Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Diptyque Do Son W EDP, 75 ml
od 3 233 Kč
43 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Tato elegantní květinová vůně evokuje vzpomínky na dětství, které jeden ze zakladatelů značky strávil ve Vietnamu, a na jeho matku, která zbožňovala smyslnou vůni tuberózy. Do Son je velmi…
COTY Women'Secret Eau It's Fresh W EDP 100 ml
od 89 Kč
0,89 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Španělské
- 100 ml
Tato vůně k vám přitahuje ženskost a jednoduchost. Symbolizuje jaro. Vychutnejte si relaxaci obklopenou jasmínem a frézií. Hlava – citron, bergamot Srdce – jasmín, květ pomerančovníku Základ –…
Chanel Chance W EDT, 150 ml
od 3 949 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 150 ml
Chanel Chance je lehká vůně plná energie a vitality, která se rozprostře po celém vašem těle. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí. Je vhodná ke každé…
Tommy Hilfiger Tommy Girl EDC, 30 ml
od 289 Kč
9,63 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 30 ml
Květinově-ovocná vůně. Tommy Hilfiger Tommy Girl je elegantní, postavená na úspěchu jeho prvních vůní. Je pravá kytice polních květin, čerstvá jako ranní rosa na jarní rozkvetlé louce. Zasněte…
Vivian Gray Love Bomb W EDT 10 ml
od 72 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vivian Gray Love Bomb toaletní voda s essenciálními oleji je smyslná vůně pro ženy. Balení je praktické do kabelky. Vůně připomíná čerstvě natrhanou kytici, sladké květy v kombinaci s pačuli…
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Verde W EDT, plnitelný flakon 125 ml
od 1 358 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Verde je toaletní voda, která je součástí kolekce Aqua Allegoria. Tato kolekce je známá svým zaměřením na přírodní ingredience a oslavou krásy přírody. Rosa Verde je…
Chanel Cristalle Eau Verte W EDP, 100 ml
od 3 699 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Chanel Cristalle Eau Verte je ideální pro ženy, které preferují citrusové a květinové vůně. Intenzivnější verze původní vůně vás okouzlí svým osvěžujícím, mladistvým charakterem. Je tvořena…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, 50 ml
od 1 396 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Gucci Bloom W EDT, 30 ml
od 800 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Gucci Bloom je odlehčenou verzí oblíbeného podpisu Gucci Bloom, který nenápadně povzbuzuje ženy, aby se staly tou nejlepší verzí sebe sama. Tato oblíbená vůně, charakterizovaná…
Ahmed Al Maghribi Rhea W P 100 ml
od 381 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Svěží a elegantní parfém s unisex charakterem spojuje šťavnaté ovoce, jemné květiny a čistý krémově dřevitý základ. Patří do rodiny květinově-ovocných parfémů a díky vysoké koncentraci Extrait…
Chloé Chloé W EDP, 10 ml
od 450 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche W EDT, 100 ml
od 570 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
Užijte si svobodu pohybu a zažijte příliv energie a svěžesti. To vše vám zajistí dámská toaletní voda od značky Lacoste. Tato zářivá a elegantní vůně vám dopřeje pocit komfortu. Byla uvedena na…
Lacoste Original Pour Femme EDP, 60 ml
od 1 144 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Lacoste Original Pour Femme EDP je navržena jako harmonické spojení svěžesti a ženskosti, které odráží eleganci a lehkost módního stylu značky. Vůně se rozvíjí v jemné rovnováze…
Dior Les Escales de Dior Escale a Portofino W EDT 75 ml
od 1 682 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 75 ml
Christian Dior Escale a Portofino je výrazně svěží citrusová vůně pro ženy. Z počátku pořádná nálož jiskřivých citrusů se však postupně mění ve velice příjemnou, kořenitě-dřevitou kompozici, v…
Hermès Eau des Merveilles Bleue W EDT, 100 ml
od 1 891 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Aromatická vůně
Dřevitá a minerální toaletní voda, příslib překvapení a svěžesti. Vůně Eau des Merveilles Bleue Hermès nás provede světem překvapení, magie a kouzel, v němž se budeme vznášet na vonném oblaku…
Yodeyma White Summer W EDP, 100 ml
od 729 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yodeyma White Summer je parfémovaná voda, která přináší slunečnou a květinově-jantarovou vůni, ideální pro ženy, které milují teplé a smyslné kompozice. Vůně evokuje atmosféru letních dnů, …
Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever W EDT, 100 ml
od 2 683 Kč
27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Christian Dior Forever and Ever je svěží květinová vůně s jemně sladkým základem pro ženy. Vůně Forever and Ever z vás navždy učiní ikonu mezi ženami a vy již nikdy nebudete chtít okusit nic…
Nina Ricci Nina Fleur W EDT, 80 ml
od 743 Kč
9,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 80 ml
Nina Fleur od Nina Ricci je ovocná květinová vůně pro ženy. Z této čisté a radostné toaletní vody vyzařuje hravost a pozitivní energie. Nejprve ucítíte šťavnaté spojení sluncem vyhřátého…
Miu Miu Fleur De Lait W EDP, 100 ml
od 2 356 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Ovocně-květinová dámská vůně Miu Miu Fleur de Lait přináší radostnou a požitkářskou esenci, která evokuje vzpomínky na sladké a prosté potěšení. Vůně se otevírá šťavnatým a plným tónem manga, …
Marc Jacobs Daisy Wild W EDP, 30 ml
od 823 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Vydejte se na dobrodružství s Marc Jacobs Daisy Wild, odvážnou a ženskou vůní pro ženy. Jasmín, vetiver a tóny banánového květu zachycují neodolatelnou esenci přírody a vyvolávají pocit…
Yodeyma Paris Atrápame EDP 100 ml
od 621 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yodeyma Atrápame je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající květinově ovocnou vůni s výrazným a smyslným základem. Její kompozice je navržena tak, aby přinášela pocit radosti, lehkosti a…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 50 ml + 2x EDT 10 ml
od 1 622 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever W EDT, 50 ml
od 2 116 Kč
42 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Christian Dior Forever and Ever je svěží květinová vůně s jemně sladkým základem pro ženy. Vůně Forever and Ever z vás navždy učiní ikonu mezi ženami a vy již nikdy nebudete chtít okusit nic…
Afnan Supremacy Pink W EDP 100 ml
od 595 Kč
5,95 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Arabské
- 100 ml
Supremacy Pink je plná květinových tónů. Nechte se pohltit opojnou a nekonečnou vůní všech možných růžových sadů. Růže splynou s konvalinkou a ucítíte také několik nádechů jemné pivoňky, kterou…
Dermacol Aquarelle W EDP 50 ml
od 376 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Aquarelle od značky Dermacol nabízí svěží a jemnou kompozici, která je inspirovaná čistotou vody a jemností tahů akvarelového štětce. Tato vůně se hodí pro ženy, které preferují…
NUXE Very Rose Fragrant Water W EDP 100 ml
od 496 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
NUXE Very Rose v sobě spojuje květinové a ovocné prvky. Je tak ideální pro ženy, které preferují svěží a lehké vůně. Parfémová voda je inspirována rozkvetlou zahradou a její vůně vás zavede do…
Lanvin Eclat d´Arpege White Tea W EDP 100 ml
od 854 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Lanvin Éclat d'Arpège White Tea představuje svěží a lehkou vonnou kompozici, která je ideální pro každodenní použití. V úvodu vás osvěží pikantní citron a zelené lístky, které…
Biotherm Eau Vitaminée W EDT, 100 ml
od 651 Kč
6,51 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Biotherm Eau Vitaminée Refreshing Mist je osvěžující vůně pro každodenní použití, dodávající pocit čistoty. Její lehkost a svěžest vás povzbudí nejen v teplých letních dnech. Svěží citrusové…
Escada Yum me, Sunny! W EDP, 100 ml
od 944 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Escada Yum me, Sunny! je určena pro ženy, které si chtějí vychutnávat život plnými doušky a dopřát si jeho radosti. Vůně se řadí mezi gurmánské, sluneční kompozice, které…
Kayali Vanilla Candy Rock Sugar 42 W EDP, 100 ml
od 3 009 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Kayali Vanilla Candy Rock Sugar 42 je parfémovaná voda, která osloví ženy s chutí na sladké a lahodné vůně. Perfektně se hodí pro ty, kdo hledají výrazný a originální parfém, jenž podtrhne…
Yves Rocher Naturelle W EDT 75 ml
od 890 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Yves Rocher Naturelle vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. …
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 3x 20 ml
od 3 120 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Prada Paradoxe Virtual Flower W EDP, náplň 100 ml
od 2 497 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Prada představuje další produkt z řady Paradoxe - Virtual Flower. Parfémová voda je určena pro ženy, které preferují svěží květinové vůně. Je vytvořena s pomocí umělé inteligence, která umožňuje…
Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime W EDP 100 ml
od 231 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime W EDP 100 ml Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime je parfémovaná voda, která přináší svěží a povznášející zážitek. Tato vůně je inspirována čínskou…
Carolina Herrera La Bomba W EDP, náplň 200 ml
od 4 441 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
**Carolina Herrera La Bomba W EDP, náplň 200 ml** Carolina Herrera představuje dámskou parfémovanou vodu La Bomba, která zaujme nejen svou podmanivou vůní, ale také elegantním a originálním…
Swiss Arabian Shaghaf W EDP, 75 ml
od 337 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy je navržena tak, aby oslovila smysly a podtrhla osobitost nositelky. Vůně se vyznačuje citrusovou a ovocnou kompozicí, která je doplněna o sladké a květinové tóny, čímž…
Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer W EDP, 30 ml
od 319 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Vůně Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer vyzařuje optimismus a důvěru, zachycuje neodolatelnou lásku těch, co věří všem svým vášním a následují své pocity. Vůně pro ty, které proplouvají…
Etat Libre d’Orange Like This W EDP 50 ml
od 1 162 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
Like This je květinová vůně pro ženy inspirována anglickou herečkou Tildou Swinton. Mezi její složky patří vetiver, pižmo, slaměnka, olej z květů hořkého pomeranče (neroli), zázvor, tangerinka, …
Lattafa Opulent Musk W EDP 100 ml
od 383 Kč
3,83 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Lattafa Opulent Musk je lehká a svěží parfémovaná voda s důrazem na bílé pižmo. Bílé pižmo, šafrán a svěží citron tvoří úvodní vrchní tón. Srdce je lehké a květinové s jasmínem a bílými květy. …
Laura Biagiotti Laura W EDT, Tester 75 ml
od 397 Kč
5,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Svěží parfém
- Italské
- 75 ml
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Gloria Vanderbilt Miss Vanderbilt W EDT 100 ml
od 195 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nechte se pohltit vůní toaletní vody pro ženy Gloria Vanderbilt Miss Vanderbilt, která je speciálně určena ženám, jež se nebojí snít s otevřenýma očima. Jemná, romantická vonná souhra vás zahalí…
Lanvin Rumeur 2 Rose W EDP, 30 ml
od 352 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Květinově-ovocná vůně představuje třpytivou variaci. Rumeur 2 Rose je "ušitý" na míru atraktivním dívkám a ženám, jimž neschází spontánnost a smělost. Vůně je růžová a kloní se na sladší stranu. …
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, 25 ml
od 846 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Tesori d'Oriente Passion Island W EDP 200 ml
od 229 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná tělová mlha Tesori d'Oriente Passion Island je určena pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni pro každodenní použití. Vůně kombinuje sladké tóny vanilky s jemnou svěžestí…
Gucci Flora Gorgeous Magnolia W EDP, 150 ml
od 1 959 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Název produktu: Gucci Flora Gorgeous Magnolia W EDP Výrobce: Gucci Popis produktu: Gucci Flora Gorgeous Magnolia je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají jemnou, sofistikovanou…
Chanel No.5 Eau Premiere W EDP, 3x 20 ml
od 2 743 Kč
46 Kč/ml- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
- Sada parfémů
- 60 ml
Chanel No.5 Eau Premiere je moderní květinová vůně pro elegantní a šarmantní ženy, které milují nové a krásné věci. Tento parfém je dokonalou kompozicí tónů pestrobarevného složení. Nositelky…
Nina Ricci Nina Nature W EDT 50 ml
od 746 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Nina Nature je dámská toaletní voda, která přináší svěží a přirozenou eleganci do každodenního života. Vytvořená parfuméry Iliasem Ermenidisem a Olivierem Crespem, tato vůně oslavuje harmonii…
Jessica Simpson I Fancy You W EDP 100 ml
od 348 Kč
3,48 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Hřejivá parfémovaná voda pro ženy Jessica Simpson I Fancy You je květinovým a ovocným klenotem, který se postará o vaši přirozenou smyslnost. Sladká kompozice s výraznou jemností, křehkostí a…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
