, střední
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 100 ml
od 1 040 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Armaf Club De Nuit W EDP, 105 ml
od 398 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Thierry Mugler Angel W EDT, 100 ml
od 1 147 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Otevřete brány fantazie a dotkněte se nebes s vůní toaletní vody pro ženy Thierry Mugler Angel. Nebeská vůně, která vás dokáže ve vteřině navrátit do dětství, byla na trh uvedena již v roce…
Saphir Cool de Saphir W EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Saphir Cool de Saphir W EDP Saphir Cool de Saphir je parfémovaná voda, která přináší jedinečný zážitek inspirovaný známou vůní Carolina Herrera Good Girl. Tato vůně je určena pro ženy, které…
Saphir Prestige W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jste spokojená se svým životem? Nechte za sebe aktivně promlouvat svou vůni. Saphir Prestige je smyslná a svěží, sofistikovaná a uvolněná. Přesně taková jako vy. Tato vůně je ideální na denní…
Saphir Cool de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně evokuje smyslnost a odvahu. Každý den vás svádí k tomu, abyste se nedržela žádných limitů. Nebojte se vydat za dobrodružstvím a zazářit. Hlava - skořice, pačuli, cedr, ambra, …
Yodeyma Very Special W EDP, 100 ml
od 638 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
Unikátní dámská vůně Very Special v sobě ukrývá kombinaci kakaa, nahořklých mandlí a kávy. Vše doplňuje jasmín, bulharská růže a noční hyacint. Mocná kombinace bílých květů a tonkových bobů…
Armaf Club De Nuit W EDP, 200 ml
od 869 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Gucci Flora Gorgeous Jasmine W EDP, 50 ml
od 1 246 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gucci Flora Gorgeous Jasmine představuje harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů. Tento produkt od výrobce Gucci je ideální pro ženy, které hledají uklidňující a…
Saphir Moon W EDP, 50 ml
od 299 Kč
5,98 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Parfémovaná voda Saphir Moon W EDP je určena pro ženy, které hledají výraznou a smyslnou vůni s orientálním nádechem. Tato vůně je ideální volbou pro večerní nošení a slavnostní příležitosti, …
Saphir Cool de Saphir W EDP, 30 ml
od 101 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Cool de Saphir od výrobce Saphir je parfémovaná voda, která přináší inovativní orientálně-květinovou vůni. Tento parfém je navržen tak, aby zdůraznil složitost a dualitu ženy, která jej nosí. Je…
Narciso Rodriguez For Her W EDP 100 ml
od 1 250 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Mladý a velmi moderní americký návrhář kubánského původu Narciso Rodriguez uvedl na trh své první vůně, které se okamžitě staly hitem nejenom v USA. Dámský parfém Narciso Rodriguez For Her je…
Saphir Prestige W EDP, 50 ml
249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jste spokojená se svým životem? Nechte za sebe aktivně promlouvat svou vůni. Saphir Prestige je smyslná a svěží, sofistikovaná a uvolněná. Přesně taková jako vy. Tato vůně je ideální na denní…
Saphir Vida de Saphir Pink Pour Femme EDP, 200 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir Vida Pink Pour Femme EDP je inspirována oblíbenou vůní Lancome La vie est belle Rose a přináší okouzlující květinovou symfonii vhodnou pro celoroční nošení. Vůně se…
Dolce & Gabbana The One Gold Intense W EDP, 75 ml
od 1 120 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jen o některých vůních je možné říci, že jsou těmi pravými. Jednou z vůní, která si snadno získá vaše srdce, je i vůně parfémované vody pro ženy Dolce & Gabbana The One Gold Intense, která je…
Kvitok Senses W EDP 30 ml
od 512 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámský parfém Kvitok Senses W EDP 30 ml je určen pro ženy, které preferují svěže květinové vůně. Tento parfém se vyznačuje harmonickou kombinací ovocných, květinových a dřevitých tónů, které se…
Lancôme Miracle W EDP, 100 ml
od 1 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Lancôme Miracle je charakteristická svou svěží a květinovou esencí, která je ideální pro ženy, které si potrpí na eleganci a sofistikovanost. Vůně Lancôme Miracle byla uvedena…
Saphir Oui W EDP 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Návyková hra vzrušujících tónů. Zpočátku intenzivní a nasládlá, po rozležení něžná a smyslná. Tak by se dala ve zkratce popsat dámská parfémovaná voda Saphir Oui. Vůně popisuje v každičkém…
Yodeyma Linet W EDP, 15 ml
od 175 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Linet představuje vůni kombinující aroma bergamotu, rebarbory, liči a pivoňky. Tento dotek moderní ženskosti a smyslového potěšení zachycuje krásu nositelky. Parfémová voda má…
Saphir Moon W EDP, 200 ml
od 499 Kč
2,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 200 ml
Výrazná orientální vůně Moon kombinuje intenzivní aroma kávy, hřejivou vůni vanilky a svěží šťavnaté ovoce. Vonná kompozice parfémované vody vyjadřuje smyslnost, nespoutaný přístup k životu a…
Saphir Cool de Saphir W EDP, Tester 30 ml
159 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Saphir Cool de Saphir W EDP vám nabízí jedinečný zážitek s intenzivní orientálně-květinovou vůní, která osloví svou složitou kompozicí a výraznou osobností. Tento parfém je navržen tak, aby…
Armaf Magnificent Jardin W EDP 100 ml
od 508 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Armaf Magnificent Jardin je květinově-zelená parfémovaná voda pro ženy, která dokonale spojuje svěží a smyslné esence. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají parfém, jenž oslavuje…
Saphir Oui de Saphir Pour Femme EDP, 50 ml
249 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Zpočátku intenzivní a nasládlá, po rozležení něžná a smyslná. Tak by se dala ve zkratce popsat tato parfémovaná voda. Buďte sebevědomá a odvážná. Hlava - vanilka, pačuli, dřevité tóny, …
Montblanc Lady Emblem Elixir W EDP, 75 ml
od 558 Kč
7,44 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Montblanc Lady Emblem Elixir parfémovaná voda pro ženy 75 ml, Květinová vůně uvedena na trh v roce 2016 Montblanc Lady Emblem Elixir představuje novou interpretaci růže. Růžový absolu nabízí…
Saphir Furor de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se unášet na opojné vlně ženskosti. S touto parfémovanou vodou se stanete tajemnou královnou noci. Hřejivá a intenzivní vůně je plná něhy a radosti. Hlava - zelené tóny, granátové…
Saphir Furor de Saphir W EDP, 50 ml
od 270 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se unášet na opojné vlně ženskosti. S touto parfémovanou vodou se stanete tajemnou královnou noci. Hřejivá a intenzivní vůně je plná něhy a radosti. Hlava - zelené tóny, granátové…
Estée Lauder Beautiful Magnolia Fleur W EDP, 100 ml
od 1 405 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda s jemným a okouzlujícím charakterem, která přináší svěží pojetí ženskosti a květinové harmonie. Vůně je vhodná pro teplé jarní a letní dny, kdy se její svěží a zářivé tóny…
Saphir New Mazurca W EDP, 50 ml
od 199 Kč
3,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- 50 ml
Moderní květinová vůně Saphir New Mazurca je romantická v každém koutku své vonné esence. Ukrývá v sobě kouzlo spojení mezi mužem a ženou. Symfonii vůní zahajují svěží zelené tóny, šťavnaté…
Saphir Oui de Saphir Pour Femme EDP, 30 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Oui de Saphir představuje harmonické spojení květinových, chyprových a ovocných tónů, které vytváří unikátní a návykovou vůni. V úvodu se rozvíjí intenzivní a nasládlé…
Yodeyma White Summer W EDP, 50 ml
od 419 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Typ produktu: Parfémovaná voda Popis produktu: Yodeyma Paris White Summer W EDP je parfémovaná voda, která nabízí příjemný únik na sluncem zalité tropické pobřeží. Tato vůně je jakousi oslavou…
Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne W EDP, 40 ml
od 855 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne přináší svěží a živou vonnou kompozici inspirovanou pařížským květinovým polem. Vůně interpretuje ikonickou klasiku Flower by Kenzo…
Gisada Ambassadora W EDP, 100 ml
od 1 803 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
**Gisada Ambassadora W EDP 100 ml** Parfémovaná voda Gisada Ambassadora je květinově-ovocná vůně, která byla uvedena na trh na podzim roku 2021. Tato vůně je určena ženám, které hledají…
Roberto Cavalli Paradiso W EDP, 100 ml
od 755 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Roberto Cavalli Paradiso, kterou tento renomovaný výrobce uvedl na trh v roce 2015, přináší osvěžující zážitek inspirovaný krásou a klidem léta stráveného u Středozemního…
Guess 1981 Indigo W EDT, 100 ml
od 414 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Guess 1981 Indigo for Women byla uvedena na trh v roce 2018. Dámská vůně je určena pro rozpustilé ženy s rebelskou duší a s velkou dávkou sebevědomí. V úvodu se rozbouří kalifornské mořské…
Diptyque Eau Duelle U EDP, 50 ml
od 2 520 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Diptyque Eau Duelle je toaletní voda, která vás zavede do tajemného světa vonných akordů a přenese na vzdálenou orientální tržnici. V úvodu se prosazuje bourbonská vanilka, která jemně pohladí…
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 200 ml
od 1 353 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Při hledání vhodné vůně pro sebe hraje klíčovou roli výběr podle složení, intenzity a osobnosti, kterou chcete vyjádřit. Parfémovaná voda Club de Nuit White Impériale od značky Armaf je…
Creed Eladaria W EDP, 30 ml
od 3 311 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Creed Eladaria je parfémovaná voda, která spojuje svěžest květin s hřejivými tóny současné elegance, čímž vytváří jedinečnou a sofistikovanou vůni pro ženy. Tato kompozice z dílny značky Creed…
Zimaya Charisma Pour Femme EDP 100 ml
od 329 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Zimaya Charisma Pour Femme je dámská parfémovaná voda o objemu 100 ml, kterou vyrábí společnost Zimaya. Jedná se o květinově-orientální vůni, jež je vhodná pro ženy, které chtějí vyjadřovat svou…
Ahmed Al Maghribi Azure Royal U P 100 ml
od 598 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Azure Royal představuje jemně vyváženou kompozici, která spojuje svěží ovocné tóny, jemné květiny a hřejivé dřevité akordy. V úvodu se rozvíjí sladce šťavnatá hruška, doplněná o jiskřivou…
COACH Wild Rose W EDP, Tester 90 ml
od 699 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Coach Wild Rose je parfémovaná voda, která spojuje svěží a smyslné květinově ovocné tóny v elegantní a moderní kompozici. Vůně je určena pro ženy, které chtějí zanechat trvalý dojem svou vůní a…
Fragrance World Queen of Hearts U EDP 80 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Fragrance World Queen of Hearts je parfémovaná voda, která spojuje květinově-orientální prvky do bohaté a harmonické kompozice. Vůně se vyznačuje střední intenzitou a dlouhou výdrží, která…
Christian Siriano People Are People W EDP, 100 ml
od 405 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda People Are People spojuje svěží a květinové tóny s pižmovou a dřevitou hloubkou, čímž vytváří univerzální denní vůni pro ženy. Její charakter je čistý a jemný, vhodný pro…
ELIE SAAB Elixir W EDP, 30 ml
od 370 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda ELIE SAAB Elixir W EDP je orientální vůně s výrazným ambrovým základem, která kombinuje svěží citrusové tóny s teplými dřevitými a kořenitými akordy. Vhodná je pro ženy, které…

Toaletní voda Police Sport 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
- Kořenitá vůně
Sport od POLICE představuje citrusově-svěží pánskou vůni uvedenou na trh v roce 2018. Je jako stvořená pro aktivní a…
v 16 obchodech

Parfémovaná voda Ard Al Zaafaran Ithra Pistachio Musk 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Pistachio Musk od značky Ard Al Zaafaran je parfémová unisex vůně z roku 2023, řazená do rodiny aromaticko-zelených vůní,…
v 9 obchodech

Furla Mistica EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Furla Mistica v 100 ml lahvi je dámská parfémovaná voda, ovocně-květinová s dřevitou bází, výdrž 6 až 8 hodin. Šťavnatý a…
v 8 obchodech

Parfém Hamidi Insignia Purpure 105 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Intenzita vůně střední
- 105 ml
Insignia Purpure by Hamidi představuje elegantní, hřejivý parfém z roku 2023, vytvořený pro ženy i muže, kteří vyhledávají…
v 8 obchodech

Parfém Armaf X Christian Provenzano IV 100 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Luxusní
- Sladký parfém
ARMAF X Christian Provenzano IV Armaf je okouzlující parfémová kompozice v orientálně-květinová vůně ladění pro ženy i muže,…
v 12 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?